Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

to ja mussa30

odzież typu japan style

Polecane posty

mam pytanie czy ktoś z was kupuje takie cichy przez allegro??? czy to prawda że jakość jest okropna??? na zdjeciach i na modelkach wygladaja super a jak jest w rzeczywistosci????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hudca
a więc tak te ciuchy są świetne ale uważaj od kogo kupujesz!! żeby produkt był taki jak żeczywiście ma być musi być przesyłka zza granicy!! bo inaczej jeśli jest z terenu polski to albo używka albo podruba!!. Ja pierwszy raz kupując właśnie popełniłam ten błąd i wziełam ciuch z przesyłką z kraju niby wyglądało tak samo ten sam kruj kolor itp ale materiał był wogule z innej bajki! a potem kupowalam juz tylko z przesyłkami zza granicy i jestem bardzo zadowolona z każdej żeczy jaką kupiłam!! bardzo polecam te ciuchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hudca - a słownika kupić nie szło ? ja nie kupowałam ale jak przeglądam na all to tam mają bardzo zaniżone rozmiary , o tym że jakość kiepska słyszałam ale na oczy nie widziałam . u mnie w mieście jest butki z ciuchami jak z japan ale jakość jest przegenialna i normalna rozmiarówka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaRinKa_
kupiłam nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ba-jcb-i992541368580
Ją kupowałam golfik i jestem naprawdę zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeee33
Ja kupiłam taką kurtko-bluze i jestem raczej zadowolona. Wygląda tak, jak na zdjeciach, ale jakosc jest niska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto chce pomoc
napiszcie co kupowalyscie albo dajcie linki wtedy inni beda wiedzieli czy warto zainwestowac;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cieżka sprawa i raczej nie
no to powodzenia, jak można kupować u kogoś kto ma ponad 1000 negatywów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto chce pomoc
wiadomo ze jakosc nie bedzie taka sama jak w oryginalnych sklepach typu adidas czy nike ale na sezon chyba wystarczy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cieżka sprawa i raczej nie
ale zobacz ludzie od grudnia i listopada na ciuchy czekaja w zyciu bym u takiego kogos nie kupowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeee33
Niee to nie ta... mojej juz nie ma na allegro :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktośktoś
moze moja przyjdzie w terminie;-) ryzyk fizyk tak jak kazdy zakup na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktośktoś
ja wlasnie kupilam taka tylko ze u innego dostawcy (tez z zagranizy) zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z ktosiem
ma ktos wieksze doswiadczenia w tej sprawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z ktosiem
to ja mussa30 a co kupilas lub chcesz kupic w japan style? pochwal sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vcxvcxvxcvxcvxvxcv
Ja niestety nie miałam szczęścia. Kupiłam sobie 3 sukienki, były bardzo tanie, no ale na czymś sprzedający musiał zarobić - zapłaciłam w cholerę za przesyłkę, chyba 25 zł od sztuki - paranoja (byłam młoda i głupia ;) ) Sukienki na zdjęciach wyglądały prześlicznie, w jednej planowałam iść na studniówkę. Niestety, to co dostałam mogę śmiało nazwać szmatami nie nadającymi się nawet do podłogi. Kiedyś wstawiłam jedno zdjęcie na Kafe w jednej z tych sukieniek i wiele osób mnie za nią zjechało ;) Może po prostu trafiłam na kiepskiego sprzedającego, ale 'japan style' skutecznie mnie odstrasza i omijam aukcje z tym hasłem szerokim łukiem (zamiar sprzedających był zapewne inny)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za opinie ja jeszcze nic nie zamowilam wiele rzeczy jest fajnych ale wlasnie wydaje mi sie ze to tylko na zdjecviu fajn ie wyglada i tyle sadzac po komentarzach a raczej o ilosci negatywow to raczej nic nie zamowie choc wiele rzeczy mnie kusi ale jednak wole nie ryzykowac po 1 czekac miesiac albo i dluzej po 2 przyjdzie ciuch typu szmata do podlogi po 3 rozmiarowka typowa jak na chinczykow jednak sie nie skusze dzieki za odzew :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co powiecie
link który podalam z ta bluza to facet ma same komentarze pozytywne i dlatego sie skusilam, ciekawe kiedy przyjdzie mi bluza a tam, na aukcji jest podany czas dostarczenia wysylki wiec nie wiem o co kaman kiedy ktos ma pretensje ze wolno idzie paczka:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kupiłam płaszczyk jesienny
przesyłka była z Hongkongu - nawet list przewozowy był oryginalnie po chińsku.... i to była straszna szmata, krój owszem taki jak na fotce, ale płaszczykiem bym tego nie nazwała - raczej koszulą z surówki i to niskiej jakości - jak na ścierki :O więcej nie kupię tego szajsu - a wcale nie wyszło tak tanio bo 69 + 20 za przesyłkę.... teraz w Zarze kupiłam porządny płaszczyk na podszewce przeceniony na 99zł więc cenowo też żadna rewelacja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropkakreskaprzecinek
paczka ma iść ok 2 tyg. ja kupiłam sukienkę, musiałam ją trochę przerobić, bo wiadomo, że nie wiele z nas ma figurę mega szczupłej Azjatki-modelki. Materiał no jak to syfon, ale ogólnie jestem zadowolona. Negatywów mają mnóstwo dlatego, że gubią i mylą przesyłki. No i często jakość nie odpowiada. Problem jest też z tak zwanymi "rozmiarami uniwersalnymi", których jest full tam. A to taki rozmiar nie w pitke ni w oko. Ciuchy często powtarzają się u rożnych sprzedawców, więc można się trochę wysilić i wybrać tego, kltory ma najmniej negatywów. A co do tamtej bluzo-kurtki, to moja koleżanka kupowała podobną i była ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wygrałam cinkłaczento
syfon - to samo mówi za siebie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akurat_nie
na allegro w ogóle łatwo zlapać byle jaką szmatę za wcale niemałe pieniądze :/ a japan style, z tego co się orientuje leci gdzieś ze wschodu, nie dość że droga przesyłka, to długi czas realizacji, a jakość ciuchów beznadziejna. już lepiej w pewnym i wiarygodnym miejscu sobie coś kupić, np. w klubie zakupowym stilago. ładne, oryginalne ciuszki mają, no i jakościowo przyzwoite :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Umbrella XC 564
No dokładnie,koszty przesyłki są zdecydowanie droższe i to może skutecznie zniechęcać. Poza tym ja jestem raczej z tych "puszystych",więc i tak odpada. Szukałam w rozmiarach XXL i ta strona www.Dantex-MOda.pl nie zawiodła mnie,można im zaufać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja kupuję w takim sklepie www.japstyle.pl i jestem zadowolona. ceny ok, szybka przesyłka bo towar mają na miejscu, i jakość fajna. polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×