Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamilka21

Poważne pytanie . . . . . . .

Polecane posty

Witam. Mam koleżnake która ma 16 lat, jest w ciaży (11 tydzień), jej chłopak ma 18 lat i po porodzie chce uznać dziecko. Moje pytanie brzmi czy jeśli ona nie jest pełnoletnia to czy ojciec dziecka może je uznać bez żadnych problemów w Urzedzie Stanu Cywilnego? Czy były by jakieś problemy z tym zwiazane. Prosze o odpowedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co sie dzieje w tej Polsce
ze takie malolaty za seks sie biora zamiast sie uczyc. Ten kraj zginie :O I nastepne pokolenie nic nie wartych psikut wyrosnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak miałammm
skoro jest nie pełnoletni to dziecko będzie miało nazwisko jej i w akcie urodzenia ojciec będzie zapisany z jej nazwiskiem gdy ukończy 18 lat mogą iść do USC i zmienić akt w którym ojciec uznaje dziecko ja tak miałam niedostanie becikowego bo jest nieletnia oraz alimentów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie młode a już sie kurwią... Ja tam mam dopiero 14 na karku i nie zamierzam sie pieprzyc z żadnym, no może oprócz Roberta 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jej rodzice będą pełnoprawnymi opiekunami do skończenia przez nią pełnoletności,czyli nazwisko będzie jej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plemnikostrzelec
ma 18 lat, to chyba jest pelnoletni? :D Ale czy moze uznac dziecko to nie wiem. Niech sie dowiedza w Sadzie Rodzinnym. Nastepny maluch ze zmarnowanymi szansami na normalnosc juz na starcie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blablablablaaaaaaaaabla
będzie mógł uznać dziecko dopiero jak koleżanka skończy 18 lat, do tego czasu dziecko będzie miało jej nazwisko i prawnymi opiekunami będą dziadkowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolezanka umie tylko
z misiem dzieciaczki plodzic. Reszta czyli zalatwianie spraw, informacje, finansowanie zostawia innym - kolezankom, rodzicom i spoleczenstwu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koleżanka poprosiła mnie o rade a ja nie byłam pewna czy mam racje i teraz wiem że dobrze myślałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×