Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Grotos

pranie staników do białoooości

Polecane posty

Gość Grotos

Co zrobić, by wybielić zwłaszcza przy pachach staniki? Co polecacie do wybielenia bielizny? Może jakiś domowy sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tgh4r6t46thuy
Ewa,33 uzależniona od kafe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korzystająca z wyszukiwarki
tu było o tym... http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4070665 widać, białe staniki są nieekonomiczne bo farba z nich zejdzie. Co za idiota czepia sie Ewy? Jak coś piszecie, to w temacie, proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrezygnowałam z białych
noszę cieliste i czarne, mam też granatowe i bordowe albo mieszane kolory ale wszystko ciemne, z jasnych to tylko cieliste, zniknął problem pozółkłej i zszarzałej bielizny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie spotkałam się z problemem szarej czy żółtej bielizny piorę w pralce, w dobrych proszkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość predzej czy później białe
staniki nie wygladają jak nowe. Niestety, nie mają śnieżnobiałej bieli. To nie kwestia proszku czy firmy produkującej staniki. Jeśli ktoś ma tylko śnieżnobiale, to widać często je wymienia. Od czasu do czasu można namoczyć w proszku do białego i vanishu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ****mamusia***
Fakt jest taki, że białe staniki są do bani. Kilka razy wyprane tracąswoją biel. Producenci je specjalnie „nabielają, pokrywają białą warstwą która się spiera. Ja już wiele firm przetestowałam, i to samo. I już dawno zrezygnowałam z białych na co dzień. Mam kilka, na od święta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupuję białe staniki na targu, za 12-15 zł, wymieniam róznie,, ale nie dlatego, że tracą kolor, tylko zwykle traca fason albo na wewnętrznej bawełnie robią sie kulki od częstego prania ale zakup stanika za 15 zł, nawet 2 x do roku, to nie jest jakiś specjalny wydatek nie wiem, z czym macie problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie prblemem są nie
staniki - bo raczej nosze ciemne, ale majtki! Białe pozostają białe - ale gumki, koronki itp - szare, żółte, w każdym razie paskudne. I też nie ma na to rady..... Czasami wyrzucam dobre, bo po prostu patrzeć na nie nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewo to masz fajnie
że na targu kupisz coś dla siebie.... Z moim rozmiarem 70dd (65 f) chińszczyzna z targu neiwchodziw grę, niestety dla mojego portfela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kupuję w outletach
na wyprzedażach można markowy stanik kupić za 30 zł obkupuję się na raz i już nieżal póxniej wyrzucić jak już nie wygląda tak jka powinien piorę bieliznę w pralce w woreczku do prania bielizny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ewy33
ewa ty nie pierdol że twoje staniki są snieżnobiałe, tak wnioskuję bo piszesz że nie znasz tego kłopotu , wszystkie po praniu robią się szarawe niestety, można trochę przedłużyć i biel piorąc ręcznie i w niskiej temperaturze ale to też nie sposób na dłuższą metę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ewy33 ewa ty nie pie**ol że twoje staniki są snieżnobiałe, tak wnioskuję bo piszesz że nie znasz tego kłopotu , wszystkie po praniu robią się szarawe niestety, można trochę przedłużyć i biel piorąc ręcznie i w niskiej temperaturze ale to też nie sposób na dłuższą metę no tak, ty wiesz lepiej, jak białe sa moje staniki sory, że się wychylam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ewy33
tak wiem bo co? dla ciebie produkują je z czegoś innego? wszystkie kobiety narzekają na tę szarość ale ty nie-masz specjalne względy u producenta? ech ewa idz lepiej coś zrób w chałupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×