Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hel_cia

Mężczyźni z Marsa, Kobiety z Wenus.

Polecane posty

...dziewczyny ja juz powoli zmykam,bo dzis jakas naćpana chodze - czytaj niewyspana :) ale jutro chetnie pogadam :D dobrej nocki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co wydaje mi sie pozwala troche inaczej spojrzec na meski swiat a Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doneczka no mysle, zę kobietom owiera oczy na meski swiat a męźczyznom na swiat kobiet :D ale pewnie mniej meżczyn ją czytało co kobiet ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mezczyzni generalnie nie sa zbyt chetni do tego typu lektur, maja przewaznie postawe jakim mnie Boze stworzyles takim mnie masz ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świetna książka
rzeczywiście książka jest prawdziwa,polecam wszystkim!!!!!!!!!!! dużo mi dała do zrozumienia mojego męża,jako że przechodzi trudny okres w swoim rozwoju/to moja opinia/ kiedy siedzi sobie w swojej jaskini,nie przeszkadzam wychodzi z niej sam hihihi ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc irrenciu :) Zgadzam się że tego typu książki pozwalają spojrzeć na ten męski świat z innej strony troche ich zrozumieć jak również zrozumieć, że wiele nas dzieli i różni dlatego trzeba to zaakceptować zamiast z tym walczyć ;) Jednak tego typu książek nie należy brać całkiem serio i uważać je za drogowskaz życia.. wszystko z umiarem i przymrużeniem oka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doneczka no dokłądnie, ale myslę, ze znalazłby sie niejedn inteligentny facet co z ciekawości przeczytał ...mam taka nadzieje, że sa tacy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do traktowania powaznie ;) wiadomo ze nic doslownie ;) dodaje temat do ulubionych i jutro bede ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaaaaaaaaak jaskinia he he każdy facet sie w niej czasem chowa :D dobra spadam póki co baj baj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm.. myślę, że każdy ma taką swoją jaskinie do której czasem musi wejść i odpocząć od wszystkiego ;) no chyba że się mylę i mam coś z faceta ;D bo ja też lubie się nie raz zaszyć w swojej jaskini ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świetna książka
mężczyźni zaszywają się w swoich jaskiniach, zamykają się w sobie i odizolowują się od rodziny my kobiety nie potrafimy tego zrozumieć,chciałybyśmy aby otworzył się przed nami,opowiedział o swoich kłopotach a kobiety mówią,rozpamiętują i angażują się emocjonalnie czujemy gniew i urazę męźczyźni są jak sprężynki,a kobiety są jak fale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety mamy to do siebie, że rozpamiętujemy, analizujemy, przez to tylko się zadręczamy niepotrzebnie. Dlatego czasem trzeba zmienić nastawienie o ile damy radę.. a damy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zauwazylam ze duzo kobiet nie stara sie zrozumiec faceta i nie patrzy na milosc ktora jej ukazuje a trzyma sie slow ktore wypowie ehh baby ;)ale wszystkiego da sie nauczyc ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świetna książka
Męźczyzna oddala się od partnerki na pewną odleglość,a potem jednym spręźystym krokiem znow się przybliża kobieta jest jak fala-kiedy wie,ze jest kochana,jej samopoczucie wznosi się i opada ruchem falującym kiedy fala załamuje się,wowczas stajemy się kapryśne,zgryźliwe,,strzelamy focha iez potrzebujemy pobyć ze sobą samą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mężczyźni tez nie starają sie zrozumieć kobiet wolą się odizolować od tej która jest ich zdaniem ciężka do pojęcia i szukać nowej... No to fakt, że wszystko bierzemy do siebie i tak jak metis mówi niepotrzebnie, ale to leży naszej naturze i ciężko się tego pozbyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak... eh z facetami źle bez nich też źle..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaha_22
hallo dziewczyny fajny temat ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to i ja wracam:D Witam po dłuuuuuugiej przerwie:D Ja tam nie wiem co Wy do tych facetów macie:P:P:P: :D O cholerka jak ja dawno na kafe nie pisałam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czwórka ale masz fajny nick... z napędem he he podoba mi się a wiesz helcia ze masz troche racje, bo czasy chyba takie, ze faceci rzadko kiedy walczą o ta jedyną tylko jak im łatwo nie przyjdzie to rezygnują i biora na cel inną... to mi sie troche nie podoba. Ale takie zycie widac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czwórka mysle,z e i my kobiety jesteśmy na swój sposób pokręcone i mężcZyxni też, ale my jednak bardziej skomplikowane :/ to pewnie wynika jednak z naszych hormonów ... te zmieniajace sie hormony w trakcie cylku, co chwila inne stężenia powodują że mamy humorki, jazdy... to na tej samej zasadzie, co przykłąd: gdy kobieta ma owulacje, to podobają jej się macho, moga być dranie, ale najwazniejsze,z e facet jest zdrowy, dobrze zbudowany, silny, mega męski - chcemy dobrych genów, pragniemy tego!!!! ale jak mamy juz końcówke cyklu, poczatek nowego to nam sie słodkie miśki podobają, troskliwe i dobre dusze, które wysłuchają, przytulą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa i jestem tego zdania co Wy.. że faceci szybko odpuszczają nie umieją zawalczy albo może nie to że nie umieją co im się nie chce, wolą łatwiejsze rozwiązania a czasem kobieta po prostu chce sprawdzić czy na prawde mu zależy i czy sie choć troche postara, no a facet zrozumie to że ona ma go gdzieś to co on się będzie starał i odpuszcza.. no cóż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu jestem raz z dużej a raz z małej litery ? ;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Metis bo zarejestrowaąłś swojego nika jako Metis ale jak sie logujesz piszac metis to za pierwszym razem jestes z dużej :) he he he tez tak kiedys mialam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Metiska wsiakłas? :D pisz co u Ciebie? nie nawinął sie żaden sensowny gość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×