Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magnoliaaa90

Nerwica

Polecane posty

Witam, wszystkich. Chciałabym się dowiedzieć czy jest tutaj ktokolwiek kto ma nerwicę, jakie były pierwsze objawy, jakie macie lęki, jakie bierzecie leki i jak sobie radzicie z codziennością ? Ja również mam nerwicę, mam lat 20..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Ameliiia
Nerwica to bardzo ogolnikowe okreslenie. Musialabys cos konkretniejszego napisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
np. nerwica lękowa, tj. wykręcanie rąk, sinienie kończyn oraz okolicy ust. Strach przed wejściem do komunikacji miejskiej. Mówi to coś komuś ? A także zaburzenia oddychania i akcji serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerwicowiec
To prawdopodobnie nerwica.Tez miałem podobne objawy.Wydawało mi się że umrę, do tego lęki,szybkie bicie serca,brak oddechu,zawroty głowy,brak koncentracji,strach,pieczenia i kłujki w rękach i nogach,czasami ściśniecie żołądka,bezsenność .Poszedłem do psychiatry i przepisał mi leki : Seroxat i Xanax .Po trzech miesiacach odstawilem Xanax i teraz biore Seroxat.Objawy stopniowo ustępowały .Musisz unormować tryb życia.Ja zmieniłem prace na spokojniejszą .Wiecej snu ,wypoczynku,relaksu,dobre odzywanie .U mnie w 90 % procentach nerwica ustąpiła.Leczę sie już 8 miesiecy w tym głowne objawy ustąpily po 2 miechach.Niestety leczenie na nerwice jest długotrwale .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Ameliiia
Z tego co opisalas sama raczej nie dasz sobie rady. Dlatego polecam to co napisal ktos powyzej - zglos sie do specjalisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytrty
mialam nerwice , myslalam ze zwariuje , balam sie wyjsc , balam sie jezdzic autobusem , nie wiedzialam co sie dzieje mi leki nie pomagaja , poszlam na prady selektywne na 10 zabiegow po 10 min , i nerwica zostala tylko wspomnieniem a te zabiegi nie drogie , normuja one , uklad para-sympatyczny odpowiedzialny za uklad nerwowy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×