Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość złamałam sie

złamałam "zasade" i teraz zastanawiam sie co dalej

Polecane posty

Gość złamałam sie

Witam, Brałam przez 6 dni antybiotyk, ktory obniza skutecznosc tabletek anykoncepcyjnych. Przestalam go brac przedwczoraj. Dzis kochałam sie z chłopakiem (złamałam sie, bo wolałam odczekac te 7 dni po antybiotyku) i zorbilismy to o zgrozo w starej prezerwatywie (nie byla przeterminowana, ale byla nie firmowa przywieziona z majorki z napisem majorca na niej..) wiec sadze, ze mogla byc zadna ochrona. Choc wygladala dobrze i byla nawilziona.. teraz mam pewne obawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja.978777
poczekaj miesiac i napisz nam jak sie czujesz w ciazy. poczekaj 9 miesiecy i napisz czy zalujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za różnica?
A dlaczego prezerwatywa z Majorki ma być gorsza? 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja.978777
poczekaj miesiac i napisz nam jak sie czujesz. poczekaj 9 miesiecy i napisz czy zalujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja.978777
wysietlilo mi ze nie wyslalo i wyszlo ze mnie oszukali. oj jaka ja naiwna jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złamałam sie
no bo to nie formowka i jeszcze z zeszlych wakacji, chlopak nosil ja jako pamiatke w portfelu. dodam, ze nie skonczyl we mnie. niby data waznosci najwazniejsza jest, ale boje sie o jakosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złamałam sie
*firmówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za różnica?
Jesteś głupia 😴 Nie ma znaczenia czy to Durex czy Unimil czy Krzak. Wszystkie gumki muszą mieć atest. Jeśli używasz tylko firmowych to jesteś snobką :classic_cool: Ochrona antykoncepcyjna przy antybiotykach może, ale nie musi być osłabiona. Do tego gumka-swoją drogą myślisz, że plemniki przegryzły lateks? 😴 I jeszcze wytrysk poza pochwą. Szanse na ciążę-0%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złamałam sie
dziekuje Ci :) serio sie qwystraszylam, bo jednak te antybiotyki to powazna sprawa, a jak pisze ejszcze na ulotce, z eobnizaja to sie wystraszylam. Gumka mozliwe, ze lezala w sloncu na stoisku albo malym sklepiku na majorce, chlopak ja nosil w portfelu dobrych kilka miesiecy... poprostu zastanowilo mnie to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złamałam sie
i nie jestem snobka, ale jakos mam wieksze zaufanie do prezerwatyw znanej marki, niz np tesco czy jakies inne, jak ta nieszczesna moja, co bardziej pelni funkcje gadzetu lub smiesznej pamiatki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×