Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Naastoletniaa

Gdzie się podział Bagno?

Polecane posty

nie wiem może na wsiach jest inna mentalność i bez ślubu żyćto ludzie krzywo się na to patrzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No moje stare kumpele mężatki współczują mi braku obrączki i dziecięcia na ramieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czego Ci współczują? Twoja sprawa z kim chcesz być i kiedy chcesz brać ślub. Niektóre tak mają cel życiowy wziąć ślub. Śmieszne to jest gdy robią wystawny ślub z weselem a po roku rozwód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nastoletnia niektóre w okolicach 30 mają świra z tym żeby mieć dziecko i męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja jestem wdzieczna mojej mamie ze mnie urodzila, a jak bylam mala to bylam strasznie upierdliwa i sie mojej mamie wysrać nie dawałam. Ale ja nie bede cierpieć i rodzic dzieci, a potem siedziec z nim w domu i nie mieć wlasnego życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samo państwo robi wszystko żeby ludzi zniechęcić do posiadania dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nastoletnia nie przesadzaj. Dziecko oddajesz do żłobka czy przedszkola i pracujesz. Ewentualnie dziadkowie pomagają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie szybkie branie ślubów po liceum to efekt tego że dziewczyny nie mają pomysłu na życie i szans na karierę. Próbują tą metodą robić karierę matki i żony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to mama mnie musiala urodzic. facet ma lepiej. wolalabym byc facetem szczerze mowiac. nie macie okresu, nie rodzicie dzieci, nikt nie zrobi z was dziwki, ogolnie macie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pożyjemy i zobaczysz Nastoletnia że Ci się odwidzi za jakiś czas. Zacznie tykać zegar biologiczny dostaniesz świra na punkcie dzieci;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieci są fajne - jak sie ładnie patrzą i nie płaczą. ale wkurzaja mnie ludzi ktorzy robia do nich glupie miny, debili po prostu z siebie robia a dziecko sie patrzy i nie wie o co im chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie rodządzieci ale płacą alimenty w razie wojny zgarną do wojska, to facet musi robić pierwszy krok żeby poderwać dziewczynę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i wtedy zaciagniesz kapselka
do lasu a potem do oltarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobiety i tak maja gorzej. teraz kobiety tez pracuja, a przy tym wychowuja dzieci, wiec maja dwa etaty. a to kobiecie juz nie moze brakowac seksu, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akurat w PL raczej ciężko mieć w młodym wieku mieszkanie i to jeszcze na kredyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie by było ciężko zaciągnąć na ślub ;) do tego 2 razy mnie chcieli wysfatać i nie dałem się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BSA zapomniałeś o tym że musi mieć kasę. Jak ma kasę może być brzydki i chamski a dziewczyny na niego same lecą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dobra, tak mowisz ze latwo znajlesc kogos na seks, ale jaki to bedzie seks? Dziwek na dyskotekach masz pelno. Mysle ze jakbym normalnemu facetowi spotkanemu na ulicy powiedziala ze chce sie z nim przespac to nie polecialby na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol1233333
BSA to Bagno ! niewidzicie?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynom zalezy na slubie
a nie na seksie. to facetom zalezy na seksie. slub dla dziewczyny to jak darmowy seks dla faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem Nastoletnia dużo zależy od faceta. Jeden się zgodzi drugi nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynom zalezy na slubie
a slub dla faceta to jak darmowy seks bez zobowiazan dla dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widziałaś Nastoletnia że prawiczki na Ciebie tu leciały. W rzeczywistości to byś miała dużo propozycji nawet u facetów po 30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×