Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość R***

KOCHANKI ...CO WAMI KIERUJE ...

Polecane posty

Gość R***

Chciałabym żeby wypowiedziały się tutaj kochanki...kobiety które zabrały mężów ...rozbiły rodzinę , co tak naprawdę wami kieruje ??? czy można tak z premedytacją spotykać się z facetem wiedząc że ma żonę i dziecko ??? czy można zbudować swoje szczęście na czyimś nieszczęściu ??? jak to jest, możecie patrzeć na siebie w lustrze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarens*
nie zabieram męza, nie rozbijam małżenstwa, a mam kochanka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ci odpowiem autorko
po pierwsze, rozbic to można dzbanek a nie rodzinę - jeśli rodzina jest normalna, kochająca i silna to nikt z zewnątrz nie ma prawa do niej wejśc, ani nie ma jak - kochasz męża? obcy facet ci w głowie zatem nie zawróci... proste! po drugie - od obcej kobiety oczekujesz lojalności? serio?? a co z tym mężem, który ma żonę i dziecko? może warto byłoby od niego zaczc wykłady o moralności i premedytacji? ostatecznie to ON cię zdradza, ON kłamie, ON jest pefidny - nie jakaś obca kobita, która ma głęboko w dupie jego zobowiązania!! on ci przysięgał czy ona? co do bredni o budowaniu szczęścia na cudzym nieszczęściu - jako żona nieszczęśliwego faceta powinnaś wiedziec, że szczęście w tym małżeństwie nei będzie, bo nie zbudujesz szczęśliwego domu z kimś kto tego nie chce! takie to szczęście dla ciebei tkwic w związku z kimś kto cie zdradza, upokarza, okłamuje i nie kocha? naprawdę?? zastanów się co pleciesz, bo jeśli takie dno cię zostawia, to często wychodzi to tylko na dobre - lepiej niech odejdzie a jeśli dla ciebie lepiej - to nie ma żadnego budowania na niczyim nieszczęściu.. gdyby to przysłowie było prawdą, to każdy musiałby się związac pierwszym lepszym który się zakocha, żeby broń boże nikogo nie zranic i nie zbudowac swojego szczęścia na cudzych łzach - a tak nie jest przecież pierwsze miłości odchodzą w niepamięc, poznajemy nowe, kolejne i jeszcze kolejna - czasem ktoś przestaje kochac, czasem ktoś cierpi - takie życie, nie da się życ, żeby nikogo nie zranic, żeby każdego zadowolic w końcu każdy musi myślec o sobie i swoim szczęściu przede wszystkim, bo każdy ma tylko jedno życie więcej nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Upiorny
Upiorne to co wypisujesz, ale jednak! Kródko bo puźno. Upiorności szczerej nadszedł czas Więc myk, myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha i achhh
Dokladnie jest tak, jak napisała "ja ci odpowiem autorko", mialam napisać cos w tym stylu, ale zrobila to tak skladnie, ze tylko podpisać mi się pod tym wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość R***
Stary Pierdziel co kieruje? super orgazm kochana Stary Pierdziel Jak tego nie osiągfnie kobieta która kocham To jestem szmata " ( No to powiem ci że niezły masz tok rozumowania... jak nie potrafisz doprowadzić swojej partnerki do orgazmu to raczej z tobą jest coś nie tak i czemu odrazu z niej ma być szmata ??? dziwne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Upiorny
Nie no eR*** szacun wielki!!! Upiorny, ale jednak... Fajna... hmmm...dygresja. Jak jej się nie uda dojść to nie moja wina, tylko tej upiornej szmaty... Wszystkie, które dochodzą - są cudowne! I upiornemu facetowi żyje się lżej... Bo informuje o tym PRZED swoją upolowaną upiorzycę, a te wiadomo, nie chcą być szmatami... Więc myk, myk i facet wniebowzięty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość R***
DO JA CI ODPOWIEM AUTORKO- chyba nie bardzo wiesz o czym mówisz ...prawić komuś morały to ja też potrafię , że dzbanek można rozbić to ja wiem doskonale ...i wiem również że rodzina powinna być tak silna że nie powinno jej nic zniszczyć...tylko że to są tylko raczej teorie a w praktyce bywa inaczej...Ja też zawsze myślałam że mam kochającego męża jestem dobrą żoną , zadbaną kobietą , i te żony których zdradzają mężowie są po części też winne bo może nie dają im tego czego oni chcą, czego potrzebują...i byłam pewna że mój mąż nigdy i wogóle...dałabym za niego sobie rękę obciąć...i ...dziś byłabym bez ręki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Upiorny
Upiorzyco "zdradzona" może Ty, także jesteś dla kogoś marzeniem... Upiornie czysta, zadbana... jak widzisz bez smaku. Nie seksem samym mężczyzna żyje. Upiorne to dla Ciebie, ale jednak. To tylko seks z inną upiorzycą, którego być może teraz żałuje, bo KOCHA CIEBIE Upiorna Pipo. a teraz myk, myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość R***
WIESZ CO UPIORNYYY.... w mojej wypowiedzi nie chodziło mi głownie o sex... ale poniekąt też... bo jak kobieta jest zdradzona to wszystcy w koło zaraz myślą , że może mu nie ,,dawała,, że sobie na boku poszukał ...??? dawała... tylko że może z niego jest straszny s***wiel ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie kieruj do męża
autorko,a moze spotkal atrakcyjniejszą niewiastę? faceci to wzrokowcy,więc jesli ta druga jest ładniejsza,zgrabniejsza i ma to coś..seksapil i coś więcej o czym nie masz pojęcia,to nie dziwię się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość R***
i dlaczego mówisz na mnie upiorna pipo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem uczulona na błędy
R*** naucz się ortografii,bo ciężko czytać z błędami odnoszę wrażenie,że kopnął cię w dupę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość R***
No to muszę cię zadziwić straszny pokemon z niej...no ale są gusta i... a pytań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie kieruj do męża
a jak wygląda pokemon? mów po ludzku ,bo nie znam twojego języka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość R***
jestem uczulona na błędy R*** naucz się ortografii,bo ciężko czytać z błędami odnoszę wrażenie,że kopnął cię w d**ę! to nie czytaj jak jesteś taka uczulona...i uważaj żeby ciebie ktoś nie kopnoł...jak ty to się to wyrażasz w d**ę , a jak Ci ciężko czytać to może zacznij robić coś innego??? może nie wszystcy są tak mądrzy oczytani i inteligentni jak ty???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość R***
pytanie kieruj do męża a jak wygląda pokemon? mów po ludzku ,bo nie znam twojego języka No to nie wypowiadaj się jak nie znasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O rany.......
do R... skoro wchodzisz na kafeterię,powinnaś rzeczywiście pisać poprawnie nie obruszaj się na uwagę innych,bo mówią ci prawdę zacznij korzystać ze slownika ortograficznego,to nic wstydliwego wstyd być niegramotną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie kieruj do męża
wiesz co,jesteś zgorzkniałą kobietą zapytalam grzecznie ,więć skoro włazisz na kafeterię to niekoniecznie spotkasz ludzi twojego pokroju naprawdę,nie truj ludziom i nie zadawaj pytań,bo to ty jesteś pokemonem,i to jakim???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona już nie ma męża
po co ta jałowa dyskusja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Upiorny
Upiorna Pipa bo po troszce mi żal was upiorzyce. Dla upiornego to tylko skok w bok, a dla upiorzystki... Pytanie czy zostać pragnie z Tobą? Upiorne to co piszę, ale jeszcze upiorniejsze to co TY gryzmolisz... Przemawia przez Ciebie żal i bezsilność. Może nie rozumiem, ale współczuję! PO kemon? A ja jako upiorny ubóstwiam nie za szczupłą upiorzycę, Więc podobają mi się tylko pokemony? Nie jesteśmy wstanie Tobie doradzić, bo tak już upiornie jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość R***
O następna zabłysła... to co na kafeterię mogą wchodzić tylko tak mega inteligętne osoby jak ty...to zadziwię Cię, wiesz co to jest dysortografia ? otwórz słownik i zobacz...a niegramotna to jesteś ty, i sama się wstydż , a wogóle to może pomyśl inteligętna osobo zanim coś napiszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rownież to widzę
w ogóle pisze się oddzielnie!zapamiętaj autorko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Upiorny
Upiornie się złościsz, charakterek upiorny nie przyzwyczajony do krytyki.. ciekawi mnie Twój znak zoo diakalny. Co zamierzasz z tą zdradą, skoro jesteś piękną, zadbaną i z dwiema rencyma, ale jednak Upiorna!!! Więc myk, myk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O zmroku zabłysła pierwsza
uliczna latarnia. R***pracuje ze słownikiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Upiorny
Upiorzystko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mimo tych upiorności pod naszym adresem, nikt nie chce dla Ciebie źle. "wstydż powinno być wstydź." Każdy z nas robi błędy! Upiorna ortografia nasza. Ja z upiorem przyjołbym karzdą krytykę... upiorni tak mają. Słuchaj, wykorzystuj rady i pisz do nas. Upiornie Cię... A teraz myk, myk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O zmroku zabłysła
autorka nie lubi krytyki,i poszła sobie ! szkoda! z nami nie pogada,bo do tego trzeba byćinteligentnym ,a z tym ma trochę kłopotu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Upiorny
Upiorniej krytyki nadszedł kres! Zastanówmy się dlaczego / dla czego* upiorni upiorzyści... wiadomo, że nie zdradzają, bo to byłoby / było by* upiorne!!!! Upiorny seks chcą uprawiać z " pokemonami"? Więc... myk, myk... *wybur słowa naleźy dociebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×