Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Asiulek_PL

--------Jesienno -Zimowe Mamy 2011-----------

Polecane posty

Gość Asiulek_PL

Witam Was Kochane Kobitki, które, TAK JAK JA chciałyby zostać Mamami pod koniec roku 2011. Zaczynam wątek, ponieważ już nie mogę się doczekać - CZY TYM RAZEM SIĘ UDAŁO i będę październikową Mamą :) Otóż został mi tydzień do planowanej @ (14.02.2011), staramy się 4 cykle, robiłam testy owulacyjne i pozytywny wyszedł mi w 15 dc. Średnio cykle wahają się od 28 do 33 dni. Przytulanie było 1-2 dni przed owulacją. Zaraz po tym zaczęły mnie strasznie boleć piersi, są nabrzmiałe, mam bóle w dole brzucha.. No i dzisiaj nie wytrzymałam i zrobiłam BOBO test niebieski, ten bardziej czuły (dzisiaj czyli w 26dc). WYSZEDŁ NEGATYWNIE. Kotłuje mi się w głowie, bo poczytałam trochę po forach i tam dziewczyny pisały, ze ten test wychodził im pozytywnie juz 11 dni po owulacji. Muszę się tym podzielić z Wami , bo eksploduję. Jak jest u Was Dziewczyny?????? Co z tymi testami????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym się tym testem ani
trochę nie sugerowała!!Najlepiej poczekać do dnia miesiączki i wtedy robić.Trzymam kciuki!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiulek_PL
Dziekuję Ci za odpowiedz, ale siedzę jak na szpilkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewela33:
Tak, zaczęłam jeszcze i zrób test jeszcze raz. Ja teraz pauzuje i za miesiąc znów próbuje. Może będę miała dzidziusia na święta ;) całuje !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiulek_PL
OK poczekam grzecznie :) Dzięki Ewela333 !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość test zrób w dniu ..
przewidywanej miesiączki, wiesz miałąm podobna sytuację jak ty liczyłam wszystko co do dnia, nie modłąm sie doczekać mioch dni płodnych i tak nawet 2 razy dziennie w te dni próbowaliśmy:-) ... ale nic z tedo nie wychodziło, w koncu przestałam tak wszystko planować doszłam do wniosku że to nie miało sesu i żeczywiście tak było,zapisywałam tylko dni kiedy żeśmy się kochali i wyszło na to że....zaszłam w ciąże w całkowicie niepłodne dni kiedy to niby mój organizm nie był w ogole przygotowany do poczęcia a jednak..tak więc nie obliczaj tylko działajcie kiedy macie ochotę:-) powodzenia. mi zostały 3 tyg. do porodu:-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiulek_PL
Ślicznie Ci dziękuję za mile słowa. Człowiek rzeczywiście może zwariować od tego planowania, liczenia, co kiedy i w który dzień :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiulek_PL
I życzę oczywiście wspaniałego, bezbolesnego porodu i ślicznego zdrowego Bobaska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrób test w dniu...
dzieki:-) będzie córeczka:-) tobie też wszystkiego dobrego życzę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×