Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość najlepszysekswzyciueksseks

Najlepszy w Życiu Seks!!!

Polecane posty

Gość najlepszysekswzyciueksseks

najlepszywzyciusekseksseks Hej Wszystkim Jak wspominacie partnerkę/partnera, z którym przeżyliście najlepszy seks? Jestem facetem mam 25 lat... Moja poprzednia partnerka /rozpadlo się bo coś nie grało w innych dziedzinach/ była spełnieniem marzeń w łóżku . Kochaliśmy się rano tuz przed praca gdy nikogo nie było na podłodze, fotelu kolo okna w mieszkaniu potem wspólny prysznic... Gdy wieczorami była rodzinka byliśmy w stanie mimo to przy nie zakluczonych dzwiach sprawiać sobie przyjemność...a nawet kochać się... Gdy jednak nie było miejsca kochaliśmy się na klatce schodowej, w samochodzie a nawet na sankach w piwnicy w bloku ... Najwspanialsze był gdy pod jej blokiem zabrałem sie za pieszczenie jej muszelki... całowalismy się a ona ręką pieściła tygryska ...wtedy pierwszy raz za moją na mową wytrzymała pieszczenie dalej tuż po pierwszym orgazmie... potem mi dziękowała gdyż po chwili przeżyła 3x//potrójny orgazm... pierwszy raz widziałem by tak silnie kobieta przeżywała orgazm... było to piękne...najlepsze co w życiu przeżyłem razem z nią... Seks z Nia byl świetny...mój penis rósł w niej, byłe twardy i gruby... A przy aktualnej partnerce zwiedł...aż mi się nie chce...myśle nad zmianą jej... Szkoda, że to co było z poprzednią raczej nie wroci...

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować