Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

STARAMY SIĘ O DZIECKO W UK

Polecane posty

Gość Nadzieja E14
Czesc Wirus 30, ja zadnych lekow nie bralam to niestety nie moge pomoc. Go-for-it - jak tam oczekiwania? Czujesz cos, bo ja nic. Dzis 19 dzien cyklu. Nic nie czuje, temperatura caly czas wysoka, ale to jeszcze za wczesnie gdyby miala spadac. Dzis mam lekkie zawroty glowy, ale to raczej od gapienia sie w komputer. Czekam i czekam, wczoraj faszerowalam sie brokulami, bo czytalam, ze zawieraja luteine. Obliczylam, ze jakby nam wyszlo w tym miesiacu, to by sie dzidzus urodzil w styczniu. Wszystko mi jedno prawde mowiac. Juz nawet chcialabym powisiec nad tym kibelkiem! Slyszalam, ze na mdlosci pomagaja czastki jablka, ktore trzeba zjesc od razu rano, na czczo przed wstaniem z lozka. Nie wiem czy dziala, ale tak slyszalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny! wczoraj moja kolezanka urodzila swoje drugie dziecko, ale oni nie chcieli znac plci przed porodem. no i maja drugiego synka:). wiecie, ze ja chyba tez wolalabym miec drugiego chlopca. jakos nie wyobrazam sobie zebym miala corke, wydaje mi sie, ze latwiej jest organizacyjnie z dwojka dzieci tej samej plci. Wirus, 🖐️! czy lekarz tutaj przepisal ci te leki? ja nic takiego nie bralam, wiec nie pomoge. tutaj znalazlam cos na ten temat, w google jest duzo info: http://www.trying-to-conceive.com/fertility-treatment/infertility-drugs-clomid-vs-femara/. Nadzieja, ja w tym cyklu na nic nie oczekuje, bo, jak pisalam, w kwietniu nie bedziemy sie starac, zaczynamy ponownie od maja:). w tym cyklu obserwuje jedynie swoje cialo, jak zachowuje sie po wszystkich suplementach. do tej pory wszystkie zaczely dzialac, jestem bardzo zadowolona. teraz czekam tylko na potwierdzenie dlugosci tego cyklu. ostatni byl bardzo dlugi, bo 34 dni, co nie jest rzecza normalna u mnie. zobaczymy. tak wiec zadnych wczesnych ciazowych dolegliwosci nie mam:).poza tym kalkulator owulacji pokazal mi, ze jesli zaszlabym w ciaze w tym cyklu, to dziecko mialoby sie urodzic 1 stycznia, czyli w moje urodziny! co to to nie! ;) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadzieja E14
Czesc dziewczynki! Jak tam przyszle mamuski? Dzidzie ok? :) Jutro mam isc do mojej kolezanki na oględziny nowonarodzonej córeczki. Aż mi ciarki przechodzą, boję się, że się rozbeczę i będzie checa! Go-for-it, prawda, pisałas, że w tym miesiącu robicie sobie wolne. Jak nam nie wyjdzie w tym miesiącu to my w przyszłym robimy sobie wolne ale to przez to, że ja "na płodne" bedę w Polsce a mój mąż w Londynie, także telepatycznie raczej nam nie wyjdzie :) Dziś mój 22dzień cyklu, temperatura wzrasta (tfu tfu odpukać!). Czekam i się zastanawiam co to będzie do przyszłej niedzieli. Wyniki starań powinny wyjść dokładnie w Wielkanoc. Tak bardzo chciałabym zobaczyć 2kreski, w końcu Wielkanoc to Dzień Zmartwychwstania i nowego życia. Trzymajcie za mnie kciuki proszę! Acha, dziś na obiad brokuł z wody - bo podobno dobry na progesteron :) Sciskam Was wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
greys gratuluje synusia :) ja czuje że u mnie też chłopak będzie :P bo wszyscy chcą dziewusie :P hehe U mnie jak na razie masakra, maluch chce mnie zamęczyć ale ja się nie dam :) a tak poważnie mdłości mam już od 2 tyg, i najg0rsze to że nie idzie zwymiotować tak by było rach ciach i po sprawie a nie cały dzień ma, na to ochotę i nic, na dodatek nic mi nie smakuje od 4 dni jem tylko chleb z pomidorem bo nic innego nie przechodzi mi przez gardło :/ i najchętniej nie wstawała bym z łóżka heh ale z miesiączki to już 8+1 tak że jeszcze trochę i powinno przejść :) no i mam nadzieję że mój nastrój ucieknie w siną dal bo nawet melisa sobie ze mną nie radzi! jestem non stop zdołowana i wszystko potrafi wyprowadzić mnie z równowagi mój P ma teraz nie wesoło ze mną :P byłam już na 2 wizycie u położnej, teraz czekam za listem ze szpitala z datą 1 scanu, najlepiej jak mnie zapytała w jakim szpitalu chce rodzić bo mam prawo wyboru a skąd mam wiedzieć jak nie znam żadnego szpitala w manchester heh ;/ a jak wam zazdroszczę tych usg już ja bym tak chciała zobaczyć choć na chwilę że wszystko jest w porządku i bijące serduszko mojego malucha :) do mojego brzucha już wszyscy Tymek wołają uparli się że będzie Tymoteusz i dla chłopaka już chyba tak zostanie :) wirus ja brałam tylko witaminy z kwasem foliowym i olej z wiesiołka do owulacji i nic więcej! bałabym brać się cokolwiek beż konsultacji z lekarzem że sobie zaszkodzę zamiast pomóc nadzieja trzymam mocno kciukaski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wirus30
cześć dziewczyny femara pochodzi z niemiec dostałam ją w polsce podawana jest przy raku piersi ,wykryto również ,że jej skutkim ubocznym jest leczenie niepłodności u kobiet-dobre co..... w każdym bądz razie wspomaga pojawienie się owulacji gonal pochodzi ze usa podawany jest przy braku jajeczkowania ,ponieważ poprzedni lek nie podziałał teraz dostałam drugie leki podobno nowej generacji -mam nadzieje ,że podziałają .mam taką prace ,że jestm często w polsce i mogę sobie na to pozwolić ,aby chodzić do polskiej kliniki ,właściwie to częściej jestem w polsce niż w uk. to mój 3 cykl starań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadzieja E14
Czesc wszystkim, U mnie 25 dc i od 2 dni temperatura spada, jest jeszcze powyzej linii podstawowej, ale spodziewam sie @ w Wielkanoc :( Chcemy z mezem rozpoczac badania w UK, bo choc staramy sie od 6 cykli tak "pod kontrola" to probowalismy "na luzie" od czerwca zeszlego roku, czyli juz prawie rok. Wiem, ze sporo z Was leczylo sie w UK. Gdzie zaczac? Od wizyty u GP? Czy oni zlecaja jakies testy na miejscu czy potrzebny jest "referral" do kliniki od GP? Dziekuje z gory za informacje i pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziewlona bronka
czesc dziewczyny jejku Pablinka to ty juz 9 tydz.? :) jak to szybko leci. dawno sie nie odzywalam i do tabelki dalej sie nie wpisuje, ale problemy ciagle sa.. krwotoki co jakis czas.. i po prostu nie mam sil. teraz troche lepiej, ale ciagle skoczna nie jestem . to juz 13 tydz. Nadzieja, dziewczyny ktore sie leczyly w klinice pewnie bardziej ci pomoga.. ja ci tylko doradze, ze jak brdziesz rozmawiac z GP to naciagnij,ze staracie sie z mezem ok 2 lat. My po roku staran rozmawialismy z lekarzem, prosilam o badania hormonalne, o kontakt z klinika bezplodnosci, a on na to ze na NHS robia takie badania specjal. po 2 latach staran. Nachodzilam ich czesto i nawet zmienilam gp, a oni dalej swoje 2 lata :\ wymusilam badania podstawowe i hormony. nie wyszly rewelacyjnie.. i co uslyszalam.. po 2 latach staran... :\ obylo sie bez ich pomocy :P mysle, ze lepiej troche naciagnac prawde i przymusic gp do skierowania do kliniki specjalistycznej pozdrawiam Was dziewczyny cieplo. anitia i grays! gratuluje chlopakow:) a jeszcze pytanie. robilyscie badania genetyczne? ja ostanio bylam tak przygnebiona, ze juz o niczym nie myslalam, polozna odrawdzala, wiec ja jak ten indor..skoro ona nie poleca to nie robie.. ale teraz zaczynam myslec i ma tylko kilka dni coby sie zdecydowac. co radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadzieja E14
Dzieki Zielona Bronka! Powiem, ze 2,5 zeby byc bezpieczna :) Chodzi mi o badanie hormonow, krwi i nasienia, na poczatek, potem zobaczymy... Az sie boje tego wszystkiego... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja, nie boj sie.. bedzie dobrze.. niespodzianki w tej kwestii zdarzaja sie baardzo czesto:) wiem z doswiadczenia ;) no i oby sie badania ruszyly do przodu.. w najbardziej ostatecznej ostatecznosci mozna zrobic badania sprawdzajace plodnosc kobiet i mezczyzn w prywatnym labaoratorium polskim, w londynie wlasnie (na pewno taniej niz w pryw ang.) ale i tak drogo oczywiscie. ja tam nie bylam, ale kiedys w akcie desperacji o tym myslalam, chcesz to przesle linka. pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadzieja E14
Zielona Bronko , przeslij, kazda informacja sie przyda! Dzieki wielkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chodzilam do takiej kliniki, i dostalam skierowanie od GP ale my sie staralismy niecaly rok od poronienia, tylko ja mialam pochrzanione z okresem cos od zabiegu. W kazdym badz razie mysle ze wystarczy powiedziec ze ponad rok sie staracie i juz powinien lekarz skierowac do specjalistycznej kliniki, tylko trzeba nalegac. Ja chodzilam i naciskalam i moze wlasnie dzieki temu dostalam szybciej skierowanie do tej kliniki, ale nie nachodzilam sie za dlugo bo od razu w pierwszym cyklu na clo zaszlam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, szybki update z mojej strony, jestem ciagle w lekkim szoku, wiec moze byc bez ladu i skladu. jak pisalam, monitoruje swoj cykl w tym miesiacu zeby zobaczyc wplyw suplementow, tak wiec robie testy owulacyjne kazdego dnia cyklu. wczoraj wyszedl mi pozytywny test owulacyjny, ale pomyslalam, ze jest jakis wadliwy, bo przeciez owulacje mialam w 14DC w tym miesiacu. przed chwila znow zrobilam test owulacyjny i znow pozytywny! tak wiec zglupialam i siegnelam po test ciazowy. 2 kreski!!!!!!!!!!! nie dowierzalam i zrobilam tez clearblue i oto co mam: (mam nadzieje ze sie wklei dobrze) http://photobucket.com/go-for-it jak to sie stalo jest dla mnie wielkim znakiem zapytania bo kochalismy sie zdala od dni plodnych....oczywiscie bardzo sie ciesze mimo wszystko!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadzieja E14
Reeeety! Go-for-it GRATULACJE!!!! Super, ze Wam sie udalo! Bedziesz mamusia! :) Ciesze sie strasznie, wysylaj fluidy! :) Mam troszke pytan, jesli moge. Czy przytulanki byly przed, czy po spodziewanej owulacji jesli mowisz, ze z dala od dni plodnych? Odczuwasz juz jakies symptomy? Np jak na okres czy tez inaczej? Cokolwiek, co by wskazywalo na ciaze? Ja mam 26 DC i dzis rano temperatura podskoczyla troszke w gore i caly czas jest ponad moja podstawowa kreska. Tak bardzo chce, zeby nie spadla! Nic specjalnego nie czuje i nie chce jeszcze testowac, bo sie boje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja, dzieki!:) wysylam lots of babydust!!! http://i1143.photobucket.com/albums/n622/martawck/ttc-babydustwand.gif a mamusia to ja juz jestem;). mam prawie dwuletniego synka, to bedzie nasze drugie dziecko. przytulanki byly 7, 8, 9 DC, a potem dopiero 19DC i kilka razy po tym, czyli juz po owulacji. jedynie co czuje juz od jakiegos tygodnia to bole brzucha. podobne do tych okresowych, ale mnie nigdy przed okresem brzuch nie bolal, jedynie pierwszego dnia okresu. no i pryszcze straszne na twarzy, tez jak na okres w moim przypadku! Nadzieja, a w ktorym DC mialas owulacje? bo jesli dzis jestes 10dpo to nigdy nic nie wiadomo, moze wyjsc test pozytywny, co widac po mnie. jesli jestes mniej niz 10DPO, to rzeczywiscie nie warto robic testu. daj znac! masz taki high sensitivity test w domu, np 10mlU?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadzieja E14
Nie no, to podwojne gratulacje dla podwojnej mamusi!!! Tak mi sie wydaje, ze to musial byc jakis "zolnierzyk" z tej serii przed O, skoro test wyszedl pozytywny teraz :) Fajnie Wam! Ja nie wiem dokladnie kiedy i czy mialam owulacje. Temperatura i sluz wskazywaly na okolo 9 kwietnia (czyli teraz niby 11 dzien od rzekomej owulacji). Ale te moje testy owulacyjne nie wyszly w tym miesiacu, kreska byla za slaba, wiec nie wiem :( Czekam i mierze temperature, ktora utrzymuje sie ponad podstawowa kreska. Nie wiem jaka czulosc maja moje testy owulacyjne, jak wroce do domu to sprawdze. Z glupoty, robilam test owulacyjny przedwczoraj czyli niby w 9 DPO, bo czytalam, ze moze wykryc ciaze, ale wyszedl negatywny. Czekam do niedzieli, jesli okres nie przyjdzie to kupie test i zrobie w poniedzialek. Dzieki za informacje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
go-for-it - serdeczne gratulacje, strasznie sie ciesze, wiem jaki to szok jak sie zobaczy dwie kreski, tyle starania i jak w koncu wychodzi ten test to nie mozna uwierzyc. Kochana strasznie strasznie sie ciesze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anitia, dzieki! bardzo sie ciesze. na szczescie nie musielismy sie starac bardzo dlugo, bo "tylko" 6 miesiecy. ale to "tylko" wydaje sie cala wiecznoscia kiedy bardzo sie czegos chce. usciski dla wszystkich! pablinka, gdzie sie podziewasz? Kizomba, Kasienka, Grays, AniaMC, BiBi, Kukurydziana, Malunia333, becias! odzywac sie! Malunia juz pewnie urodzila, wiemy ze kasienka rowniez, Grays, zamilklas nagle, matrwimy sie! Pablinka to samo. Nadzieja, jutro z samego rana czekam na wyniki testu twojego, jakikolwiek by byl, wiesz ze tu masz wsparcie. lub tez duzo glosow do zbiorowego HURRA ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NICK............CYKL .........WIEK ........TERMIN @.......MIEJSCOWOŚĆ Nadzieja E14.. .6.............30........ ....24.04.11.........Londyn BRZUCHATKI NICK ......CYKL CUDU...WIEK ......TP........TC...........MIEJSCOWOŚĆ Grays77.............3.....34.........22.08.......21...... ....Grays/Chafford Hundred anitia............11.........29........26.08........21.... .......Exeter Pablinka..........3....... .26.......25.11.11.....6..............Manchester Becias...........1.........27........01.12.11.....6...... .......east london go-for-it.........6........27........01.01.12 ....3.............Londyn MAMUŚKI NICK.......... DATA PORODU..........PŁEĆ/IMIĘ..........WAGA/GODZ KASIEŃKA......04.04.11..............ALEKSANDER........35 40gr/4.30 malunia333....11.04.11...............córeczka........... 2900/00.02

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WIdze ze ten topik bardzo jest szczesliwy. Jeszcze tylko nadziejka i bredzie komplet :) Trzymam kciuki za nadziejke i wysylam fluidki, zeby nam tu szybciutko zaciazyla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadzieja E14
Czesc dziewczynki, Dzis rano @ przyszla :( , wiec zaczynam kolejny cykl. Nie mam wielkich nadziei, bo w maju jade do Polski i tak wypada, ze O powinnam miec wlasnie okolo 7 maja, a ja wracam 8 go. Maz zostaje w Londynie, wiec marne szanse. Dajemy sobie luzik w tym miesiacu a ja bede sie po prostu obserwowac. No i zostalam sama w tej tabelce, ale to znaczy, ze teraz to juz musi byc moja kolej! :) Dzieki za wsparcie - to na prawde duzo znaczy! Radosnych Swiat zycze wszystkim! STARACZKI NICK............CYKL .........WIEK ........TERMIN @.......MIEJSCOWOŚĆ Nadzieja E14.. .7.............30........ ....21.05.11.........Londyn BRZUCHATKI NICK ......CYKL CUDU...WIEK ......TP........TC...........MIEJSCOWOŚĆ Grays77.............3.....34.........22.08.......21...... ....Grays/Chafford Hundred anitia............11.........29........26.08........21... . .......Exeter Pablinka..........3....... .26.......25.11.11.....6..............Manchester Becias...........1.........27........01.12.11.....6...... .......east london go-for-it.........6........27........01.01.12 ....3.............Londyn MAMUŚKI NICK.......... DATA PORODU..........PŁEĆ/IMIĘ..........WAGA/GODZ KASIEŃKA......04.04.11..............ALEKSANDER........35 40gr/4.30 malunia333....11.04.11...............córeczka........... 2900/00.02

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje kochane :) miałam 4 dni wolnego ale przez te święta brak czasu na cokolwiek. Co u was dziewczynki, jak samopoczucie? Jak po świętach? Mój maluszek, chyba kocha mamusie bo od 3 dni mam spokój z mdłościami :) znów mogę normalnie jeść tyle że zanim wstanę z łóżka muszę coś przekąsić i jem mniejsze porcje ale częściej.Zrobiłam się za to strasznie wzdęta ale z tym idzie życ :D no i z nowości powiedziałam w pracy że jestem w ciąży ( nie dawałam rady stać 12 h nogi odmawiały mi posłuszeństwa ) no i bardzo mile mnie zaskoczyli :) kupili mi krzesło, wszystko mi przynoszą i odnoszą no i mogę chodzić na przerwy częściej niż inni, wtedy kiedy tego potrzebuję :) tak że na pewno dotrwam do macierzyńskiego w tej pracy :) dostałam list ze szpitala i w końcu mam usg 13 maja :) chyba się nie doczekam tak wam zazdroszczę że już widziałyście swoje maleństwa. a teraz pytanie czy do waszych dzieci przychodzi zajączek w święta wielkanocne? bo tutaj w Anglii mam styczność z ludźmi z różnych okolic Polski i nikt o czymś takim nie słyszał jestem ciekawa jak u was? Nadzieja mój kuzyn właśnie zaczął badania i udali się normalnie do gp i dopiero później on wyśle ich dalej jak te badania co im zlecił będą złe ale może dziewczyny są bardziej zorientowane, i właśnie gp wysłał ich na badanie nasienia i hormonów i czekamy aż spadniesz do nas :) go for it moje serdeczne gratulacje :) super bardzo się cieszę i wszystkiego dobrego życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadzieja E14
Czesc dziewczynki! Chcialabym sie tylko z Wami podzielic, ze mamy umowiona wizyte z GP na 10 maja. Strasznie sie denerwuje, ale lepiej lapac byka za rogi niz przed nim uciekac! Jutro wylatujemy do Polski na ponad tydzien, do Zakopanego, to moze sie troche zrelaksuje przed 10tym. Poza tym podczas wizyty w Polsce chcialabym zbadac sobie tarczyce. 15 lat temu leczylam sie na nadczynnosc. I tak, nic wiecej nowego, mierze tempke (6DC, niska, jak zawsze) i lykam Castus Agnus i wiesiolka. Trzymajcie za mnie kciuki, zebym szybko spadla z tej tabelki! Zycze wszystkim mamuskom udanego weekendu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
go-for-it gratulacje!!!! no ten oduszczony cykl sie udał:) i całkiem możliwe, że kiedy indziej miałaś owulacje, bo mi też kurcze wskazuje, że zaszłam od razu po okresie...daleko od pozytywnych testów a pisałam wczesniej że testy owulacyjne tez wskazują ciążę:) zanim zrobiłam ciazowy 3 dni po okresie to 10 dni po współzyciu zrobiłam owulacyjny i tez szok bo pozytywny, trzymaj sie Kochana i powodzenia:)) urodziłas się 1 stycznia? ja 1 lutego:) poprawiem tabelkę STARACZKI NICK............CYKL .........WIEK ........TERMIN @.......MIEJSCOWOŚĆ Nadzieja E14.. .7.............30........ ....21.05.11.........Londyn BRZUCHATKI NICK ......CYKL CUDU...WIEK ......TP........TC...........MIEJSCOWOŚĆ Grays77.............3.....34.........22.08.......24...... ....Grays/Chafford Hundred anitia............11.........29........26.08........23... . .......Exeter Pablinka..........3....... .26.......25.11.11.....9..............Manchester Becias...........1.........27........01.12.11.....6...... .......east london go-for-it.........6........27........01.01.12 ....3.............Londyn MAMUŚKI NICK.......... DATA PORODU..........PŁEĆ/IMIĘ..........WAGA/GODZ KASIEŃKA......04.04.11..............ALEKSANDER........35 40gr/4.30 malunia333....11.04.11...............córeczka........... 2900/00.02

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja ja też 15 lat temy leczyłam tarczycę i to przez 4 lata bez sensu faszerowali mnie eutyroxem i czymś tam jeszcze, pojawiły się wole, wiec standarodowo krótkie badanie na poziom hormonów i leki a okazuje sie, że ten poziom hormonów trzeba czesciej monitorowac bo zmienia sie jak w kalejdoskopie a juz tak czesto nie robili i brałam dawki hormonów codziennie az do 20 r zycia, a tyłam przy tym strasznie i wiesz co? spróbowałam odstawić i całe szczescie bo okazało się , że to były wole młodzieńcze i sladu nie widac po jakichkolwiek problemach myslę że na wyrost i przy dojrzewaniu lekarze machają ręką i w PL dziewczyny są szprycowane chemią, bo nie stac PL na monitorowanie co miesiąc poziomów wiesz jak endokrynolog przepisze to zanim nastepna wizyta pół roku bierzesz chemię. ja mam 3 maja wizytę u położnej bo przed 25 tyg musze miec powtórzoną morfologię krwi, a 6 maja znowu wizyta z ginekologiem na usg wiec dowiem sie wiecej niż na połówkowym, bo na połówkowym nie robią przepływów przez zastawkę trójdzielną a on zawsze robi jak do niego idęi zapytam też by potwierdził płeć bo widziałam przecież tylko od strony pupci a to mało wiarygodne:). Chciałam zrobic sobie jeszcze usg w 3D prywatnie w przychodni Polskiej w Londynie bo mam blisko ale odpuszcze chyba bo w końcu co 3 tyg robią mi na NHS usg, a tym bardziej słyszałam, że w tej przychodni kasują za to usg a nie robi go żaden specjalista tylko zwykły lekarz. Zaczęłam już dziewczyny kupować dla maluszka a jest tego trochę:) jak wyliczyłam z mężem ile wyjdzie na wyprawkę to uuuu, a że 3 miesiące zostały na miesiąc chociaż z 500 f musze, z racji tego, że to moje 3 dziecko nie dostanę becikowego 500 f szkoda, chociaż do wózka by sie dołożyli, więc sama wszystko muszę. I tak chodzę ze slubnym i moimi chłopacami po sklepach i kupuję, wykreslam z listy, wiec mam juz w garderobie cały kosz ciuszków, smoczki, butelki, a w poniedziałek juz kupię koszyk, w którym małe w sypialni z nami będzie bo łóżeczko w jego pokoju. Jak radosnie gdy otwieram szafę i widze te rzeczy dla maleństwa. Wózków już tyle widziałam i już sie zdecydowałam ale zmieniłam zdanie jak to kobieta:) kupuję jednak to graco symbio w toysrusie, jednak ta przekładana rączka wygrywa ze wszystkimi wózkami, a mają teraz promocje, ten wózek z 600 f w promocji za 400 teraz, mam nadzieje, że do lipca cena nie wzrośnie:) pozdrawiam wam kobietki:)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa zapomniałam napisac!:) dziewczyny nie mam już wcale mdłości:) a pomogła mi woda nestle, te małe buteleczki po 12 szt w tesco:) jak tylko przestaje ją pić a wypiję sok jakikolwiek jabłkowy czy pomarańczowy czy nawet samą herbatę, moment mdłości wracają więc piję juz tylko wodę i jak ręką odjął:))także pablinka spróbuj i pij dużo, mnie pomogło, gdybym wiedziała od poczatku ciązy bym ja piła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×