Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutna fanka serialu

ROZINA ZASTĘPCZA

Polecane posty

Gość smutna fanka serialu

Właśnie się dowiedziałam, że 1 lutego zmarł serialowy dziadek Kuby. Jakoś niewiele pisano na ten temat. Smutne... A tak w ogóle to już trzecia osoba z obsady, której nie ma na tym świecie. Zaczęło się od Darka, niedawno Anka, teraz dziadek Potulicki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extramis
jakiego darka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna fanka serialu
no - pierwszego chłopaka Majki, którego grał Kołodyński (Wpadł na ratraka na desce parę lat temu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiem też ......
Darek to był pierwszy chłopak Majki w tym serialu ...aktor zginął tragicznie ale już nie pamiętam czy to był wypadek samochodowy czy na nartach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kto to jest ?
ten jakis Darek i ten potulicki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extramis
ahaaa,a kolejnej serii juz nie ebdzie?bo jestem ciekawa co z ta mala jedrulow;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna fanka serialu
Widzę, że na kafeterii mało fanów tego serialu. A ja uważam, że to był jeden z lepszych w całym tym natłoku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŚwiatCięwciążzachwyca
Rodzina zastępcza była świetnym serialem, z humorem ale i nutką refleksji.. bardzo często zerkam na odcinki w ipla..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzn,zz,zzz
ja ogladam na poslacie teraz jest i na polsat 2 o 22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świetny serial
szkoda, że nie pociągnięto tego dalej. Myslę, że z powodu długotrwałej choroby Gabrieli Kownackiej. Tez oglądam powtórki. Dziadka też mi szkoda. Wspaniały aktor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość snns;ssssss
a dziadek zmarl? Ja go tez pamietam z serialu Adam i Ewa ja keidys uwazalam ze Ridzina Zasteocza to taki bzdeta teraz to lubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to najlepszy chyba
polski serial rodzinny. Ale może dobrze, że skończyli, moim zdaniem już te ostatnie serie bez p. Kownackiej były po prostu słabe. Nie oszukujmy się - siłą tego serialu było znakomite aktorstwo pary Kownacka - Fronczewski, genialne dzieciaki, które niestety z wiekiem zmanierowały się i były raczej słabe niż fajne. Do tego doszła doprowadzona poza granice absurdu postać Alutki, która na początku była zabawna, a w ostatnich seriach raczej groteskowa i żałosna. Także pomimo iż uwielbiałam ten serial od pierwszych odcinków, to cieszę się, że się skończył - uważam, że ciut za późno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×