Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kocham moją córeczke

Czy w Polsce są organizowane konkursy małej miss?

Polecane posty

Gość raj dla pedofilów
ale się muszą podniecać oglądając te małe wyszminkowane lolitki:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antypatologia
Skonczcie z tymi pedofilami, jakies niedojebane jestescie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antypatologia
Tjaaa, a najbardziej szukam dzieci Matek Polek, moralizatorek;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dla każdej matki je własne dziecko jest piękne więc jak tu któraś napisała że te co mają negatywne zdanie na ten temat mają brzydkie dzieci to flaki się przewracają...to po pierwsze. po drugie "piękność" to pojęcie względne. po trzecie te dzieci z tych konkursów to nie dzieci ale "MAŁE STARE" ja to tak nazywam. Koło dziecka to one nawet nie stały:-o Po czwarte to jesli chodzi o mnie to nie musi nikt dowartościowywać ani mnie (bo jestem zgrabna i ładna - żadko się przechwalam ale tu wypada to zrobić) ani mojej corki (bo też jest ładna a wręcz śliczna). A POZA TY NIE JEST TOWAREM NA SPRZEDAŻ ANI PIESKIEM WYSTAWOWYM TYLKO CZŁOWIEKIEM i powinna wiedzieć że dla mamy i taty jest piękna i mogę jej to codziennie mówić ale inne dzieci też są piękne dla swoich rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nvfdz
te dzieci wygladaja jakby byly karlami, jak mozna pozwolic szpecic swoje dziecko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze jedno: zgodzę się całą duszą z tym że te konkursy nic nie wnoszą mądrego oprócz dowartościowania się matek. Co innego konkursy piekności dla dorosłych a co innego dla dzieci. Dzieciom w tym wieku dopiero kształtuje się charakter, osobowość, uczą się co jest dobre a co złe a taki konkurs wyzwala w nich jedynie poczucie wyższości nad innymi i próżność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość labradorka :)
ogladałm to wczoraj - babsko majace 8 dzieci wyszło po raz któryś za maż , urodziła bilżniaczki i te niespełna roczne dzieciaczki wozi po jakiś jarmarkach próżniści niczym jakieś dziwadła .... to siew głowie nie miesci a ten jej mąz - chłop po 50 lekką ręką a durny jak but ....a 4 latka .... dziwie siezę Stany wyczulone tak na punkcie pedofilii i innych zboczeń zwiazanych z dziećmi tak lekko do teg oppodchodzę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malalenka231
gdzie moge obejrzec ten film?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnana
Po pierwsze są organizowane a po drugie, racja... to co robią z tych dziewczynek jest okropne. Możesz zapisać swoje dziecko na taki konkurs jeśli jest naturalnie piękna, wtedy nie musisz z niej robić lalki barbie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Córeczka Mamusi
Mam 12lat i marze by pujść na taki konkurs by poczuć się tak pięknie jak nigdy do tąd ja o tym marze od bobaska i mam nadzieję że moję życzenie się spełni.Pozdrawiam wszystkich Julia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Córeczka Mamusi
A gdzie można się zgłosić na taki konkurs?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciocia mini e-miss
W Polsce jest jeden fajny konkurs - Nazywa się mini e-miss. Dziewczynki wybierane są ze zdjęć Moja siostrzenica wygrała i to była dla niej niespodzianka, bo rodzice nawet jej nie powiedzieli że zamieścili zdjecia na portalu. Poza tym może głosować rodzina itp. Stronka nazywa sie www.miniemiss.pl Na razie vicusia zostala mini e-miss miesiąca Ale we wrześniu 2012 wystartuje w mini e-miss roku Będziemy czekać na wasze głosy we wrześniu!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma nic szkodliwego dla dziecka w takim konkursie, JEŻELI bierze w nim udział, bo samo chce i rezygnuje, kiedy chce. Jeśli przed sceną córeczka mówi, że nie chce wyjść, to nie wychodzi. Wtedy to jest zdrowe podejście i spełnianie marzeń dziecka. Wiem, bo sama jestem jeszcze młoda i MAM WIĘCEJ OLEJU W GŁOWIE I WIĘCEJ KULTURY NIŻ PEWNE PANIE TUTAJ. Żal mi was, jako matek, żon i w ogóle ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aerwis
Ciekawe kiedy w Polsce będą tak odważne konkury jak w Ameryce. Ta mała miss w Polsce to istna kpina, a nie fajne konkursy. Gdzie makijaż i jakieś fajne stroje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×