Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość wstyd sie zalogowac

Ewa 33 co masz dzis na obiad??????

Polecane posty

Gość hoppppppppppppppp
musza byc bardzo smaczne te nalesniki:D:D:D:D:D:D:D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chłodnikjagodowy:0
zna ktoś przepis na paszteciki z ciasta drożdżowego lub krucho drożdżowego ? bardzo bym prosiła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jak już robię paszteciki
to tylko z tego przepisu http://www.zaradni.pl/porada/2190,jak_upiec_paszteciki_z_pieczarkami Są pyszne! ;) i wbrew pozorom szybko się je robi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne baby sąąąąa
No żesz Ewka,kobieto,czy Ty całkiem upadłas na głowę.Po co Ty piszesz,ze obiad u mamusi,że M coś tam kupił. Zachwujesz sie jak 10 latka,a nie 41 latka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie posikaj sie z wrażenia przypadkiem, bo kto będzie po tobie wycierał? 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe dobre.........
nie no niektórych to ciekawi bardzo, co i gdzie ewa jada. przecież ona już się za celebrytkę uważa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M. nie jest chłopem tylko mgr inż., nie pracujemy rękami, tylko głowami :} i nie wkurza się, bo każde ma swojego kompa i może sobie przed nim siedzieć, ile chce 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe dobre.........
no gdzież tak inteligencję ośmieszać. to inteligencja może tylko od dziadów, brudasów itp..... ewa chwalipięta :) co to kogo obchodzi ile ty komputerów masz. paprotki lepiej pościągaj przed świętami, bo obciach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne baby sąąąąa
No bo tylko Ewa,33 ma większą ilosć komputerów,bo tylko jej mężczyzna ma wykształcenie wyższe,bo tylko ona i jej mężczyzna pracują głowami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, powinnam napisać - każdy ma swoje kompy, bo mamy po więcej niż jednym nawet więcej niż po dwa, licząc z kotami no, to sobie teraz plujcie, ja tymczasem kremuję facjatę i idę zalegać, z moimi licznymi kotami, oczywiście miłego klepania w klawiaturę, tylko ręczniki sobie pod brody połóżcie, bo pozalewacie klawiatury jadem 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak swoją drogą....
to dlaczego inteligencji nie stać na jadanie w restauracjach, albo chociażby na lepsze bardziej wyszukane jedzenie??? dziwny jest ten świat.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne baby sąąąąa
a tak swoją drogą..,a Ty myślisz,ze w restauracjach to takie super jedzenie? Zeby miec pewnosc,(i to nie zawsze)że jedzenie jest przygotowane ze swieżych,dobrych jakosciowo produktów nalezało by jadać w drogich restauracjach. Domowe jedzenie,nawet te 2 dniowe jest o wiele lepsze.Zalezy tez jak kto gotuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak swoją drogą....
zgadza się. tylko ewa pisała, że jej nie stać.... a jak inteligencji nie stać, to kogo? smutne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne baby sąąąąa
a tak swoją drogą...mylisz inteligencję z osobami zamożnymi,które nie zawsze są inteligentami,a wręcz przecwinie,nie posiadają wykształcenia,a posiadają masę pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak swoją drogą....
to tymbardziej smutne w tym przypadku... tacy mądrzy ludzie i po czterdziestce, niczego się nie dorobili i nawet na restaurację nie stać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe dobre.........
to do big brothera ewę wysłać. ona lubi sie obnażać publicznie i może się wzbogaci. w sumie łatwo jej przychodzi zdobywanie fanów i taka inteligentna... w mig by tam wszystkich zaszczuła. co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne baby sąąąąa
a tak swoją drogą... i znowu sie mylisz,bo to,że ktos nie chodzi do restauracji nie oznacza,że nie"dorobił' się.Stołowanie w restauracjach nie jest wyznacznikiem zamożności,chyba ze chodzi o te drogie,luksusowe restauracje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe dobre.........
dziwne baby są, trochę się w myśleniu pogubiłaś i nie mów mi kogo mam się czepiać - wiem to lepiej. nie masz żadnego monopolu na krytykowanie. uważaj, bo do ewy się upodobnisz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paszteciki są super
do barszczu pasują każdy przepis jest na wagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ja pierdacze!
bzdziagwy czepialskie juz sie zaczely spinac same ze soba :D :D wezta sie czyms zajmijta, a nie tylko zagladacie na ten topik co 5 minut i wymyslacie coraz to denniejsze komentarze. az sie nie chce na kafe wchodzic przez takie pitolindy jak wy, co zasmiecaja topiki, albo wrecz specjalnie zakladaja topiki, nie majace na celu nic innego, jak tylko bezproduktywne czepianie sie innych i krytykowanie. przeciez wasza ktyryka osmiesza tylko i wylacznie WAS same, nie ewke, czy jakakolwieki inna babe, do ktorej za ktora sie sledczo paletacie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missthetrain
ty wyzej nie lepsza latasz jak bura suczka po wszystkich topach codziennie :D tam gdzie zle slowo o ewcw, tam jestes i ty :D jestes ewki adwokatem przydzielonym z urzedu kafeterii.pl ??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ja pierdacze!
przed kim ewka niby ma potrzebowac adwokata? :D :D ja ewki nie bronie, tylko z was sie smieje. a na topy wchodze takie i inne, zeby sobie cos poczytac, podczas gdy zamiast jakis normalnych rzeczy ciagle widze WAS :D nie ma ucieczki od czepialskich frustratek 😭 jesli napiszesz, ze nia nie jestes, to tylko potwierdzisz, ze mam racje. jezeli zglosisz do kasacji moj post, to tylko potwierdzisz, ze mam racje. jezeli cokolwiek w ogole mi odpiszesz, to tez tylko potwierdzisz, ze mam racje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ja pierdacze!
jeszcze tylko dodam, zeby poszerzyc twoja wyobraznie, ze nie jestem nawet fanka ewki, bo mam na wiele tematow inne opinie od niej, ale to normalne, ze ludzie sie roznia. jedyna co, to serce mi sie kraje patrzac, jak wy sie blaznicie wymyslajac na ewke coraz to niesamowitsze zemsty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest Nelly
frykasy szykujcie świeże i zapakujcie kolorowo hej ludzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ja pierdacze!
sory, ale chyba zły humor dzisiaj mam i w ogóle gorączka przedświąteczna panuje. też nie cierpie ewki i jadę po niej, ale tak już mam poprostu... lubię się czepiać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×