Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hel_cia

Mężczyźni z Marsa, Kobiety z Wenus.

Polecane posty

Uni... nie mam na tym tle kompleksów jakichś:P I tak wiem, że jesteście w pewnych okolicznościach przyrody dużo silniejsze niż my...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My jesteśmy silne kobietki :) A poza tym nie zostawiłybyśmy koleżanki w potrzebie i byśm pomogły :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po prostu mnie trochę zirytowały już te stwierdzenia jacy to my leniwi, niedomyślni i w ogóle do niczego, a kobiety takie wspaniałe. a tymczasem się okazuje, że księżniczki nie stać na gest i zrobić coś dla faceta, raz na ruski rok. ale juz koniec wojny płci. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaka znowu wojna to było zaledwie lekkie spięcie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4... o nieeeeeeeeee!!! na faceta też nie powinno się ręki podnosić:P jak brakuje argumentów w cywilizowanej dyskusji, to albo się poddajesz, albo dajesz walkowera. Żadnej przemocy w międzyplanetarnych kontaktach!!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahahaha.... a meti tylko obserwuje z krzaków, gotowa lecieć na pomoc w razie "W"!!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra dobra to już mamy porozumienie miedzyplanetarne :D Czwórka no of course :D :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tia... i ta Wasza wenusjańska solidarność też jest przejawem Waszej siły...:) "Liga rządzi, liga radzi, liga nigdy Cię nie zdradzi!!:P Ale i tak macie burdel w tym waszym archeo, siostry..":P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30- ja nie chcialam wrzucac wszystkich męzczyzn do jednego worka, generalizować Napisałam tylko co mi sie przytrafilo, nieprzyjemnego skądinad A co do bicia...nie z pięściami na męzczyznę wystarczy dobrze chwycić i od razu zobaczymy w oczach iskierki, łzy lub wdzięczność :D ajjjj kto wrzuci jakiś dowcip? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahaha... a już myślałem, że wywołam nową międzyplanetarną masakrę:D:D:D:D:D:D a jednak ogląda się stare, dobre polskie filmy...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4... specjalnie dla Ciebie... -Mamo, mamo!! Zrób śniadanie!! Jestem głodny!!!!!!!! -Słuchaj. To, że sypiam z Twoim ojcem, nie oznacza, że możesz do mnie mówić "mamo".. -No to jak mam do Ciebie mówić?? -Po prostu. Andrzej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaaaaa wrzuce:D Kupil tata Jasiowi kolejke na urodziny. Jasiu kolejke złożyl, złożył też tory, poustawiał różne mosty itd. Tata zadowolony że synek sie bawi udał sie do drugiego pokoju. Po chwili słyszy: -Wsiadać kurrrwa odjeżdżamy!! -Tata mysli ze sie przesłyszał, ale po chwili znowu: -Wsiadać kurrrwa odjeżdżamy Sytuacja powtórzyła się kilka razy. Tata poszedł do pokoju i mówi: -Jasiu jeśli przez nastepne 2 godziny nie przestaniesz się tak brzydko bawić to zabiore Ci tą kolejke. I wyszedł. Jasiu siedział cicho. Mineły 2 godziny, Jasiu nadal cicho. Tata zadowolony, że syn go tak słucha poszedł i mówi: - No Jasiu byłeś bardzo grzeczny - i wraca do salonu. Siada w fotelu i nagle słyszy: -Wsiadać kurwa odjeżdżamy!! Mamy 2 godziny opóźnieni przez tego Skurrrwysyna!! D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam, że stanęłam na drodze Twojego misternego planu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dopiero jest zagadka: "wystarczy dobrze chwycić i od razu zobaczymy w oczach iskierki, łzy lub wdzięczność " w domyśle chodzi o chwytanie mężczyzny. kto pomoże rozwiązać? ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4...a co do tego chwytania mężczyzny... od tego czy zobaczy się iskierki, łzy czy wdzięczność... to już zależy od Waszego podejścia!!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra ja zmykam już dzisiaj. Jutro rano do roboty trzaaaaa iść :D Bajuuuu do pojutrza bo jutro mnie nie będzie - na urodziny chrzesniaka mojego faceta idęęęę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani w szkole pokazuje dzieciom rysunki zwierząt i prosi, żeby dziecko powiedziało, co jest na rysunku... -Kotek. mówi Małgosia.. -Brawo!! mówi Pani. -Piesek. mówi Krzysio... -Brawo!! mowi Pani. i pokazuje Jasiowi rysunek niedźwiedzia... Jasio milczy.. -No Jasiu. Nie wiesz co to za zwierzątko?? Na pewno Twoja mama mówi tak do Twojego taty. Pomyśl chwilkę. Jasiu pomyślał. I odpowiada... -Nienasycony buchaj??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michas dobry ten kawał :D Trzydziestoletni ja nie mam żadnej piany na ustach słonko... ja juz chyba pisałam, ze meżowi urzadzalam rozne fajne wieczory itd itp ale jak zauważyąłm,z e w sumie serwuje mu to na tacy on owszem cieszy sie i docenia ale sam mnie nigdy niczym nie zaskakuje to mi sie odechciało...powiedzialam mu o tym, ze tylko ja a on nic... on ze wie itd ale nic sie nie zmieniło w tej kwestii. więc teraz nikt nikogo nie zaskakuje i jest jak jest .... kiszka troche . Ja byłam na Och Karol2. Ogólnie nie przepadam za polskimi filmami ale miałam bilety za darmo i poszlismy z mężem. Można sie pośmiac ale drugi raz bym sie chyba nie wybrała. Ogólnie wątek główny to związki bigamiczne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobiet się nie bije, ale obezwładnić można. dobreeeeeeeeeeeeeeeeee...podobać mi się :D a tak w ogóle mnie to nie wyglada na wojne płci tylko dyskusje damsko-męskie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×