Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZERWONA REWOLUCJA

KONKURS NA NAJLEPSZEGO PENISA NA KAFE

Polecane posty

kowboju, nie twierdze ze na podstawie zdjecia da sie dokonac jakiejs doglebnej oceny.Che tylko zauwazyc ze to pomysl pan i to im pozwolmy w spokoju oceniac w takim zakresie jaki umozliwia wizualna ocena danego penisa na zdjeciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o prosze :) tyle ze ten nik jest ze spacja pomiedzy literami i cyframi wiec od razu wiadomo ze cos tu nie pasuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosze , prosze , jednak jakos moze to zrobic.. no coz , trzeba z tym jakos zyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jestes spostrzegawczy kolo! a tak na marginesie komu to sie chce zaczerniać nicka? chyba tylko po to żeby popsuc komuś rozmowę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potwór nie potwór byle miał otwór ale są oczywiście jakieę granice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jednak moje slasne wypowiedzi beda sie roznily od tych falszywych tym ze beda sensowne i kulturalne a nie tanie nie trzymajace sie ani kupy ani d...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz Iza , dotad myslalem ze system jest tak zabezpieczony ze zarezerwowanego nicka nie da sie powtorzyc no ale widze ze jednak sie da. Ale to nic,sprobubuje i tak sobie poradzic z tymi malutkimi bezplodnymi kreaturkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja bronia z nimi bedzie to by tak pisac aby nie bylo watpliwosci co do autora slow.No i zobaczymy jacy okaza sie sprytni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już będę wiedziała,kiedy piszesz ty kolo prawdziwy:) a co ty możesz wiedzieć o vericie lodziarzu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do nickow to moze wartaloby jeszcze zwrocic sie do moderatorow czy naprawde nie da sie systemu ulepszyc, przeciez podszywacze ewidentnie dzialaja na szkode portalu,nie sadzisie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zenibyja idz stad,bo widzisz ze musze pisac w dwoch osobach,aby iza sie niezorientowala ze chce ja wydupcyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciesze sie Iza ze bedziesz uwazna i rozpoznasz ewentualnego podszywajacego sie pode mnie delikwenta :) ostatecznie jeszcze pozostaje poczta w razie gdyby ktoremus tak udalo sie do mnie upodobnic ze sama nie bylabys do konca pewna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śmieszni jesteście od razu widać,że podszywacze prawdziwy kolo jest inteligentny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza znajdz se lepiej facta to nie będziesz musiała oglądać fotek kafterian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamnij sie zenybija chce jej zastapiac wibrator,ale nie mam takiego duzego.Przeciez ona napewno moglaby zrobic numer z wiadrem,a ja tylko z butelka po nestea.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×