Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PorzuconaSmutna

zostawił mnie... walczyć?

Polecane posty

Gość PorzuconaSmutna

W czwartek, po miesiącu bycia razem zerwał ze mną chłopak. Spotykaliśmy się niemal codziennie przez cały miesiąc. Bardzo się do niego przywiązałam, zakochałam się w nim. Czuję strasznuą pustkę, brakuje mi go niesmowicie. Tęsknię za nim i nie ma minuty żebym o nim nie myślała. Chciałabym znów z nim być:( Korci mnie strasznie żeby do niego napisać, ale nie wiem co i czy wogóle pisać? On zerwał ze mną przez smsa oboje mamy po 21 lat. Nie wyobrażam sobie życia bez niego. Myślałam, że to TEN JEDYNY i chyba tak było, że to on był moim przenzaczeniem, ale już GO nie ma w moim życiu:(( CO mam robić...... ;(;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plepleple
Znajdziesz kolejnego, to w tym się odkochasz. Coś na ten temat wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franciszekbanka
napeno jest ci cienszko ale uwierz ze jak sie bedziesz plaszczyc przed kolesiem to tym bardziej cie oleje jak by cie kochal i tesknil to by sie odezwal moze jeszcze napisze do ciebie ale ja by ci odradzal byc z nim na zad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zniecierpliwiony
To typowy przykład kolejnej żony a następnie mamusi. Na pewno będzie wzorową i odpowiedzialną żoną i mamusią...... Następnie ileś setek ludzi usłyszy jaka to ona nieszczęśliwa i kto jej tego nieszczęścia przysporzył. Później będzie żądała odpowiedzialności za siebie od innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie masz o kogo walczyć
Byliście ze sobą tylko miesiąc, chłopak z Tobą zerwał. Widocznie nie przypadłaś mu do serca. Odpuść sobie, tutaj walka nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwlaszcza, że
odpuść- faceci to potwory bez serca, niestety :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dam ci jedną
dobrą radę POCAŁUJ GO W D*upę i nie pisz do niego absolutnie nie jest tego wart!!! minie trochę czasu, ochłoniesz i zapomnisz o draniu a TWOJE przeznaczenie gdzieś chodzi po ulicach nie bój nic!:) ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego draniu
???? Nie rozumiem... Poznali się, chłopakowi nie spodobała się dziewczyna i po miesiącu zerwał.Zresztą tu nawet nie było czego zrywać, byli na etapie poznawania się, trudno nawet powiedzieć, że uważał ją za swoją dziewczynę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale o co tutaj walczyć?
spotykaliście się przez miesiąc, to bardzo krótko, jego nawet nie można nazwać byłym chłopakiem. gdybyście mieli po 15 lat, to co innego, w takim wieku "związki" na ogół tyle trwają. ale wy macie po 21 lat, no ludzie kochani...widocznie nie przypadłaś mu do gustu tak jak on Tobie, poza tym to jakiś prostak jest, skoro zakończył znajomość smsem. daj sobie spokój, nie panikuj, nie szalej, nie rób z siebie niezrównoważonej nachalnej baby. nie ten to następny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najwidoczniej
on poprostu uznal ze nie jest Ciebie wart i wolal sie w pore wycofac musial byc za glupi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zniecierpliwiony
A może odwrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faceci...oni
będą zwalać winę oczywiście na CIEBIE ale taka już ich perfidna natura...... nierozumieją że kobiety są od nich lepsze i mogą mieć każdego z NICH wystarczy pokazać cycki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to znaczy
pierdolnąć sobie baranka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Za dużo od niej wymagasz
I tak nie zrozumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henk1
Jezeli poczułaś ,że ten jest TYM to bez obaw idzna człość .Ale nie oddaj to co masz najlepszego.Facet widzi ,że jak dziewczyna kocha(bez granicznie) to podłością by było aby się jedynie SPUŚCIĆ i odejść.Takiej miłości nie beszcześci NIKT !!! chyba jedynie IMBECYL ( ci to niepełnosprawni i też potrzebują miłości )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liranna
pierwsze zauroczenie jest zawsze ogromne, wydaje sie ze to milosc zycia, przeznaczenie, druga połowa. Po wspólnie spedzonych chwilach niestety bardzo czesto dochodzi to tego ze jedna ze stron zauwaza, ze ta druga osoba nie jest jednak ,,taka idealna" to i tamto nie pasuje. niestety bol u drugiej zostaje. czesto spotyka sie problem pod tym wzgledem. sama nie raz przez to przechodzilam. dla niego na pewno nie bylo to proste, bo jednak uczucie jakies musialo byc. Ja z doswiadczenia wiem, ze np czeste przebywanie ze soba na poczatku czesto powoduje przesyt. ja sie szybko nudzilam w zwiazku. wkurzało mnie szybko to klejenie sie partnera, wieczne okazywanie milosci i checi abym i ja okazywala. i rodzil sie wstret. Odpusc, to byl tylko miesiac... nie masz o co walczyc, bo skoro on po miesiacu zerwal to po prostu nie chce z toba byc.i nic tego nie zmieni.przykro mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Faktycznie. Pogmatwane
Po miesiącu czuje że to ten jedyny :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×