Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hel_cia

Mężczyźni z Marsa, Kobiety z Wenus.

Polecane posty

4.. już burza? wrr nie lubię burz ;p boje się ich haha :D Też czasem robię pizze ;p dawno nie miałam 4 narobiłaś mi chęci może tez zrobię ale nie w niedziele:P U mnie taki wiatr wieje że łoo matko.. a jeszcze sąsiedzi dach nowy robią i teraz mi tu jakas folia telepie i nie wiem jak będę dzisiaj spala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helcia- u mnie wieje jak cholera :o A wczoraj była burza, burza wiosenna :D :classic_cool: Jak dobrze,że już weekend... może dzisiaj namówie kolegów to gdzies pójdziemy, pojedziemy...miałam im dziewczyn szukać :D bo jakies takie sieroty wstydza się kobiet. Zresztą, ja zrobie przesiew i lafiryndy oraz psychopatki odrzucę :classic_cool: miłego wieczorku :) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexy, podaj marke tej gąbki bo jednak nie kapuje o jaka chodzi:P ale tez ostatnio pozbywam sie cellulitis gąbeczka kupiona w tesco bardzo fajna i dokupiłam peeling ujedrniajacy;) iri kup sobie ładną sukienke :) albo koszula biała a spódnicę czarna ołówkowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co Tutaj taka cisza ? :P Oj nie ladnie nie ładnie :P Zostałam tutaj ściagnięta dzisiaj hehe więc proszę się tez odezwać :D Ircja jak chrzest ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4.. ja tak mówię od pół roku "od jutra się odchudzam" i jeszcze nie zaczęłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gusKZb
niemyta pisze sie lacznie gruba krowia dupo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dupska nie myte:D:D hahahahaha dobre:P:P widze ze mamy potwora w postaci wulgarnych komentarzy no coz zyczyc tylko śmierci! czwórka no tak cellulit:p hehe no wlasnie cicho i cicho !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż wielkim znawcą języka polskiego i jego gramatyki nie jestem, popełniam błędy no ale wydaje mi się, że nie z czasownikami piszemy osobno, a więc w Zdaniu "Nie myta dupa" szukamy podmiotu, a więc w tym wypadku mamy dupę, a że czasownik odpowiada na pytanie co się z nim dzieje?, a więc co się dzieje z Twoją dupa "Jest nie myta", więc wniosek taki że nie myta piszemy osobno... Jeśli się mylę no cóż popraw mnie pomarańczko :D Ostatnio byłam na pokazie takich czyścików tam do kuchni, łazienek, pokoi itp i babka miała taki zestaw do ciała również. Podobno te gąbki do ciała to tak jakbyśmy sobie piling robiły więc nie mozna tego używac częściej niż 2 lub 3 razy w tygodniu i te gąbeczki również usuwają celulit :) Zastanawiam się nad zakupem tego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańcza chciała okazać swoją wyższość, obrażając tutaj, wyzywając :classic_cool: a do tego niby jest anonimowa...:D Helcia, dokładnie, napisałam poprawnie, no ale to nie byłoby kafe gdyby ktos się nie uczepił. Taki "urok". A na ta skórke, czytałam kiedys że bańki chińskie są dobre, koleżanka ma i chwali:) trzeba sobie jakoś radzić hehe Kiedys gadalam z taką babką, ktorej siostra poszla na jakies masaze z czyms tam..no i dostala jakis zakrzep, nie wiem czy od tego, ale przestraszylam sie. Po sobie wiem, że na to najlepszy rower :) i duużo wody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to może*
mała poprawka ,bo zaraz ktoś się przyp. ...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tcjm,lkm,
hahahahahahah a helka ze swoimi pseudomadrosciami wyskoczyla wypad krowo do szkoly:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4.. ale tu hula wiatr między tymi naszymi wypowiedziami :D Niech pomarańczki pokażą jakie to we wszystkim znakomite są, dałam im przynajmniej pole do po popisu :D Na masaż mogę pójść w każdej chwili mam koleżankę masażystkę ale ona raczej takie relaksujące masaże robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też muszę się kiedyś wybrać na masaż, może kamieniami hmm pomyśle nad tym ;) 4.. może halny, może bryza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BUHAHAHAHAHAHAHAH
na wasze grube pryszczate doopy nic juz nie pomoze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sexy - noo mogłabyś mu trzasnąc fotkę :classic_cool: zobaczylybysmy co to za cudo. A ja mam taką inną gąbkę, z włókna sizalowego :) Ciekawe gdzie Iri się podziewa, pewnie jeszcze nie doszła do siebie po chrzcinach ;) Helcia- -😘 Ej za tydzień już święta, szok. Strasznie szybko ten rok leci, 2 tyg.i weekend majowy :D miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo sexy dzięki:P wypróbuje :P no to masz dobrze ze z tym doktorkiem poflirtujesz :D wyjątkowy lekarz:) czwórka no czas leci jak cholera az człowiek nie dowierza! święta i po świętach na majówkę prawdopodobnie jadę na rower nad jeziorko. Jejku jak jakbym chciała wreszcie faceta poznać i pojechać gdzieś spędzić ten czas ale facetów już nie ma sami idioci idioci idioci i jeszcze raz idioci!!!!lenie smierdzace:/!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ollllciaaaa.
Jejku jak jakbym chciała wreszcie faceta takich cymbalow nie ma na tej planecie ktorzy by chcieli poznac ciebie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość same zobaczcie
wszyscy faceci wam uciekli:P,ja się wcale nie dziwię:P:Pnudziary jesteście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość same zobaczcie
generalnie to siedzicie po to żeby złowić faceta:P:P ale wam nie wychodzi:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie 4 dobrze powiedzialaś:) moglabys nas nie obrażać znajdz sobie inne forum prosimy cie! nawet nie wiesz jak tutaj jesteś niepotrzebna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×