Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewkamarcefffka

Balsamy antycellulitowe zabronione w ciąży?

Polecane posty

Gość ewkamarcefffka

Słyszałam, że nie można używać balsamów antycellulitowych w czasie ciąży, bo mogą zaszkodzić dziecku. Jestem w 17 tygodniu, mam cellulit i mało jędrne nogi chce używać balsamów ale siostra mi odradza. Co o tym sądzicie, czy to naprawdę szkodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiście że nie wolno
o cellulit będziesz martwić się po porodzie teraz dbaj o zdrowie i prawidłowy rozwój dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewkamarcefffka
To znaczy że składniki tego balsamu przenikają do krwi? Chciałam go stosować tylko na uda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiście że nie wolno
dokładnie tak i naprawdę nie wolno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julitka100
Daj spokój tego typu balsamom, lepiej po prostu uzywaj zwykłej oliwki, ja uzywałam oliwki w zelu o zapachu kwiatowym - cudowna, wejdź sobie też na www.pogrosiku.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewkamarcefffka
Używam balsamu zapobiegającego rozstępom z "Perfecta mama" - takie specjalne chyba nie są zabronione...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiście że nie wolno
rozstępy, to rozstępy, a cellulit to cellulit;) ten oczywiście wolno;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam mocno działające, z kwasami owocowymi, też słyszałam że takich w ciąży nie wolno ich używać bo przenikają przez skórę (tak zresztą mogą działać), odpuściłam też sobie balsamy do ciała i żel do kąpieli z kofeiną. A w ciąży większym problemem były rozstępy niż cellulit. Można oczywiście używać wszystkich kosmetyków przeznaczonych dla kobiet w ciąży,o ile kojarzę to takie na cellulit też można znaleźć, tylko jeśli są przeciwwskazania to odpuść sobie energiczne nacieranie brzucha i tyle. Oliwka też zawsze jest bezpieczna. W ciąży skóra inaczej reaguje, wiec walczenie wtedy z cellulitem nie ma dużego sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaa

Bezpieczna jest także kuracja Efektima MAMA CARE na rozstępy. świetnie leczy i zapobiega 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baś

Spróbuj produkty Efektima doskonale eliminuje rozstępy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiola

U mnie na pozbycie się cellulitu fajnie sprawdził się zabieg endermologia. Zabieg nic nie boli a rezultaty bardzo zadowalające, ciało jest ujedrnione a nadmiar tkanki tłuszczowej mi się bardzo zmniejszył. Zabieg robiłamw klinice Ego Med Spa w Krakowie  https://ego-medspa.pl/ i polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alina

Nie bądźcie w gorącej wodzie kąpane, teraz się masujcie, jak Wam się zrobił cellulit, dbajcie o siebie jak tylko możecie w tej ciąży, a potem dopiero jak już urodzicie to można się zapisać na jakiś fajny zabieg antycellulitowy, ja się tak zapisałam na mezoterapię do kliniki Dermed w Katowicach 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika

U mnie najlepiej sprawdził się zabieg masotherm na pozbycie się cellulitu z ud. Zabieg rewelacja, już po pierwszym zabiegu widać bardzo dużą różnicę. Dzięki temu zabiegowi wygląda już dużo lepiej. Polecam klinikę Lumiere w Kielcach  ul. Żeromskiego 15/2 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×