Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

JoannaJ

przyrost bety HCG !!!!!!!!!

Polecane posty

witajcie. ile na wszelkie sposoby ale już zgupiałam 27.01 beta = 24.14 ( na dwa dni przed terminem miesiączki) 29.01 nie badałam 31.01 beta = 200,93 beta co 48 godzin powinna przyrastać min. 66 % to na 29 beta powinna być około 40 i wzwyż. to na 31 winno być 40 x 0.66 = 66? A baba w szpitalu mi dzisiaj powiedziała że mi mało przyrosła :/ czy ja źle liczę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj ide rowniez zbadac, ile mniej wiecej dzisiaj powinno wynosic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anette_beingd
Wedlug mnie bardzo ładnie przyrasta. dzisiaj powinna byc min. 532

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak najbardziej jest prawidłow
o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anette_beingd
Źle policzyłam na dzisiaj bo przecież dzisiaj jest 06.02 a nie 02.02

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufff....dzięki .... :) troche sie martwie bo mam ciaze zagrozona ze wzgledu na krew ktora pojawiła sie w ten poniedzialek. Dostałam duphaston i mam leżeć... a teraz plamie na brazowo, to moja trzecia ciąże. 2 poprzednie straciłam, dlatego jestem przewrazliwona na punkcie wszytskiego co z ciaza zwiazane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak najbardziej jest prawidłow
"Uważa się, że we wczesnej ciąży stężenie beta hCG powinno wzrastać nie mniej niż o 66% w ciągu 48 godzin, o 114% w ciągu 72 godzin i o 175% w ciągu 96 godzin. Po szóstym tygodniu ciąży prawidłowa szybkość narastania poziomu beta hCG ulega zwolnieniu. " u Ciebie, który to tydzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anette_beingd
Kojarzę Cię Asiu z jakichś innych topików i jedyne co sobie zdolalam przypomnieć, to to, że poprzednie dwie ciąże straciłaś (jedna ta ostatnia to chyba był zasniad groniasty - chyba, że mylę osoby). Ja tez jestem po dwóch stratach i teraz jestem w ciąży to już/albo dopiero 14tc. Tez miałam w tej ciąży plamienie a potem dzień krwawienie, co się starchu najadłam to moje. Też dostałam 3x1 duphaston, 3x2 no-spę i leżenie, oszczedzanie się na maxa także i Tobie proponuję leżakowanie. Wierzę, że tym razem Ci się uda :):) Trzymam mocno kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anette_beingd dobrze mnie kojarzysz miałam podejrzenie zasniadu ale cale szczescie go nie mialam. Ostania miesiaczkie mialam 31.12.2010 cyle 28-29 dni, Jak ja bym chciala zeby sie w koncu udalo, anette_beingd gratuluje Ci z calego serca,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anette_beingd
Wyszło mi 3763 jak dobrze liczę. I wychodziłby mi 5tc według tabelki jaką znalazłam z betą ale każde laboratorium ma swoje normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak odbieralam wyniki to sie miescilam w normach.... i to takich adekwatnych do dni cyklu..... kuzwa martwie sie nooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale tak liczac po kalendarzu t wychodzi jakos srodek 5 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyszła * mama
Życzę Wam dziewczyny szczęścia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh , sama już nie wiem czy jest dobrze czy zle....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anette_beingd
jak masz 5w4d to już Ci się liczy, że to 6 tydzień. Wszystko sie ładnie zgadza, teraz tylko brać duphaston i leżeć, wychodzic tylko na siku i szybki prysznic i do łóżka. Ty chyba tak jak ja, obie stracone ciąże miałaś w zeszłym roku prawda? Myśl pozytywnie, ja urodzony pesymista mówię sobię, że będzie dobrze, wierzę w to. Chociaż dopadają mnie złe mysli, są lekki, złe sny i przeżywam horror przed każdą wizytą i usg - tych w ciąży do tej pory miałam już 7!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anette_beingd
Aśka jest dobrze!!!!!!!!!!!!!!!!1 Kiedy masz usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wizyte mam w piątek 11-02 ciekawe co bedzie juz widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te dwie ciąże to w zeszłym roku w lutym strciałam pierwszą bodajże 8 lutego a drugą 14 -06 miałam zabieg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anette_beingd
A kiedy odbierasz wynik dzisiejszej bety? Masz możliwwość dzisiaj ją odebrać? Jak coś to daj znać jaki wynik. I jeżeli to nie problem to w którym tc starciłaś poprzednie ciąże? I ile masz lat? Przepraszam, że zadaję milion pytań jak nie chcesz to nie odpowiadaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj pojade zrobic bete po 18 bo tak wraca Olek, mój mąż ( zabrał auto) wynik bede miała po jakiś 2 h Mam 24 lata w czerwcu 1 ciąże straciłam w 5 tyg. poronienie samoistne, tydzień po teście ciążowym poprostu zaczełam krwawić jak na okres nawet nie bolało. W drugiej ciąży do 9 tyg mnei trzymali, puste jajo płodowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też nie wiem co..
witam ja tez robiłam beta 14dpo 22 17dpo 112 22dpo 866 i tez nie wiem czy mało czy oki:()

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi się że jest bardzo ładnie. . . ale sama nie jestem pewna co do swojego wyniku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi sie ze jest bardzo ładnie, ale sama nie jestem pewna co do swojego wyniku wiec moze dziewczyny Ci powiedzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też nie wiem co..
daj znac jaki Twój wynik bedzie:) trzymam kciuki ja mam juz jednego szkraba 2 latka i jakos berdziej sie stresuje niz w 1 ciazy! wizyte mam 21 o ile nic sie nie zacznie dziadz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra to teraz konkretnie jaki powinnam miec wynik dzisiaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anette_beingd
bardzo ładny wynik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheheh tyle ze tak na prawde on mi nic nie powie bo nie bede wiedziala czy prawidlowo przyrasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×