Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hel_cia

Mężczyźni z Marsa, Kobiety z Wenus.

Polecane posty

" Prawdziwy mężczyzna powinien umieć pokazać, że ma jaja bez opuszczania spodni" :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przychodzi chłop do weterynarza: -Doktorze, świnie nie chcą żreć! -Cóż, musi je pan wziąć do lasu i przelecieć, to dobrze na nie wpływa. Chłop zrobił, jak mu lekarz kazał, zapakował świnie do Żuka, wywiózł do lasu i po kolei przeleciał. Nie pomogło. -Panie doktorze, dalej nie chcą żreć. -Musi pan je zabrać w nocy. Jak powiedział lekarz, tak chłop zrobił. Zapakował świnie do Żuka, wywiózł nocą do lasu i przeleciał po kolei. Wrócił zmęczony nad ranem i położył się spać. Za godzinę budzi go przerażona baba. -Wstawaj, stary! Wstawaj! -Co? -Świnie! -Żrą? -Nie! Siedzą w Żuku i trąbią. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalllaa
Z tymi jajami to święta prawda...;) Choć i kobieta powinna umieć pokazać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalllaa
kawał świetny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalllaa
Jak nazywa się niewrażliwa podstawa penisa? odp. -Facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahahahahahaha :D ładnie dajesz czwórka ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewna kobieta wpadła na pomysł żeby kupić mężowi na urodziny zwierzątko. Udała się w tym celu do sklepu zoologicznego. Wszystkie fajne zwierzaki były niestety dla niej za drogie. Zrezygnowana pyta się sprzedawcy: - Macie tu jakieś tańsze zwierzaki? - Z tańszych mamy tylko żabę po 50 zł. - 50 zł za żabę?! Dlaczego tak drogo? - Bo ta żaba to, proszę pani, jest całkiem wyjątkowa.. Ona potrafi świetnie robić laskę! Kobieta nie zastanawiając się długo kupiła żabę, licząc że ta ją wyręczy w tej nieprzyjemnej dla niej czynności. Gdy nadszedł dzień urodzin kobieta wręczyła żabę mężowi i opowiedziała mu o jej niesamowitych zdolnościach. Facet był nieco sceptyczny, ale postanowił swój prezent wypróbować jeszcze tego samego wieczora. Grubo po północy żonę obudziły dziwne dźwięki dochodzące z kuchni. Wstała i poszła sprawdzić co tam się dzieje. Gdy weszła do kuchni zobaczyła męża i żabę przeglądających książkę kucharską. Wokół nich porozstawiane były przeróżne garnki i patelnie. Zdumiona kobieta spytała: - Dlaczego studiujecie książkę kucharską o tej godzinie? - Jak tylko żaba nauczy się gotować - wypie**alasz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalllaa
hehee, no tak..może być i żaba, byle umiała...gotować;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja się dołączę :-) Rodzice Jasia uprawiali sex w pozycji na pieska. Nagle w drzwiach stanął Jasio: Kurde, muszę wybrnąć z tej niezręcznej sytuacji - pomyślał tatko. - A Ty, niedobra! Ty...! - ryknął tatko i zaczął walić mamci klapsy w pupę. Nie będziesz już Jasia więcej biła... A masz...! A Jasio krzyczy: - Super tatko, super! Wyruchaj jeszcze kota, żeby mnie nie drapał!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czworka o zabie znałam :) ale dobry tez oki ja zmykam, bo juz póxno i maly gad sie cos wierci i jęczy :o a duzego gada jeszcze nie ma grrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalllaa
irrenka----> dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facet chciał przemycić wiewiórkę przez granicę, więc wsadził ją sobie w spodnie. Niestety, celnik go złapał. - Dlaczego? To był bardzo dobry pomysł- dziwi się kolega przemytnika. - Wiesz, jak sobie z ptaka zrobiła gałąź do bujania - wytrzymałem. Gdy z jajek orzechy - wytrzymałem. Gdy z tyłka dziuplę - wytrzymałem. Ale jak wpadła na pomysł, żeby orzechy do dziupli pownosić, nie wytrzymałem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wywaliło mnie a w efekcie powieliłam posta ... lalalllaaa dobranoc :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jeszcze jeden mam :-) Idzie króliczek do sklepu i widzi ogromną kolejkę. Zaczyna się wpychać i po chwili na sam koniec wyrzuca go małpa: - Ty mały, spadaj na koniec! Króliczek znowu zaczyna się wpychać i tym razem wyrzuca go zebra: - Spieprzaj na koniec nie widzisz kolejki! Królik wkurzony ponownie próbuje dostać się na sam przód i wypycha go żyrafa: - Won na koniec! Na to króliczek: - Kur*a, nie otworzę dzisiaj tego sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jeden mam :-) Spotyka się trzech facetów. Pierwszy mówi: - Wiecie co znalazłem za łóżkiem mojej córki? Papierosy...nie wiedziałem, że pali! Na to drugi: - To nic! Ja znalazłem za łóżkiem mojej córki butelkę... Nie wiedziałem, że pije! A trzeci facet mówi: - Eee... to nic! Ja za łóżkiem mojej córki znalazłem prezerwatywę... Nie wiedziałem, że ma penisa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pa irrenka kolorowych :D do napisania ;) i ciumeczki dla małego Gada :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jutro napisze o trollu.. chyba że jeszcze jakieś mi się przypomną ;) Dzisiaj były takie paskudne, ale takie najbardziej śmieszą hihi dobranoc wszystkim 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oto co moj byly odpowiedział na Metis tekst : "Od samego zarania dziejów kobieta wszelkiego zła jest siedliskiem! Narzędziem Chaosu, wspólniczką spisku przeciw światu i rodzajowi ludzkiemu! Kobietą rządzi jeno cielesna lubieżność. Dlatego tak chętnie demonom służy, by mogła chuć swą nienasyconą zaspokoić i swe naturze przeciwne żądze!" Hahahaha Dobreee te wasze dowcipy :DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalllaa
Heeehe...śmiech to zdrowie, każdy ci to powie:) Powinnam już iść się kąpać ale jakoś zwlekam;) Chyba dziś potrzebna mi była dawka humoru:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×