Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jak to możliwe jak

Pytanie dotyczące farbowania włosów.

Polecane posty

Gość jak to możliwe jak

Farbowałam włosy na czarno jakieś prawie 3 miesiące temu. A swój naturalny kolor włosów mam ciemny brąz. I teraz, gdy mam już odrosty u góry, widzę włosy o kolorze jasnego brązu, coś jak szatynka, a miałam ciemny brąz. Dlaczego to jest taki kolor, a nie mój naturalny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to możliwe jak
Odpisze jakaś kobietka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to możliwe jak
Odpisze jakaś kobietka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to możliwe jak
No właśnie, ale dlaczego tak się stało? Może to tylko takie nasze wrażenie? Teraz w ogóle jestem w kropce, nie wiem co robić, bo mam jakieś pięcio centymetrowe odrosty, ale myślałam, żeby nadal nie farbować, poczekać aż będę miała mniej więcej swój naturalny kolor i wtedy zafarbować na ciemny brąz (by wyszedł jednolity) i wyszedłby coś jak czarny, ale nieco jaśniejszy. Ale, gdy widzę swoje odrosty i jeszcze te włosy są takie jaśniejsze niż moje naturalne, to mnie kurwica bierze :) Doradzi mi ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No przecież ja też jestem kobietką! Tak to jest jak się farbuje włosy szamponami za 5 zł :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to możliwe jak
Czasami prostuję, ale głównie tylko końcówki, a nie całe włosy. Wątpię, by u Ciebie to było od prostownicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokoszanel35
to może być efekt optyczny, przy platynowym blondzie odrosty mogą wydawać się bardzo ciemne, choć w rzeczywistości takie nie są. tak jak przy czarnych mogą wydawać się jasne, przez to, że to tak ciemny kolor. gdy miałam czarne odrosty wydawaly mi sie w kolorze jasnego blondu, choc naturalny mialam ciemny blond

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to możliwe jak
A jaki masz naturalny kolor włosów? I co, nie zamierzasz farbować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to możliwe jak
kokoszanel35 - No właśnie też o tym myślałam, że tak może być. A jeżeli zafarbowałam włosy na taki średni brąz, a dopiero potem na czarny, to odrosty jakie będą, swoje naturalne czy właśnie tamten średni brąz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokoszanel35
odrosty są zawsze naturalne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×