Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kakkakaaaasiiaa

co robicie z męzem na walentynki?

Polecane posty

Gość gość
A my byliśmy w tym roku w hotelu Spichrz na Kaszubach. Dawno już nie spędzaliśmy w ten sposób czasu tylko sami. Bardzo klimatyczny hotel i mają świetne restaurację domową kuchnią. My akurat zamówiliśmy kaczkę. Bardzo fajne miejsce na romantyczny weekend.Tutaj możecie zobaczyc ten hotel http://hotelspichrz.com.pl/hotel/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprytana_zonka
Ja swojego starego chce wyciągnąć do Leszna, bo nigdy nie latałam w tunelu aerodynamicznym a tam jest najbliższy nas. Tylko coś nie chce ze mną jechać. A już znajdę na niego sposób :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My jedziemy na romantyczna kolację do starego dworku pod Kielcami http://bobrza.pl/ Już się nie mogę doczekać. Marzyłam o czymś takim. Dworek jest przepiekny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Współczuję :/ My będziemy się ruchac jak gołąbki :) włączając do tego kino i restauracje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od lat bojkotuje ten dzien. Wolimy spontanicznie zrobic dla siebie cos milego kiedy przychodzi ochota :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolejne dziecko, będzie dodatkowe 500+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wero23
Mi się udało wykupić super ofertę :) Idziemy do Samui Spa w Warszawie na wyjątkowy masaż dla dwojga! Będą świecie, płatki róż i lampka szampana. No i oczywiście relaks ;) Cena całkiem przystępna, jak za masaż dla dwóch osób, więc myśle, że naprawdę mi się opłaca taki plan :D Miejsce jest w porządku, byłam tam już kiedyś, więc myślę, że się nie zawiodę i Walentynki będą super udane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idziemy się tatuować :) Serio. Wymyśliliśmy sobie, że chcemy miec tatuaże z podobnym motywem, bo oboje go lubimy i chcemy sie wytuatuować jakoś koło walentynek. Idziemy do Last Drakkar http://lastdrakkar.com/ na Chmielną w Warszawie, bo to jedno z lepszych studiów tatuażu a mi się podoba to co robi Valentin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolejnego bachora dla 500+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janka892
Ja myślałam o jakimś romantycznym weekendzie dla nas, jakimś małym wyjeździe, aby spędzić razem czas i aby trochę się zrelaksować. Trafiłam w internecie na stronę https://www.romantycznyweekend.eu/search,weekend,we-dwoje,oferta,walentynki,start,24.html Jest tam mnóstwo ofert, ale decyzji jeszcze nie podjęłam. Wciąż się zastanawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieci do teściów, a mu będziemy świntuszyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My jedziemy sobie na weekend do Gdańska, zapowiada się fajnie bo wynajęliśmy też fajny hotel http://www.amber-hotel.pl/ który ma strefę spa, więc będą dodatkowe atrakcje :) A w Gdańsku dawno nie byłam, więc mam duża ochotę pozwiedzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziecko idzie spac a my sie kochamy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zastanawiam sie jeszcze co z mezem zrobie... na dzien dzisiejszy mam ochote przez okno go wyrzucic bo tak mnie wczoraj wk****il. Walentynki akurat nie maja tu zadnego znaczenia ale moze to dobra okazja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie lepiej jakas seksi bielizne dla meza zalozyc i sie zabawic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Seksowna bielizna bedzie napewno najlepszym prezentem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja idę do pracy na rano a on na popołudnie - takie życie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My jedziemy na USG naszego drugiego szkraba a potem na jakas kolacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy naprawde uwazacie , ze seks z mezem to taki wspaniały prezent na Walentego ? :D Przeciez ma to na codzien .. conajmniej 1 w tygodniu.. Wiec z czego ma sie cieszyc ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My spokojnie siedzieliśmy domu, kochany mój ugotował kolacje, potem wymieniliśmy się prezentami, ja dostałam bukiet róż i bieliznę a mój ukochany dostał cygara i kosmetyki do pielęgnacji brody od henry the bearded, a potem zalegliśmy przy serialu na kanapie. Idealnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×