Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ubrania ciazowe

jak kupowac ubrania ciazowe

Polecane posty

Gość ubrania ciazowe

jestem w 10tyg ciazy. Kiedy i jak kupowac ubrania ciazowe? Nosze rozmiar 36/38. Czy tuniki, sukienki, jeansy powinnam kupowac w wiekszym rozmiarze? zupelnie sie nie orientuje. Pytam bo zamierzam kompletowac swoje ciuszki przez internet. Mieszkam zagranica, wkrotce przyjade do PL. Chcialabym pokupowac ciuchy na letnie miesiace i nie wiem jak sie za to zabrac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ubrania ciazowe
nie umiem szyc, a w czyms musze chodzic bedac w ciazy. pytam doswiadczonych kobiet jak sobie radzily w tej malo waznej kwestii. sorki, ze nie pytam o wyprawke, kolor kupki czy wozka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ubrania ciążowe kupujesz
w takim samym rozmiarze jak nosisz normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic nie kupuj w większym rozmiarze, bo później się w tych ciuchach utopisz. One są tak szyte, że dopasowują się do brzucha. Także kupuj rozmiar 38.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ubrania ciazowe
dzieki dziewczyny. mam nadzieje, ze nie przytyje w ramionach i biodrach i ten rozm. 38 bedzie pasowal do konca. jeszcze raz dzieki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka221487
w tym samym rozmiarze co normalne ubrania ja kupilam spodnie w 11 tyg bo juz mi brzuch wyszedl przytylam 17 kg i di konca bez problemu zakladalam spodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgamaMama
Ja jestem w 6 miesiącu ciąży, niemal nie przytyłam, jedynie brzuszek urósł. Ja Ci radzę abyś stawiała na wygodę i praktyczność. Ubieram się w legginsy, a do tego przeróżna góra, tuniki (takie które i po ciąży będą świetnie na mnie leżały) dłuższe swetry, sukieneczki w stylu tuniczek. Naprawdę można wyglądać pięknie i sexy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ubraniach rozmiar jest nie istotny, kupujesz to w czym czujesz się dobrze( tym bardziej że jednej firny S to jak drugiej M) , sprzedawałam ubrania 2 lata i miałyśmy taka zasadą jeżeli zmieścił się w spodniach na wysokości szwu( zszycia spodni z pasem) dwa nadgarstki to starczy na całą ciążę, u mnie ta metoda sie sprawdziła( miałam 2 pary) Kupujesz kiedy czujesz że w zwykłych ci jest źle, i to rożnie, kupowały Panie w 4 miesiącu jak i w 7 pierwsze spodnie. Przede wszystkim najważniejsza jest wygoda, Panie często narzekały że materiał spodni przy połączeniu z pasem sie marszczy jednak to marszczenie wraz ze wzrostem brzucha znikało. Polecam przede wszystkim markę BRANCO, ich ubrania sa bardziej elastyczne od innych a i rozmiarówke maja dobrą. Nie polecam 9fashin, mała rozmiarówka, i mało rozciągliwe materiały na spodnie a i w bluzkach nie dzianinowych jest mało miejsca na biust( dzianinowe są super). Ale oczywiście kto sie w czym dobrze czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupilam spodnie w h&m dla ciezarnych i powiem wam ze nie wiem ile jeszczewytrzymaja:-) jestem w 34 tc, a ten bawekniany pas ciazowy konczy sie w polowie brzucha. Nie przytylam duzo, jak narazie 9 kg, brzuch nie za wielki, tylko tyle ze caly mi do przodu poszedl, wcieciecw talii mam nadal:-)reszty ubran nie kupowalam, bo i przed ciaza lubilam tuniki, po prostu w te obcisle sie nie mieszcze, zostaly te luzniejsze i sweterki:-) jakos doczolgam sie jeszcze pare tygodni. A najwiekszy problem z ubranuami zrobil sie dopiero po 30 tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weroniika
Po przeczytaniu takiego artykułu, zastanawiam się czy zamiast ciążowych ubrań nie lepiej kupić jakąstunkie z normalnego sklepu i mieć ją na później kiedy dzidzia juz sie urodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justann
Wszystko zależy od tego jak wyglądasz teraz (jaką masz figurę) i jak Ci się przytyje w ciąży. Ja przytyłam prawie wyłącznie na brzuchu i odpadały wszystkie ubrania o większym rozmiarze, ale nie ciążowe. Po prostu wyglądałam w nich jak w worku. Kompletna pomyłka. Za to te ciuszki ciążowe są tak uszyte, że są szersze tam gdzie jest brzuch, a resztę mają normalną i się fajnie dopasowują do figury. I u mnie one się bardzo sprawdziły. Przy czym warto zaznaczyć, że jestem wysoka, normalnej budowy i 13 kg na plus poszło niemal wyłącznie na brzuszek. Natomiast jeśli Ty jesteś osobą niskiego wzrostu i drobnej budowy i nie przytyjesz dużo, to mogą wystarczyć tuniki "oversize" i legginsy ciążowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fikuska
Najważniejsze to kupować takie ubrania z których będziesz zadowolona i będą dla Ciebie wygodne- bo o nasz komfort własnie chodzi- ja mogę polecić sklep internetowy 9fashion. Maja bardzo ładne ubrania i bardzo wygodne- wiem bo kupuje już tylko od nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgonam
Ja przerabiałam dużo sklepów z ubraniami ciążowymi, począwszy od sieciówek do ubrań z internetu. I niestety nie wszystkie są "fajne" bo niektóre są tak sztywne ze nic się nie rozciągają, przez co ciśnie w brzuch, a niektóre są takiej słabej jakości ze skóra nie oddycha i się poci. Ja tez bardzo polubiłam w tych 9 miesiącach sklep 9fashion, bo on ma bardzo dobrej jakości ubrania i bardzo ładne i ceny tez są spoko, wiec warto tez zajrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogie Mamy, Wasze rady są bezcenne, co kilka głów to nie jedna... bardzo dziękuję... Zapraszam, jeżeli macie w swoich szafach i szafkach wspaniałe rzeczy które świetnie sprawdziły się Waszym przypadku lub w przypadku waszych dzieci , a są w doskonałym stanie (jak to przy maluchach zwykle bywa - moc ciuszków z których dzieci wyrastają zanim zdąży wyschnąć pranie usmiech.gif lub przetestowane akcesoria) oddajcie lub odsprzedajcie innym mamom... polecam portal www.mofree.pl darmowe ogłoszenia - mają doskonałej jakości zdjęcia, od razu widać czy wystawiona rzecz jest w dobrym stanie czy ktoś oferuje nam zamiast "paczki ciuszków," paczkę - ścierek do podłogi bo ubranka są tak zniszczone i poplamione, że raczej do niczego innego się nie nadają... polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaToja1
Przez internet warto kupować. Poleciłabym wszystkim przyszłym mamom przede wszystkim sklep z odzieżą ciążową 9fashion. Wypróbowałam sporo różnych, ale w żadnym innym nie spotkałam się z tak wysoką jakością i tak niskimi cenami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boska25
Super rady dajesz! A słyszałaś może o sklepie 9fashion? Wszystkie moje kumpelki go polecają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilia

Ja całą ciążę przechodziłam w legginsach i tunikach :) Trafiłam na świetną markę Italian Fashion - legginsy ciążowe od nich nie prześwitywały, nie rozciągały się i przez kilka miesięcy noszenia nie traciły koloru. Nie spodziewałam się takiej jakości za tak niską cenę. Kupiłam je tutaj: https://enocna.pl/pl/c/Legginsy-Ciazowe/27

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×