Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lejla83

przepis na salatkę do obiadu

Polecane posty

Kobiety, dajce mi jakiś sprawdzony przepis na jakąś sałatkę do obiadu bo jeszcze raz zjem piekińską z majonezem i nie wyrobię :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co masz dzisiaj na obiad?
ja wczoraj do kotletów mielony zrobiłam : 1. marchewka + jabło + odrobina musztardy i jogurt naturalny+ przyprawy - sól i pirzeprz 2. ogórek kwaszony pokrojony w kostkę+ jabłko+ odrobina majonezu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co masz dzisiaj na obiad?
robie też: por + marchew+ jabłko+majonez albo - kapustę posztatkować, zetrzeć marchew, dodać majonez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co masz dzisiaj na obiad?
a pekińską robię czasem z pomidorem , cebulą i śmietaną lub jogurtem naturalnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łoo hoooo
-kiszona z odrobina oleju ,jabłuszko , marchewka , cebula w kostkę - buraczki na zimno z cebulka i jabłkiem - buraczki na ciepło zasmażane -marchewka z porem i rodzynkami , kukurydzą - groszek z marchewką -kapusta kiszona zasmażana -surówka z selera i chrzanu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja najlepsza do obiadu
pekinska, pomidor, ogorek, troszke cebuli, sos vinegret w saszetkach. mozna tez dodac kukurydzy. pycha i jaka szybka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co masz dzisiaj na obiad?
albo - ugotować burak. Ostudzić, zetrzeć na tarce na grubych oczkach, cebulę pokroić w kostkę, dodać majonez, posolić, popieprzyć - wymieszać oczywiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja najlepsza do obiadu
hmm w ogóle to dziwny masz przepis. nigdy nie jadłam pekinskiej z majonezem do obiadu. to juz lepiej ze smietaną, troszke cebulki do tego pieprz, sol i odrobinke octu. mizerie też uwielbiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
porcja na dużą miskę :) - 4 - 5 szklanek startej na grubych oczkach białej kapusty - 1 - 2 startych na grubych oczkach marchwi - 2 cebule - 1 puszka kukurydzy sos: - 1/2 szklanki majonezu lub gęstego jogurtu naturalnego - 1/4 szklanki mleka (na oko jeśli majonez lub jogurt jest bardzo gęsty) - 2 lyżki cukru pudru - 2 łyżki soku z cytryny - sól i pieprz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepis jest fantastyczny, tylko nie na co drugi dzień. kapusta pekińska, marchwe, cebulka, do tego sól, pieprz, odrobina musztrady i majonez - pycha, polecam. a jak robicie tą kapustę zasmażaną? jadłam raz w zakopanem, bardzo mi smakowała ale nie robiłam jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo lubie do obiadu warzywa
duszone na ciepło, lub gotowane na parze fasolke, brokuła, kalafior, marchewkę pyszności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ronczkowska
a ja lubię taka bardzo prostą: ogorek kiszony pokrojony w plasterki zmieszany z cebulą pokrojoną w drobna kostkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buraki z ogórkiem kiszonym
+ cebula + oliwa , sol i pieprz kiszony ogórek + cebula + oliwa, sol pieprz surowa kapusta z marchewką seler z jablkiem kiszona kapusta + jabłko+ cebula kapusta pekińska + pomidor+ papryka+ oliwa + czosnek pomidory ze smietaną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martulkaaaa
sałata + pomidor + feta + czosnek + oliwa + sól, cukier, pieprz absolutnie najlepsza surówka na świecie ale najlepiej wychodzi oczywiście latem, bo teraz pomidory nadają się najlepiej do wszystkiego poza ich jedzeniem idealnie pasuje do grillowanego mięsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margolka66
surówka warzywna, którą trzeba robić dzień wcześniej: 60 dkg białej kapusty ( drobno poszatkowanej) 20 dkg marchewki (utartej na tarce o grubych oczkach) mały por ( pokrojony w cienkie półtalarki) 20 - 30 dkg papryki czerwonej ( pokrojonej w cienkie paski, 1/3 szklanki oleju ,1/3 szklanki octu, 1/3 szklanki cukru pieprz do , smaku sól mała łyżeczka.Składniki surówki wymieszać, pozostawić na 12 godzin , odcisnąć i odlać powstały sok. I gotowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saamanta
Tu są fajne surówki: www.przepisyzezdjeciami.blogspot.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem i ja .........
ja np do ryby robię z sałaty lodowej skubię ją do miski do tego papryka czerwona surowa pokrojona w kostkę ...marchew...kukurydza ....zielona pietruszka lub koperek i dodaje rozrobione sosy sałatkowe zależy jaki mam akurat w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co rwać palcami
Lodowa - To krucha sałata o jasnozielonych liściach, które tworzą zwartą główkę podobną do kapusty. Ma łagodny smak i lekko chrupie. Jako jedyną z sałat kroi się ją nożem w paski, a nie rwie palcami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×