Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość smutne lecz prawdziwe

Faceci zawsze wolą młodsze..

Polecane posty

Gość Ale to jest kwestia..
smutne lecz prawdziwe hmm wiec nie do konca ciebie rozumiem.. co za roznicy kobieta taka jak ty (dojrzala ktora nie chce dzieci, stabilizacji) a 20latka?" A choćby taka, że w firmie w której spędza nawet po 20 h raczej 20-latki nie pozna. Na ulicy także nie zaczepi 20-latki, bo nie wie na jaki typ trafi.. Na imprezach studenckich taki typ nie bywa.. Poza tym np. ja tego swojego nie wyobrażam sobie jak przyprowadza na poważne bankiety 20-latkę. Gdzie średnia wieku to ok. 40-lat. Na andropauzę zdecydowanie u niego za wcześnie.. a z tym kojarzy się zainteresowanie 20-latkami. On by się wstydził zwyczajnie, bo zawsze to rodzi pytania. Czy leci na kasę, czy on wpatrzony jest w ciało.. Na porozumienie dusz, nikt nie będzie stawiał... dziwne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutne lecz prawdziwe
aha bo kazdy facet po 30 to biznesman :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duduskowaoczka
ja mam 26, moj facet 21 i jest suuuuuper :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale to jest kwestia..
Nawet on nie ma młodych kolegów.. Tylko wszyscy w jego wieku, lub starsi.. bo jego świat jest zupełnie inny, niż 20-latków..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jedennnn
dziwne ze dopiero to rozkminilas. wiadomo młodsza ciasniejsza, jedrne ciało. a stara rozjebana ehhhh tylko młode, stara niech siedzi w domu i wychowóje dzieciaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale to jest kwestia..
smutne lecz prawdziwe aha bo kazdy facet po 30 to biznesman" Nie każdy, ale takie szumowiny, wieczni studenci, itd. przecież i tak nie są nic warci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutne lecz prawdziwe
nie da sie czytać tych bzdur, 🖐️ cchesz byc intelignetna a zapominasz ze inteligentne osoby nie kierują sie stereotypami. ja po prostu napislaam to co widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale to jest kwestia..
A ja napisałam co ja widzę w moim świecie. Jeżeli ktoś tu posługuje się stereotypami, to raczej ty .. Mnie tam młodzi wyrywają do dzisiaj... nawet z gimnazjum .. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutne lecz prawdziwe
bo napisalam ze faceci wolą mlodsze? widze ze cie to zabolalo. to sa fakty. chociazby na tym topiku tylko jeden facet napisał że woli starsze. a ty posługujesz sie stereotypami niemal w każdym zdaniu, mam cytować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale to jest kwestia..
[zgłoś do usunięcia] smutne lecz prawdziwe bo napisalam ze faceci wolą mlodsze? widze ze cie to zabolalo. to sa fakty" Ale to są twoje fakty, a nie moje ... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutne lecz prawdziwe
:D nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale to jest kwestia..
Już samym stereotypem jest założenie, że 20-latka wygląda lepiej niż 30-latka. To zdecydowany stereotyp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutne lecz prawdziwe
gdzie tak napisalam? :) zacytuj proszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale to jest kwestia..
30-latka niejedna wygląda lepiej niż 20-latka... Mnie stać na kosmetyczkę, dobre ciuchy, fryzjera, siłownię i rozwijanie się... Jak widzę te tłuste, zapuszczone 20-latki w ciuchach powyciąganych to aż niedobrze się robi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale to jest kwestia..
smutne lecz prawdziwe gdzie tak napisalam? zacytuj proszę" Spójrz na temat! :O Wychodzisz z założenia, że wolą młodsze.. Nie piszesz, że wolą ładniejsze, czy zadbane... Tylko, że młodsze,., i to w dodatku zawsze ... a to nie prawda.. kompletnie nieprawda..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutne lecz prawdziwe
boziu z kim ja dyskutuje.. na forum mzoesz byc kim chcesz ale i tak glupoty nie ukryjesz, NARA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutne lecz prawdziwe
kurwa, ty jaka stepa jestes :D czytac ze zrozumieniem tez nie umiesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale to jest kwestia..
smutne lecz prawdziwe boziu z kim ja dyskutuje.. na forum mzoesz byc kim chcesz ale i tak glupoty nie ukryjesz, NARA" Tak, jak ty nie ukryjesz prawdziwego powodu tego tematu... a mianowicie, że nikt cię nie chce, bo jesteś stara... :O I tym sposobem sobie tłumaczysz swój brak powodzenia... Bo ja mam zupełnie inne doświadczenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale to jest kwestia..
Jestem w magicznej 30-tce i wokól mnie faceci w zbliżonym wieku i żaden z nich nigdy nie pokazał się z młodszą. A mogliby... Może gdzieś, któryś może zadać się z 20-latką (raczej w jednym celu), ale nigdy nie pokaże się z nią w towarzystwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale to jest kwestia..
Tak, jak ja nic nie widzę w 20-latkach. Mogłabym tylko na ciało polecieć.. ale nie odnajdę w takim swojego świata. Przychodził do mnie do biura taki student medycyny, jego ojciec pracował w biurze obok. Bardzo przystojny chłopak, ale ja w nim faceta nie widziałam, tylko chłopca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henk1
Nie o smutku tu mówić lecz o naturze.Facet może do ostatniego Swojego dnia a kobieta do menopauzy( 45,50), po tym czasie współżycie sprawia im przykrość.Ale teraz są różne specyfiki pomagające kobiecie dalej normalnie tzw,stosunkować się,ale gro kobiet ma dość i odpuszcają.Widziałem wiele kobiet zadbanych po 50-tce i tak sobie myślałem " czy mógłbym dostać się do ? niestety "ja chłystek" Niby po menopauzie a nie do osiągnięcia.Kobiety JAK będą dbały o SIEBIE to pozostana atrakcyjne do 65 roku życia. Odpowiedzcie sobie same: ile z was stosuje regularnie PILING( złuszczanie naskórka) KOSMETYCZKĘ,DERMATOLOGA( skóra,włosy )GINEKOLOG(jedynie jak Muszę!!!! )-On ma wiekszą wiedzę i powie też o innych częściach ciała Coś.Ginekologia to nie JEDYNIE własnej intymnej strony,ale całe zaplecze hormonalne o którym -on(a)wie i udzieli Ci odpowiedzi,ALE ty musisz o to zapytać.Tak samo jest w wyrku.Czasami pytają się strony "a jak teraz?a ta pozycja?co chcesz abym wdziała?, .Nie czytałem żadnej z wypowiedzi bo to jest moja wypowiedż .Wniosek " facet to wzrokowiec,zapachowiec i pies przy własnej budzie",ale żeby tak postępować należy sie wzajemnie poznać i nie wstydzić się własnej golizny!!!.Stańcie obok siebie ( po prysznicu) i zobaczcie sami CO MACIE.Po zaakceptowaniu ,możemy zacząc od NOWA!!! .No i też ważne( niestety Dużo facetów myśli "że jak ma korzenia między !!!! To wszystko mogą!! . Niestety jaknie zadbasz koleś o swoją tzw.kondychę to nie wymagaj.Jak będziemy o SIEBIE DBALI to staniemy na krawędzi rozkoszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abd al-Aziz ibn Saud
Faceci zawsze wolą młodsze.. A co za pomarszczonymi mają latać, kiedy kanonem piękna jest młodość, ciekawe co mówiłyście, jak same byłyście młode...na pewno pochwalałyście związki młodszych facetów i starszych kobiet...ehe już to widzę, bez hipokryzji tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale to jest kwestia..
henk1 - i to są fakty, a nie ten stereotyp w tytule..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale to jest kwestia..
Abd al-Aziz ibn Saud - z młodych dzisiaj większa część to zapuszczone, tłuste baby żywiące się fast foodami. I często trudno rozpoznać, która to 20-latka, a która 30-latka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abd al-Aziz ibn Saud
Ale to jest kwestia... Oj chyba nie wiesz jak wyglądają teraz polskie nastolatki i 20-stki...pewnie znajdą się grube i brzydkie, ale tych ładnych nie jest mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale to jest kwestia..
Abd al-Aziz ibn Saud - kwestia do czego.. może i bywają ładne.. ale je obserwuję na ulicach i nie ma ich dużo. Więcej jest opasłych.. Poza tym jak pisałam kwestia jaki facet woli młodsze. Bo na pewno nie taki w jakich ja gustuję. Taki to taką młodą może tylko w jednym celu wykorzystać, ale z pewnością ich swiaty się nie pokryją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale to jest kwestia..
Demi Moore ma 46 lat, a wątpię, czy przy niej wielu wolałoby zwyczajną nastolatkę... tylko dlatego, że młodsza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale to jest kwestia..
Nastolatki pozbawione są najczęściej stylu, gustu, dopiero budują swój światopogląd.. To nie jest kategoria dla ułożonego faceta.. Tylko dla playboika, którego trudno nazwać prawdziwym facetem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale to jest kwestia..
Nastolatki nie mają kasy, która jest niezbędna do tego, aby wyglądać dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abd al-Aziz ibn Saud
Demi Moore,jeżeli ją brać jako przeciętna dojrzałą kobietę, jak wyznacznik leciwej kobiecości, to jako nastolatki należy tutaj chyba brać pod uwagę: Adriane Limę, Tylor Swift i im podobne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×