Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szu2

kobiety 35 letnie......

Polecane posty

Gość mark z wrocka
35 latki to raczej wolą młodszych troche .... bo w tym wieku kobieta ma dopiero ochote na prawdziwy seks :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomysl jakie to logiczne 35 latka moze zapanowac nad 50 latkiem bo jest za leniwa aby szukac mlodszego bo to wiarze sie z tym ze takiego treba pilnowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wychodzi na to , że taki starszy pan to już nic tylko sobie popatrzeć chce na młodą kobietkę, bo na nic innego już go nie stać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hortexx
no tak ,bo 50 latek który jest w stanie wyrwać 35 latke na pewno lubi tylko browar i tv.. MYŚL to nie boli..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mark z wrocka 35 latki to raczej wolą młodszych troche .... bo w tym wieku kobieta ma dopiero ochote na prawdziwy seks /// Otróż drogi Marku z Wrocka.. hmm Twa teza jest nietrafiona.. po co 35-latce dzieciak.. żeby mu matkować? O nie! Związek ze starszym( ale nie z dziadkiem) męzczyzną jest odpowiedniejszy niż zabawa w dom z 25 -latkiem tfu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hortexx
szukac mlodszego bo to wiarze sie z tym ze takiego treba pilnowac -- a co to facet nie ma mózgu że trzeba go prowadzać na smyczy ? :O czy może młodszy facet to mimo że kocha swoją 35 letnią kobietę myśli penisem i wkłada innym bez namysłu ? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hortexx no tak ,bo 50 latek który jest w stanie wyrwać 35 latke na pewno lubi tylko browar i tv.. hahha i świerszczyki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mark z wrocka
napisałem młodszego troche, a nie szczawia :) uważasz, że facet 30 letni jest nieodpowiedni dla 35 latki ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hortexx
a od kiedy ludzie sie ze sobą wiążą ze względu na wiek? mam ochotę mieć 5 lat młodszego męża więc nie będę się zakochiwać w nikim starszym tylko szukam odpowiedniego kandydata :O bzdury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komicznie wyglądają pary.. ona lat 30-kilka i on mlodzieniec o 10 -lat młodszy z buzią dzieciaka i z lekkim bałaganem w oczach.. koszmar.. I o cyzm tu z takim dzieckiem rozmawiać? Jak mu sesja na studiach poszła? czy może go przepytać do kolokwium?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hortexx
ok czyli jesteś idiotą.. narka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze i jest odpowiedni, tylko czy 35 latka będzie go chciała.To wszystko zależy od tego ,jaki ten 30 latek jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hortexx
zosia to nie ważne :D nie ważne jaki ma charakter ważne że ma twardego penisa, bo 35 latki tylko o tym myślą 🖐️ :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mark z wrocka
predatorka---- trzymasz sie na siłe cyfry 10 jesli chodzi o róznice wieku i faceta o wygladzie i rozumie dziecka moze masz takie wyobrazenia , ale nie zawsze jest tak jak myslisz czasem zapewniam cie, wiecej tematów masz do rozmowy z 30 latkiem niż z 45 latkiem o mentalności dziecka to nie kwestia wieku tylko charakteru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hortexx zosia to nie ważne nie ważne jaki ma charakter ważne że ma twardego penisa, bo 35 latki tylko o tym myślą A ja tak nie myślę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hortexx
przecież nie pisałam tego na poważnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szuu a ty wolisz starsze panie czy może młodsze? Masz jakiś problem? haha Chcesz o tym pogadać? a moze nie masz śmialości zpaytać czy "ktoś tak miał" wal śmiało.. ;) Klub kafeteriuszy- specjalistów od spraw beznadziejnych ci pomoże... jak to się mówi ..:D sprawy beznadziejne załatwiemy od ręki- na cuda trzeba troszkę poczekać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wole 35 latki o imieniu basia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba mam zboczenie na imie basia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hortexx
szu z jakiego miasta ? :D bo znam taką , to właśnie ta od dawania tyłka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×