Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kraft_durch_Freude

i znowu nuda na kafe :P

Polecane posty

Nuda, bo piątek wieczór. Są i tacy, którzy odpoczywają po tygodniu pracy i nie w glowie im wypady na "miasto"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aleś się wysiliła psp , gratulacje , na pewno bedą Ci klaskać za ten wysublimowany dowcip

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysublimowanym to ja jestem chamem :classic_cool: a o Tobie żartować się nie da 🖐️ więc nawet się nie wysilałam , z góry jest to skazane niestety na porażkę :classic_cool: jesteś taka poważna und najmądrzejsza , że jak Cię widzę to trzęsę sutami ze strachu , a poziom adrenaliny w mojej krwi sięga zenitu w przeciwieństwie do endorfin :(:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem przykuta do kafe :) muszę ,się wykurować ,żeby w następnym tygodniu pobalować trochę. teraz kicham prycham i zbijam gorączkę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze on przyleci do mnie i mnie porwie [buja w obłokach] najlepiej dziś w nocy ❤️ i nie śmiejcie się ze mnie bo ja to przezywam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość relismat
germanotta ssij pałe nienawidze lady zgagi!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krafciara
może się spotkamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krafciara
jutro o 15 na Lipowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzie, nakręcamy się,nakręcamy, dajcie mym postrzępionym nerwom po kłotni z chłopem odpocząć :O zostałam oskarżona o alkoholizm, gdzież ja?? :O\ No, to się wygadalam. Wasze zdrowie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z puszki piwo piłam nie miał czym...dodatkową przeszkodą było to, że mnie znieważał telefonicznie, a nie w cztery gały :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×