Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tak samo nikkk

23 tydzien i jakos mnie przestalo cieszyc-mial ktos tak ?

Polecane posty

Gość tak samo nikkk

Witajcie :) jestem w 23 tc. oczekuje dziewczynki :) na poczatku wymioty ,wiadomo ale cieszylam sie na kupowanie jakie mnie czeka dla dziecka itp. a teraz nim tygodnie zblizajace sie porodu juz mnie to nie cieszy :O nie ciesza mnie ubranka nie cieszy jakos mnie usg na ktorym widze swe dzieciatko choc planowane no nic .. czy to normalne ? czy to moze sa takie dni?:D sama nie wiem za co sie przyslowiowo "zlapac" kiedys chcialam (przed ciaza) cc teraz mysle nad sn moze to matczyny instynkt to ze mnie nic nie cieszy moze to hormony ? nie wiem mial ktos podobnie ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak samo nikkk
chyba marudze jak czytam to co nabazgralam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xaaaaaaaaaall
hormony, pomoże ci omega 3 np, pregnamed, linocomplex folicum itp są różne dla kobiet w ciąązy brak omega 3 i niedobór powoduje nastroje depresyjne wzbogac dietę o olej lniany i wiesiołkowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;] a ja Ci powiem, że to wszystko normalne co piszesz. O ile to co wyprawiamy w ciąży można nazwać normalnym ;] Ja wyłam poł dnia, drugie pół banan mi z gęby nie schodził i już nie wiedziałam czemu wyłam. Patrzyłam na brzuch i się w głowę pukałam co najlepszego zrobiłam, żeby zaraz się po nim głaskać i do niego gadać bez sensu. To bardzo 'normalne' to co piszesz. To co się w ciężarnej w środku, w głowie, w organizmie wyprawia przechodzi ludzkie pojęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żadnych farmakologicznych bubli czasem nie bierz a humorki w ciąży to zupełna normalka ;-D Też przechodziłam takie chwile zobojętnienia a teraz powoli strach przed porodem, jestem w 32 tc ;) Moja druga ciąża i jak pamiętam w pierwszej ciąży było identycznie, głowa do góry !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ciąża trwa dłuuuugo , ale potem zobaczysz zatęsknisz jeszcze za czasem tej ciążowej sielanki:) to hormonki ci dokuczają czy masz wsparcie ze strony partnera? jesteś ropieszczana? pamietaj będąc w ciązy nie tracisz, tylko zyskujesz!! za chwilę maleństwo będzie tulić nawet nie wiesz jak ten czas szybko zleci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak samo nikkk
wczoraj ucieklam prawie zaraz po zalozeniu tematu :) oczywiscie mam wspracie w partnerze jak najbardziej w rodzinie itp i dobrze ze nie ja jedna miewam takie nastroje :D mam nadzieje ze niebawem bede biegala po sklepach na skrzydlach :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×