Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hel_cia

Mężczyźni z Marsa, Kobiety z Wenus.

Polecane posty

A to na wesoły początek :-) Mąż pyta żonę: - Kochanie co byś zrobiła gdybym wygrał w totka? - Wzięłabym połowę wygranej i odeszła od ciebie - oświadcza żona. - Trafiłem trójkę, masz osiem złotych i won! - odpowiada mąż. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;-) Mąż i żona oglądają w telewizji program psychologiczny o skrajnych emocjach. W pewnym momencie odzywa się mąż: - Kochanie, to wszystko stek bzdur. Założę się, że nie jesteś w stanie powiedzieć mi czegoś, co uczyni mnie radosnym i smutnym jednocześnie. - Masz największego penisa wśród swoich kumpli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małżeństwo w średnim wieku. Po kolejnej nieudanej próbie nakłonienia męża do seksu, kobieta postanowiła skorzystać z pomocy fachowca i udała się do lekarza. Ten powiedział: -prosze pani, znam niezawodny sposób...kiedy pani zrobi tak jak powiem, maż na pewno się nie oprze! -to co mam zrobić? - otóż, gdy mąż będzie miał wrócić z pracy, niech pani stanie tyłem do drzwi, zdejmie gacie i wypnie tyłek. noooo takiemu widokowi mąż się nie oprze! Wróciła babka do domu, zbliża się godzina "0". Staje koło drzwi, zdejmuje gacie , wypina się i czeka.... Po chwili wchodzi maż....jak szybko wszedł tak uciekl z krzykiem! Wpada do baru....pije jedno piwo, drugie, drinka, setke... barman byta: -panie, co sie stalo???!!! - ech panie...wracam taki zmordowany do domu po pracy..otwieram drzwi- a tam trol! metr na poltora, broda do polowy kolan, wielka szrama na pysku i cieknie z mordy!:D może nie spieprzyłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To teraz ja :-) tak dla "pomostu" między naszymi planetami :-) Kłóci się mąż z żoną: Mąż do niej: -Ty to jesteś taka głupia, że jak puknę w stół to Ty polecisz drzwi otwierać.(Mąż puknął w stół) Żona: Idę otworzyć drzwi. Mąż: Nie, ja pójdę. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehhehehe :D kurcze mysle mysle mysle tyle znalam takich śmiesznych, ludzie tylko takie "z brodą" opowiadają i najlepiej takie mi sie glowy chwytają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozmawia dwoch kolegow: - co tam u ciebie stary? - aaaa wez...mam dość, tesciowa mi zycie zartuwa, do wszystkiego się wtrąca, wredna baba - ej gosciu..kup jej samochod! - a po co? - zrozum, teraz tyle wypadków...jest duza szansa ze zginie! :D - ej super pomysl, kupie jej auto! Spotykają sie po 2 tyg. - no i jak? - kur.....kupilem to auto, stara jeździ jak szatan, juz pare osob potrąciła ale jej nic nie jest! - a jakie to auto kupiles? -malucha - no zartujesz, takie auto? Kup jej jaguara! Za 2 tyg. - Stary, no i jak? dało rade? - ej gosciu...zycie mi uratowałeś, stara nie zyje kupiłem tego jaguara....ale najbardziej mi się podobało jak jej głowę odgryzał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co my tak sami tutaj dzisiaj "umilamy" sobie życie??? Reszta śpi? :-) aaaaa wiem :-) Mężusiowie dzisiaj w domach, bo to piątek mamy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jaja :-) nabrałem ochoty na kawę :-) hmmmm o tej porze, to chyba nie dobrze, ale co tam :-) raz się żyje :-) Zrobić też dla Ciebie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki :) Uff to dobrze, że macie własne mieszkanie... Przypomniał mi się jeszcze dowcip o niedźwiadku :P Idzie sobie napalony niedźwiedź przez las... Nagle widzi wiewiórkę, dopadł ją i bzyknął...ale wciąż mu było mało o,. lisica....dorwał i Aaah, misiu..jakiego masz dużego, a jaki owłosiony....mmmm - o Ku*wa, zapomniałem zdjąć wiewiórkę ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×