Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ostatni mohkanin z Alaski

dlaczego dziękuję Bogu że jestem facetem, nie kobietą

Polecane posty

Gość ostatni mohkanin z Alaski

Tylko kilka które wymysliłem na poczekaniu, jest tego więcej, ale narazie tyle: - nikt nie myśli o tym by tylko włożyć mi twade 20 cm w moje wnętrze (a nawet jakby był jakiś gej to dostałby w gębę i by się skończył dzień dziecka) - nie muszę ssać tegoż 20cm narządu by jakiś złamany h-j miał przyjemność - spotykając się z kumplem nie muszę strzępić języka zwierzając sie z tego co mi się przytrafiło, tylko jadę konkretami, krótko a treściwie - jak idę przez miasto późno i po ciemaku to nie dygam się że ktoś mnie zgwałci czy napadnie i okradnie - nie będę musiał rodzić dzieci - nie mam miesiączki - mogę sam przenieść meble (ofkoz nie jestem Pudzianem, więc nie wszystkie) zamiast prosić o pomoc jakiegoś faceta - jak idę w lato w luźnym ubraniu przez miasto to tłum facetow nie gapi się na moją klatę i nogi, w myślach grzmocąc mnie na wszelkie możliwe sposoby - sam potrafię obsługiwać wiele sprzętów, zamiast być zdanym na łaskę jakiegoś faceta - nie muszę łazić w szpilkach by przypodobać się jakiemuś fagasowi - moje ubrania nie są dziwaczne, w dziwnych kolorach, nie muszę zwracać specjalnej uwagi jak się ubieram, gdzieś mam opinię innych o moim ubiorze (od razu dodam, że nie ubieram sie jak bej :P) - mycie i sprawy dbania o siebie zajmują co najmniej o połowę czasu mniej - wiem co to jest spalony i nie muszę głupio pytać dorzucajcie swoje pomysły, faceci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szok29
- mogę sam przenieść meble (ofkoz nie jestem Pudzianem, więc nie wszystkie) zamiast prosić o pomoc jakiegoś faceta odpowiedz: zal! juz widze jak sam znosisz lodowke z mieszkania, 2 pietra nizej,ty tez musisz prosic o pomoc klamczuchu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szok29
- nie muszę łazić w szpilkach by przypodobać się jakiemuś fagasowi odpowiedz: zal. wiele kobiet nosi szpilki bo lubi a nie po to aby sie komus przypodobac a wiele woli trampki....ja jak naloze szpilki to mam gdzies czy wam sie to podoba czy nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie muszę pytać gdzie się wlewa płyn do spryskiwaczy w moim aucie i nie muszę wzywać asistance jak przebiję oponę na drodze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szok29
- jak idę w lato w luźnym ubraniu przez miasto to tłum facetow nie gapi się na moją klatę i nogi, w myślach grzmocąc mnie na wszelkie możliwe sposoby odpowiedz: zal:) dla mnie to zaden problem i nie zastanawiam sie nad tym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szok29
- wiem co to jest spalony i nie muszę głupio pytać odpowiedz: zal:P rozumiem ze masz do czynienia z tepakami plastikowymi, wiekszosc moich kolezanek wie co to jest spalony :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatni mohkanin z Alaski
- mogę sam przenieść meble (ofkoz nie jestem Pudzianem, więc nie wszystkie) zamiast prosić o pomoc jakiegoś faceta odpowiedz: zal! juz widze jak sam znosisz lodowke z mieszkania, 2 pietra nizej,ty tez musisz prosic o pomoc klamczuchu szok 29 - nie zauważyłaś że dodałem "ofkoz nie jestem Pudzianem, więc nie wszystkie)" czytaj dokładnie a nie szukasz dziury w całym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szok29
nie cieknie mi po nogach jak jestem podniecony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szok29
- nie będę musiał rodzić dzieci odpowiedz: zal:P nie kazda kobieta musi rodzic dzieci i nie kazda chce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szok29
- jak idę przez miasto późno i po ciemaku to nie dygam się że ktoś mnie zgwałci czy napadnie i okradnie odpowiedz: zal:P tak samo musisz sie matwic ze ktos moze cie napasc, okrasc,pobic i zabic, nie klam:P moze nie zostaniesz tylko zgwalcony , dlatego ja nie chodze nocami sama i dla mnie to zaden problem ,podkreslam: zaden:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kobietaaaaaa
o tak, miesiączkę chętnie bym oddała, ale reszta to sama przyjemność (nie wiem jak z porodem bo nie rodziłam). Ja tam lubię być kobietą!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szok29
- spotykając się z kumplem nie muszę strzępić języka zwierzając sie z tego co mi się przytrafiło, tylko jadę konkretami, krótko a treściwie odpowiedz: zal:P wiele moich znajomych jedzie konkretami i tresciwie ,masz jaksi problem chlopcze albo do czynienia z gadulami:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kobietaaaaaa
do szok- coś ty taka agresywna heheheh daj spokój, temat fajny a te twoje "żal" jest żałosne , że aż ŻAL heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczafofa
Regres, facet który nie potrafi sam zmienic koła w aucie to głupek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie muszę trzymać sie za górną część kostiumu kąpielowego by mi sie nie zsunęła gdy zjeżdżam z pełnym impetem z rury w AquaParku w Krakowie ... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szok29
- nikt nie myśli o tym by tylko włożyć mi twade 20 cm w moje wnętrze (a nawet jakby był jakiś gej to dostałby w gębę i by się skończył dzień dziecka) odpowiedz: zal:P my w odroznieniu od was nie musimy sie matwic ze nam nie stanie podczas seksu i ze laska nas wysmieje, nie musimy zakrywac wacka na plazy jak nam stanie na widok fajnej kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szok29
a gdzie tu widzisz moja agresje? nikogo nie wyzywam:) masz problemy z czytaniem?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FFFFF aaaaaaa ....
Nie muszę świecić gołą pupą aby się wylać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolona.jestem.ze.ho,ho
a dlaczego wsadzasz wszystkie kobiety do jednego wora? Nie wszystkie MUSZĄ chodzić na szpilkach, nie wszystkie MOGĄ rodzić dzieci, jak idziesz latem w luznym ubraniu to tłum kobiet myśli jakby cie "wygrzmocić na wszelkie sposoby", kobirty potrafią obsługiwać sprzęty,może trudno ci w to uwierzyć ale potrafią, nie MUSZĄ nosić dziwczanych ubrań a nawet nie wypada nosić dziwacznych ubrań bo się dzwacznie wygląda, jestem kobietą iwem co to jest spalony :P:P Buuu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolona.jestem.ze.ho,ho
ale zgodzę się co do miesiączki.......... okropieństwo, dlatego kobiety ją mają bo wy byście nie dali rady :P tak jak z rodzeniem dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatni mohkanin z Alaski
do szok29 skoro tak obalasz wszelkie moje twierdzenia to nic nie stoi na przeszkodzie, byś założyła analogiczny temat dlaczego cieszysz się że urodziłaś się kobietą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×