Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ela pomagająca w potrzebie

ela-pomocna

Polecane posty

Gość ela pomagająca w potrzebie

ela pomagająca w potrzebie Może zaczne od poczatku. Mam 23 lata i jestem po bardzo ciężkiej operacji serca w czasie mojej choroby (kilka miesięcy) bardzo opiekował się mna narzeczony, przyjeżdżał, spał byle gdzie w szpitalu, mimo że byłam umierajaca, a my znaliśmy sie tylko 3 miesiace przed chorobą, wciąż trwał. Gdy wyzdrowialam na początku było wspaniale, nareszcie mogłam okazywać mu uczucia itp. Niestety kilka tygodni temu z byle powodu zaczał zachowywać się w stosunku do mnie agresywnie, ciągnąć za włosy, szarpać, zamknął się nawet ze mna w domu żebym mu nie uciekła. Najdziwniejsze jest to że zaraz po tych sytuacjach on bardzo załuje, płacze, przeprasza... Wie że ma problem i zawsze miał ( był skłonny do bójek) tyle że ja próbowałam mu pomóc, opanować go wtedy, uzywać argumentów, nawet spoliczkowałam go raz żeby optrzytomnial,ale to na nic... Zaznaczam jeszcze że on jest bardzo wierzący i pochodzi z dobrej kochającej rodziny . Czy sądzicie że może to nadmiar testosteronu? Jak mu pomóc????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×