Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
pufa z aksamitu

Jakie klocki dla dziecka?

Polecane posty

lego duplo lub drewniane, nie polecam takich kiepskich tanich odpowiedników duplo-to śmieci, niby wyglądają ok ale budowle same się rozwalają, lepiej mieć jedne porządne niż stos badziewia poza tym do duplo może co jakiś czas jakieś inne sere dokupić np zwierzątka itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vimon
Tylko czy Duplo nie są za trudne/skomplikowane dla 1,5 rocznego ew. 2 letniego dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vimon
Tak, wiem. Tylko pytam czy dziecko 1,5 roczne 2 letnie będzie zainteresowane takimi klockami i będzie wiedziało co z nimi robić (łączyć je itp). Niektóre dzieciaki są hym, mniej sprytne, ciężkoprzyswajalne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klockomaniaki
No masz rację z tym rozgarnięciem dzieciaków, cóż mogę powiedzieć u nas się sprawdziły, spróbuj z różnymi zestawami, a zacząć proponuje od startowych! dużo znajomych tak robiło i z tego co wiem nie było problemów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hana1
Ja raczej skłaniałabym się przy drewnianych, gdy mój syn miał kartonowe, to szybko nie było po nich żadnego śladu... Gdy skończył 2 latka kupiłam mu drewniane klocki tutaj: http://szkolnis.pl/zabawki_drewniane Dziś Mały ma 4 latka, a klocki wyglądają jak nowe, chyba o czymś to świadczy :) No i dużym plusem jest mnogość elementów, jeszcze jeden komplet i syn zbuduje prawdziwą metropolię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eedddkowska
To prawda, mają tutaj naprawdę bardzo fajne zabawki, układanki. Co ważne duzy wybór przez co mozna wybrać te najlepsze, najciekawe dla naszego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama dwóch dziewczynek
moja mała ma klocki lego duplo /jedne z puchatkiem i domem swoje/, kilka dużych zestawów po siostrze; ostatnio kupiłam hello kitty i też są super i pasują do duplo /kupiłam ze względu na ulubionego kotka/. ma też drewniane w wiaderku kolorowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ekologiczne klocki drewniane w różnych wariantach ilościowych, z sorterem kształtów oraz klocki lego duplo, lego city, lego friends, lego technik od ręki w Bydgoszczy i na www.klocuszkowo.pl.Ceny niższe niz w tradycyjnych cenach, towar bezpośrednio od producenta. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lego duplo super, te klocki drewniane raczej się nie sprawdzają nie ma ich jak ze sobą łączyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elunkka
a ja własnie uwazam ze te drewniane sie sprawdzaja i to bardzo. Dzieci wracaja do korzeni, czyli do układania klockow takich jakie i my układalismy. Moje dzieci sa teraz na etapie układania klocków z Pszczółką Maja, zreszta kochaja wszystko to co jest z nią związane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jako 1 kupiłam drewniane dla poltooraroczniaka , aby zalapal że trzeba budować potem duplo ... córka ma 3 lata i nadal świetnie sie nimi bawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
klocki WADER 132 elementy !!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renaaaa44
To prawda na rynku jest ogrom klocków i nie wiadomo co wybrać, zerknij do tego sklepu http://www.rapidline.pl/klocki ostatnio tam kupowałam takie klocki w kuferku, mój syn uwielbia się nimi bawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w niektórych biedronkach maja przecenione po swietach po 29 zl sa swietne drewniane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka1973
moja córka bawiła się tymi http://bulubulu.pl/pl/p/KLOCKI-WOZEK-DUZE/16 potem synek mojej siostry, a teraz córka mojej drugiej siostry - i to jest piękne - moje klocki drewniane też jeszcze mam razem ze starymi zabawkami z drewna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DariaLiska
Dla 2 latka duplo też bym sie zastanawiała.... Ostatnio kupiłam nowy zestaw z b.toys w kinderland24 taki duży i naprawdę fajny. Dużo elementów i możliwości układania także mam nadzieję że nie znudzą się za szybko mojemu Dawidowi bo często tak właśnie jest, że wszystko co nowe zaraz rzuca w kąt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak najbardziej! Drewniane klocki są bezpieczne, nawet jeżeli są kolorowe, to są pomalowane farbą naturalną, bez szkodliwych substancji i do tego świetnie się prezentują. Np taka lokomotywa ;) zabawkowa-wyspa.pl/kolejka-z-drewnianymi-klockami-brimarex-id-804

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klocki dla dzieci trzeba dobrać adekwatnie do wieku i poziomu edukacyjnego. Uważam, że to jedna z najlepszych form zabawy ponieważ uczą dzieciaki kreatywnego myślenia. Dlatego proponuję Wam zajrzeć na stronę sklepu http://www.urwis.pl/klocki/klocki-lego/lego-star-wars gdzie bez problemu znajdziecie idealny zestaw dla każdego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniolekkk10
Ja bym też się skłaniała za #LegoDuploponieważ znakomicie rozwija umiejętności dziecka. Bardzo dobrze wyprofilowane klocki idealnie leżą w małej rączce maluszka i rodzice nie martwią się o to iż maluszek może połknąć jakiś element bo są one duże. Obrazki jakie możemy znaleźć na klockach uczą maluszki liczenia , kolorów a nawet pór dnia i co się w nich dzieje czyli mycie ząbków i jedzenia. Ludziki które są dodane do klocków w zależności jaki zestaw kupimy to dają dodatkową zabawę i wyostrzają wyobraźnię dziecka. Dla 1,5 ocznego bobasa jak najbardziej.Polecam ja jestem bardzo zadowolona. Moja córeczka uwielbia się nimi bawić a ja jestem zadowolona ponieważ zabawa klocami dużo ją uczy. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lego Duplo zdecydowanie najlepsze! U nas córka dostała na 1 (!) urodziny i sprawdzają się znakomicie. Na początku może nie było układania spektakularnych budowli, ale prostą wieżę układała i rozwalała codziennie. Teraz chodzi za mną pomysł na klocki przyssawki, albo listki, albo kwadraty, albo magiczne klocki - zresztą zobacz tutaj jaki teraz jest wybór: http://coimdac.pl/jakie-klocki-na-prezent/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×