Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oszczędna babka

Mój sposób na OSZCZĘDZANIE

Polecane posty

Gość gość
Ja mam prosty sposób, są to właśnie skarbonki. Pracuję na część etatu, zarabiam niewiele, ale zawsze , co tydzień (mam wypłacane tygodniówki), do jednej skarbonki, która otwiera się tylko raz wrzucam 10 zł., dzięki temu , że trzeba ją zniszczyć, aby wybrać pieniądze, nie kusi mnie, aby podbierać. Dwie następne się otwierają i do tamtych dwóch też wrzucam po 10 zł. W jednej z tych puszek staram się , aby zawsze było 100 zł., te pieniądze są do "podbierania", gdy np. wypłata dopiero jutro, a coś niezwłocznie trzeba kupić. Potem znowu uzupełniam, żeby znowu było 100 zł. Jak już dozbieram do stówki, to wtedy do nieotwieralnej puszki wkładam 20 zł. Trzecia puszka, to jest moja, sekretna i też tam co tydzień trafia 10 zł. Pieniądze z niej przeznaczam np. na srebrną biżuterię (złota nie lubię i nie noszę), czy oryginalne perfumy. A ta pierwsza puszka (nieotwieralna) jest przeznaczona na wakacyjny wyjazd, wrzucam tam jeszcze czasem po kilka złotych reszty , więc będzie na kwaterę nad morzem. Resztę dołoży się z wypłaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ursa889
duzo sie mowi o zmianie dostawcow pradu jako sposobie na oszczedzanie. powiem wam ze duzo w tym prawdy. odkad przeszlam do Axpo to co miesiac oszczedzam calkiem fajna sumke! i to nawet o tym nie myslac :)) nie trzeba wcale zadnych wyzeczen zeby oszczedzic. rachunki za prad sa nizsze kazdego miesiaca juz od samego poczatu. co wiecej - nie ma problemow z przejsciem. klient tego nie odczuwa. bardzo dobra opcja na stale oszczednosci przez dlugie lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chcesz szpiegować męża,żonę,dzieci?? a może kochankę czy szefa?? żaden sms się nie ukryje!!! sprawdź super szpiega to jest rewelacyjne!!! zobacz tu http://o9d.pl/AjWQeKXz6pVJymT3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tutkatytka
ja mocno polecam zmiane dystrybutora energii elektrycznej. czesto mamy przestarzale i niekorzystne umowy z dostawcami - sprawdzcie to. ja zmienilam dostawce na AXPO i moge smialo polecic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×