Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Vampirka

Wstydzi się mnie?

Polecane posty

Gość Vampirka

Czasami odnoszę wrażenie, że mój mężczyzna wstydzi się ze mną wychodzić. Raczej nie chodzi o to, że jestem jakaś paskudna, bo nigdy nie byłam w podobnej sytuacji. Już drugi raz zdarzyło się tak, że odwiózł mnie do domu, a sam poszedł na imprezę - oczywiście ani słowem o tym nie wspominając. Czy to wstyd przed tym, że ma dziewczynę, czy może wstydzi się pokazywać przy innych, że mu zależy...? Bardzo proszę o kulturalne wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może nie chce chodzić z
Tobą na imprezy bo tam Cię zdradza. Pytałaś czemu tak zrobił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gvfdgtgeertertretret
jesli on ma powiedzmy 27 lat a ty 20 to moze sie wstydzic roznicy wieku i ze jestes infantylna i znajomi jego sie beda smiac z niego ze sobie znalazl malolate

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vampirka
Też mnie dopadła taka myśl - tylko, że nie mieszkamy w żadnym wielkiem mieście, tutaj niewiele da się ukryć - wczoraj widziała go moja przyjaciółka. I jakkolwiek naiwnie to zabrzmi - nie wierzę, że mnie zdradza. Nie jestem kobietą, z którą żyje się łatwo, dlatego myślę, że gdyby znalazł inną, ze mną na pewno już by nie był, bo wiele razy było tak, że prowokowałam rozstanie, a on zawsze walczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vampirka
Różnica wieku wynosi między nami niecałe 3 lata i w większości znam jego znajomych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapytałaś go czemu odstawił
Ciebie do domu a sam pojechał na balety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vampirka
Jeszcze nie miałam takiej okazji, ale przy najbiższej na pewno zapytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość between_two_lungs2
moze nie zostawia cię bo tak mu wygodnie, wiesz zawsze ma do kogo wrocic, ale uwierz mi to nie wyklucza zdrady, badz czujna... Faceci są skomplikowani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestesmy skomplikowani. to kobiety we wszystkim szukaja drugiego dna, ukrytych motywow i podwojnych znaczen. my jestesmy prosci: on-off.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość between_two_lungs2
Prości ?;p heh A tak na serio, to wiem róznimy się dla was coś jest A albo B , dla nas zawsze coś pomiędzy. Coś w tym jest, rozwiązania problemu szukamy po środku, a dla Was, facetów albo zdradza, albo nie... Natury i sposobu myslenia nie sposób zmienić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×