Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama prawie 3 latka

Jak zrobić zupę bez mięsa i vegety??

Polecane posty

gesta zupa moze byc calkiem lekka, nawet zupelnie bez tluszczu ;) a jesli chodzi o ziola, to kto mowi, ze maja byc kazde z innej parafii? aczkolwiek istnieja tez zupy zadkie i bez ziol, np. kostka rosolowa rozpuszczona w wodzi ;) tak czy owak, smacznego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak lubicie cos orientalnego to zupy np. tajskie sa bez miesa. znaczy sie w koncowej fazie gotowania mozna mieso wrzucic ale to jest raczej dodatek porownywalny do makaronu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, bardzo lubimy tajskie zupy, moim hitem jest czerwone curry z dorszem, mozna pasc z zachwytu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mał.
........ aczkolwiek istnieja tez zupy zadkie i bez ziol, np. kostka rosolowa rozpuszczona w wodzi Konczito wiedz ze sa tez zupy lekkie niekoniecznie z duża ilością ziół i niekoniecznie jest to woda z kostka rosolowa. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fluksia
ZUPA CEBULOWA Ugotować 2 srednie ziemniaki ,wrzucic usmażona na maśle cebule ,pogotowac z 10min-zmiksować.Przyprawic wg gustu:sól,pieprz,slodka papryka. Z czerstwej bułki lub chleba ,pokroic kostkę i usmażyc z wszystkich stron.Na talerz wlac zupe,na wierz garść grzanek Zupa ma gestosc kwasnej smietany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Country life .
Woda z kostka rosolowa to nie jest zupa tylko woda z kostka rosolowa;) Ja gotuje na wodzie . Na 2 l wody daje duża marchewke , pietrusxke,kawałek pora i selera i ze trzy ziemniaki. Sol , lisc laurowy i ziele ang.Gotuje to do miekkosci a pod koniec daje konkretny smak .np. Starte ogórki . Lub fasole z puszki lub koncentrat pom. Zabielam śmietaną posypuje natka lub koperkiem. Fasolowa świeżym majerankiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to my to wiemy, ale bys sie zdziwila, jakie niektorzy zapodaja pomysly na 'zupy' ;) swiezy majeranek - to jest to! do gulaszowej rowniez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Country life .
Mam to szczęście ze posiadam zielnik w ogródku i rośnie tam pietruszka, majeranek,2rodzaje mięty, 3rodzaje tymianku, szalvia,rosmaryn, bazylia, curry, lawenda-dla zapachu bo w kuchni nie używam i latem jeszcze koperek i szczypiorek..itp . Mam zioła prawie cały rok bo tu gdzie mieszkam zimy jako takiej nie ma.:) rybę jak pieke w folii to dodaje do niej galazke tymianku cytrynowego i plasterek cytryny. Do duszonej baraniny daje czosnek i galazke rosmarynu.do zup fasolowych,grochowych , zurku, -majeranek. Do lekkich jarzynowych i pomidorowej koperek . Uwielbiam koperek! Kuchnia grecka , - tymianek,bazylia oregano..indyjska- curry, coriander..zawsze coś do smaku dobiore z mojego zielnika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mniam właśnie ją jem
świeże zioła to lepsze niż orgazm! hahaha kupiłam wczoraj w tesco kolendrę świeżą hurej! nareszcie to wszystko jest przystępne, genialne tofu organic w tesco jestem w szoku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Świeże
Bo suszone to już nie to samo. Niby bardziej intensywne ale ja jednak wole świeże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nasza kotka psotka
a ja mam mrozone ziola:)))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelala
zamiast miesa- rosolek knorr np, a zamiast wegety-- sol, magi itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zamiast mięsa rosolek knorr
Hahahahaaa dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rzeszty
zamiast vegety - magi - tez niezle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeehee??
ewelala, a zamiast poobiedniej drzemki ostry dyżur po tej chemii?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie lubię tlustych zup
więc gotuję na kościach i wychodzi pyszna zupka ;) Do wiekszosci zup wrzucam kosci, marchewke, pietruszke, cebule podsmazona na ogniu, kawalek selera, 1 krazek pora, przyprawy: liśc laurowy, ziele ang, sol, pieprz, ziola... Wszystko w zależności od zupy jaką gotuję ale zawsze daje kosci i duużo warzyw. Gdy zupa wymaga zagęszczenia to nie dodaję mąki tylko po prostu miksuje w niej marchewke z pietruszka i tyle ;) Pysznie i zdrowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinaa222
A jak ugotować dobry krupnik ale bez mięsa,kości,vegety i kostek ? Macie sprawdzone przepisy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabrielasabatini
mał. chyba niestety nie zna naszej konczity:) a jaki niesmak w mince... :-D heh no, o kostce to tutaj już epopeje napisano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×