Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość uwerwewe

Dyskryminacja homo przez kobiety jest faktem

Polecane posty

Gość uwerwewe

Jak donoszą badania naukowe: 50% mężczyzn jest zdolnych wybaczyć swojej partnerce zdradę homoseksualną Tylko 21% kobiet wybaczy swojemu partnerowi zdradę homoseksualną. http://kobieta.wp.pl/gid,13101491,img,13101524,kat,67116,title,Romans-Bardzo-prosze-ale-tylko-lesbijski,galeriazdjecie.html Czyżby kobiety z natury były faszystkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość n5gy7h
No proszę - kto by się spodziewał, że kobiety to takie homofoby skoro co 4 deklaruje się jako pół-lesba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w ogóle nie rozumiem jak faceta może zdradzić kobietę z innym facetem? W drugą stronę to rozumiem, ale takie coś ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgg
ja nie rozumiem co napisałaś - jakoś tak mało po polsku PS. Dlaczego żadna się nie wypowie ani nie broni kobiet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strejlał
Spora część z 50% mężczyzn zdolnych do akceptacji lesbisjkich wybryków swojej ukochanej, myślała o czymś w rodzaju trójkąta z seksowną znajomą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strejlał
No i doczytałem do końca podany link. Napaleni studenci, przyzwyczajeni do akademikowych orgii nie są reprezentatywną grupą, na której można wyciągać takie wnioski ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość menmenmen
ja bym żonie takiej zdrady tym bardziej nie wybaczył, bo później byłbym zazdrosny o wszystkich - nie tylko o facetów ale i kobiety gdyby się okazało że mam żonę lesbę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Watpie, żeby kobieta chiała byc z facetem któremu drugi facet zasadza bolca w du­pe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghrthrt
Dla kobiety wolnej od faszystowskich skłonności do dyskryminacji nie powinno być różnicy czy facet puszcza się z kobietą czy z mężczyzną i każdą taką zdradę powinna traktować identycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×