Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hel_cia

Mężczyźni z Marsa, Kobiety z Wenus.

Polecane posty

o matkooo..na prawdę te media nas ogłupiają! :o i pomyslec ze kiedys chciałam być dziennikarzem, byłabym takim samym parszywcem jak reszta i pisałabym newsy dla kozaczka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wypadła:P używam kleju do protez corega;) i nawet twarde i soczyste jabłka gryźć mogę!!:P i resztki jedzenia nie dostają się pod protezę;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aż tak to nie!!:P całe szczęście, że nie wszystkie te przypadłości mnie dopadły...;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dość ruchawy w tej kwestii?? no ładnie mi tera pojechałaś!! :P:P:P mnie też spanie bierze, więc ciętą ripostę zostawię sobie na jutro..:P a tymczasem.. Spokojnej i słodkiej....;) 🌻 i 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Dzień dobry!! A ja dzisiaj mam wolne!!:classic_cool: Chyba pojadę po części do rowera.. Już pora na nim pojeździć, tym bardziej, że pogoda zachęca;) 4... 👄🌻 mam nadzieję, że głowa nie boli po tym winku wczorajszym, co??:P;) I dla Was wszystkich specjalnie od Michasia: 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻... i buziaki, dzieciaki!! lece coś pożytecznego zrobić..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Dzień dobry!! A ja dzisiaj mam wolne!!:classic_cool: Chyba pojadę po części do rowera.. Już pora na nim pojeździć, tym bardziej, że pogoda zachęca;) 4... 👄🌻 mam nadzieję, że głowa nie boli po tym winku wczorajszym, co??:P;) I dla Was wszystkich specjalnie od Michasia: 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻...http://www.youtube.com/watch?v=VR4wG2_2XiI ;) i buziaki, dzieciaki!! lecę coś pożytecznego zrobić..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurrrrr.... Dowalilam tym winkiem, dwie lampki a ja dzisiaj wstałam z uczuciem gorączki No i zwlekłam się z lozka ok.9 :o Masakra Ja muszę sobie kupić światła do roweru i rękawiczki, bo od hamowania często mam odciski ;) a pasuje wybrac się na którąś górkę ;) miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michas :P zazdrosna nie jestem:) ale ciesze sie ze nasza ukochana zołza :D ma powodzenie;) swietne macie puenty roześmiałam sie z ta prostata:D:D hahaha myslałam ze jestes stary bo tu mowa o protezie:D mniejmy nadzieje ze starych pseudofilów nie ma tu na kafeterii!!:D ej! majkel ty jezdzisz na rowerze:D ??ja tez! moze jakas wycieczka z kafeteria:D:D ja po mału tez zbieram sie na wycieczki rowerowe w majowy weekend pojade nad jeziorko i dosć pojeżdżę po szosach ah! 4 raczej male przeziebienie ale juz jest dobrze;) wiruski niedobre!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok. piszę.. Babka mówi do dziadka: - Dziadziu, dzisiaj nasza 60 rocznica slubu...może bysmy tak, no wiesz, pokochali się? - No babko...a moglibysmy. - A to ja pójde się przygotować- powiedziala babka. Poszła do łazienki, tam patrzy, że na dole juz całkiem siwiuśka jest, postanowiła wziąć czarną kredkę do oczu i dodać sobie "młodości" :D W tym czasie dziadek patrzy na swojego żołnierza...a on tak mizernie zwisa. Stwierdzil ze doda sobie mlodosci, przywiązując do niego od spodu patyczek... Babka wychodzi już ready z łazienki, z nową fryzurą intymną a dziadek: - A co to babko, żałobę masz? - Ano..jak Ci ch*ja na noszach wynieśli... :D Kuniec :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4... śmiej się, smiej.. Wy to macie dobrze!! Zawsze będziecie ready;):P impri... na rowerki?? nie widzę przeszkód. organizuj zlot!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poxipol w dziąsła uwierał, więc zarzuciłem jego stosowania...;) a tak w ogóle, to, że niby od czego ten kawał Cie się przypomniał, co??!!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aa bo wiesz, demencja,proteza itd. to te dziadki mi przyszły do głowy ;) Niedaleko mnie mieszkał taki dziadek, miał działkę, w lecie na działce obok opalały się toples dziewczyny, no to on się napatrzył i szyyybko do domu do swojej żony :D historia autentyczna. Dziadek po dwóch zawałach, jego żona z amputowaną nogą, a łózko im nocami skrzypiało :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×