Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość veressa

czy ktoś spotkał się z takich zachowaniem drugiej osoby?

Polecane posty

Gość veressa

chodzi mi o mojego byłego chłopaka, ja i jego koledzy , znajomi nie wiemy co się mu stało. postępowało to procesowo. powoli zaczął się izolować , aż wyizolował się całkowicie problemy szaczęły się na początku liceum, nie chciał chodzić do szkoły, aż wkońcu nie chodził wogóle, a liceum zaliczył eksternistycznie. kiedys normalnie się spotykał z kolegami na piwo, chodził do pubu, na koncerty, ale z czasem coraz mniej. byłam z nim zwiazana mniej wiecej rok, z czego w koncu nagle ze mna zerwał, bez powodu. obecnie nawet nie chce rozmawiac, utrzymywać kontaktu, z nikim. jest inteligętny, zajmuje sie programowaniem, ma tam swoje jakieś plany, ale nie potrzebuje z nikim utrzymywać jakiegokolwiek kontaktu? mieszka z rodzicami. zdawał mature wszystko zdał świetnie, ale na jeden egzamin nie poszedł, nie wiadomo dlaczego, i tym samym kolejny rok siedzi w domu. zauważyłam jeszcze coś będąc z nim, czasami czegoś nie pamietał , albo udawał że nie pamięta, twierdził ze tak ma że nieistotne rzeczy zapomina, czasami też prekrecał niektóre fakty. miał świadomość, że skupia się bardzo na wewnętrzych emocjiach , a nie świecie zewnętrznym , sam to mówił. łącząc te fakty podejrzewam, że może być on chory psychicznie, możliwe że to jakaś fobia społeczna, bądź autyzm schizofreniczny, albo jeszcze coś innego. spotkał się ktoś z takim zachowaniem, z taką osobą? chciałabym by kiedyś się zmienił, by można byłoby normalnie z nim porozmawiać, ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×