Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość najlepszysekswzyciueksseks

Najlepszy w Życiu Seks!!!

Polecane posty

Gość najlepszysekswzyciueksseks

najlepszywzyciusekseksseks Hej Wszystkim Jak wspominacie partnerkę/partnera, z którym przeżyliście najlepszy seks? Jestem facetem mam 25 lat... Moja poprzednia partnerka /rozpadlo się bo coś nie grało w innych dziedzinach/ była spełnieniem marzeń w łóżku . Kochaliśmy się rano tuz przed praca gdy nikogo nie było na podłodze, fotelu kolo okna w mieszkaniu potem wspólny prysznic... Gdy wieczorami była rodzinka byliśmy w stanie mimo to przy nie zakluczonych dzwiach sprawiać sobie przyjemność...a nawet kochać się... Gdy jednak nie było miejsca kochaliśmy się na klatce schodowej, w samochodzie a nawet na sankach w piwnicy w bloku ... Najwspanialsze był gdy pod jej blokiem zabrałem sie za pieszczenie jej muszelki... całowalismy się a ona ręką pieściła tygryska ...wtedy pierwszy raz za moją na mową wytrzymała pieszczenie dalej tuż po pierwszym orgazmie... potem mi dziękowała gdyż po chwili przeżyła 3x//potrójny orgazm... pierwszy raz widziałem by tak silnie kobieta przeżywała orgazm... było to piękne...najlepsze co w życiu przeżyłem razem z nią... Seks z Nia byl świetny...mój penis rósł w niej, byłe twardy i gruby... A przy aktualnej partnerce zwiedł...aż mi się nie chce...myśle nad zmianą jej... Szkoda, że to co było z poprzednią raczej nie wroci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×