Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość olga rrrrrjjj

Czy dużo przejadamy we dwójkę?

Polecane posty

Gość olga rrrrrjjj

Jestem w ciąży, na razie jest nas dwoje z mężem. Zbieram paragony i pod koniec miesiąca podliczam wydatki na jedzenie i chemię, żeby wiedzieć, ile w razie "braku płynności finansowej" zostawić na jedzenie. I wyszło mi, ze w styczniu wydaliśmy na samo jedzenie i chemię ponad 650 zł (wcześniej było to ok 550 zł). Ile wy wydajecie w dwu osobowej rodzinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no spoko..
nigdy nie liczyłam ale tak ok 1000zł wyjdzie, dziennie raz w markecie zostawiam ok 40zł i w sumie mam nic nie kupione..!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na samo zarcie
My z mezem ze 2000 PLN(miesiecznie)....gdy nie bylo dzieci:O Teraz z dwojka jakies 600 PLN na jedzenie i chemie na tydzien i to takie potrzebne rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my wydajemy na jedzenie i chemię ok. 700-800 zł miesięcznie, więc autorko u Ciebie nie jest źle - dodam, że my robimy zakupy tylko 1 raz w tygodniu w hipermarkecie, na bieżąco kupujemy tylko pieczywo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mało przejadacie we dwójkę. Ja sie pilnuje, żeby 1000zł nie przekroczyć. Luksusów nie ma, jemy "standardowo".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie to nie dużo,powiedziałabym nawet,że mało-sama bym chciała za tyle przezyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xcfergthyjuki
Mieszkam w Gdyni. Na naszą trójkę wydajemy miesięcznie 1400 zł (żywność, pieluchy, mleko, chemia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fejsbooch
My na żarcie i chemię wydajemy ponad 2 tys na miesiąc, a i tak ciągle jadamy na mieście albo zamawiamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gkggjk445567
nie macie kasy a na miescie zrecie? lepiej cos ugotuj taniej was wyjdzie, bo potem placz na koniec miesiaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ULKA.KULKA
masakra, ja z chłopakiem wydajemy około 400-500zł coś przesadzacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fejsbooch
gkggjk445567, Jesli to było do mnie, to zauwaz ze nigdzie nia napisałam, ze brakuje nam kasy. Jemy na miescie, bo nie chce nam się gotować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hRWYeW
my wydajemy na samo jedzenie ok 400-500zł, ale bez obiadów (ale za to często robię obiady do pracy i ciepłe kolacje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalonaaa
650 zł i to uważasz, że dużo i to we dwoje, ja sama tyle przejadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k.gyflutfkytdfy
u nas 1200 na miesiąc 2 os + niemowlę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko to jakis zart?
musicie chyba mieszkac w malym miescie. U nas na dwie dorosle osoby plus dziecko 9 msc idzie spokojnie 2500zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanicenta Rzepa
u nas 200 zł na tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość snobka distra
ja ,maz,dziecko 4letnie 2000-2500 bez obiadow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praktyczna mamuśka
ojej, a na co tak dużo wydajecie ? ja mam limit 200 zł na tydzień na jedzenie, dwie dorosłe osoby , dziecko i pies jemy normalnie, mięso jest prawie codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko to jakis zart?
Na co wydaje? Na zywnosc, niestety wszystko jest drogie, lubimy jesc czesto tez na miescie a w domu to powiem tak: kilkanascie plasterkow salami, ser, bulki- to juz 20zl a to tylko sniadanie, a gdzie obiad, kolacja? Jak nic idzie prawie 100zl dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgfd
dggdggd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimiliz
2 osoby plus kot (który swoje kosztuje, bo nie dajemy mu śmieci typu whiskas) 1500 zł minimum, przeważnie więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×