Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość k,znbvk

Moje śniadanie dzisiaj:kawa+2 tosty z miodem

Polecane posty

Gość k,znbvk

uwielbiam tosty z maskarpone i miodem ale nie kupilam serka:) a wy co robicie zazwyczaj na sniadanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bułeczki z serem i salami zapiekane z dodatkiem keczupu i rumianek do picia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anno dominni
3 frankfurterki z serem ,kromka z masłem,pomidory i ogórek zielony pokrojony w plasterki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amalettaa
grzanki z serem i jajko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wczorajsza pizzza
kawa i herbata z bratka na kaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość una de gato
cheerios z mlekiem i bananem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie daje rady jeść
z trudem wciskam banana, żeby nie pić kawy na pusty żołodek :o moje flaki budzą się około obiadu dopiero i domagają się żarcia. Jak to robicie że jecie normalne śniadania? ja próbowałam ale nie moge, a wiem że to niezdrowe, ale nie moge cholera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marriankaa
tez tak miałam :O śniadanie dla mnie zaczynało się około 12 godziny. Smaki do jedzenia przychodziły mi dopiero na wieczór.Ale waga zawsze była zachowana:classic_cool: Od urodzenia dzidziusia, wszystko sie zmieniło. czasem nawet głod mnie budzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój mąż też tak miał
mógł rano nie jeść do 13-14 i pierwszy posiłek zjadał dopiero w pracy. Ale jak zamieszkaliśmy razem, i ja codziennie obowiązkowo śniadanko to i on z czasem się przekonał (nie namawiałam go, sam zaczął) i teraz nie wyobraża sobie wyjść z domu bez śniadania :) Musisz się po prostu przestawić i przyzwyczaić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolajna 109
buleczki z serem bialym i marmolada oraz z serem zoltym Potem kawa i paczek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmniamm
a ja czesto na sniadanie zajadam tosta z otrebow pszennych = do tego łosoś norweski, rzodkiewka w calosci - niebo w gebie :) Tost z otrebow: 3 lyzki otrebow mieszamy z jednym jajkiem, odrobina proszku do pieczenia, solimy. Wedle uznania wkrajam plasterek szynki, szczypiorek, papryke, rzodkiewke, cebulke. Wlewamy do rozgrzanego sandwicha i podpiekamy 10 minut. Zapach nieziemski sie przy tym unosi w mieszkaniu :) Na tosta plasterki lososia, do tego kawa zbozowa :) POLECAM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaliope39
płatki owsiane z mlekiem,otrębami,bananem,rodzynkami i konfiturą przed śniadaniem 2 szklanki wody mineralnej a potem owsianeczka i tak już od miesiąca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatte
dzisiaj zjadłam jajecznicę z jednego jajka i chleb, ale często nie jem śniadania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kromka chleba z serkiem kremowym, wedzonym lososiem i pomidorem. czasem zamiast lososia sardynki albo makrela. mniej wiecej co drugi dzien jem rybne sniadanie, co drugi jajeczne. chcialabym czesciej jadac owsianke, ale jestem po niej glodna :( musze miec na sniadanie sporo bialka ... owsianke bardzo lubie, ale raczej jako taki podwieczorek na slodko lecz zdrowo, gdy bardzo pozno jem obiad/kolacje (np. po 20)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdfdfdfdfff
4 kromki, 2 z pasta z makreli, a dwie pozostale z szynka i keczupem do tego zielona herbatka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×