Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZERWONA REWOLUCJA

KONKURS NA NAJLEPSZEGO PENISA NA KAFE

Polecane posty

ale z długimi można różne pozycje a średnie wysuwają się mi wystarczyłby 18 cm...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm iza rozne pozycje,wiesz lepiej w normalnej pozycji wsadzic calego czlonka,niz na wygibasa sama glowke;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabrielll
verita lubisz grubsze te grubszego kalibru ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chociaz z drugiej strony,to przeciez u was najlepiej unerwionym miejscem jest wejscie do pochwy i jej poczatek wnetrza bo tam znajduje sie ....;)iza pisalem Ci ze jestem pelnoletnim i dojrzalym mezczyzna;) verita no to moze dla Ciebie najlepsze byloby 12-13 cm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze poprostu nie byl za kreatywny i dlatego bylo Ci malo veritka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to swoją drogą kowboju ale tak jak penisy mają różną wielkość i grubość tak i pochwa jest dłuższa lub krótsza trzeba się dopasować i dlatego też nie rozumiem osób którzy czekają "do ślubu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza jaki dla Ciebie jest gruby?:) veritka no j atez bym nie kupil kota w worku,ale zawsze po slubie moze sie wszystko zmienic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza w obwodzie 16 cm ,a dlugi jaki ma byc?To co koles mial grubszego niz dluzszego/verita,uwazaj na to co mowisz bo ukasze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to,że miał grubego to nie znaczy,że miał 16 cm ale też mnie zaspokajał,veritka opowiadaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyś, parę lat temu spotykałam się z facetem i wszystko fajnie pięknie, mieliśmy iść do łóżka i mi nie wszedł :D pchał pchał pchał i nic :D nie wiem jakiego miał ale był w miarę długi i nie umiałam na nim zamknąć dłoni :D więcej się nie spotkaliśmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza pytalem jak dlugi musi byc do tych 16 cm w obwodzie?,a potem dziwic sie ze faceci maja kompleksy na punkcie swoich fiutow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najważniejsza jest miłość ale i fiutek jest ważny no i sprawny języczek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie jak mu weszła główka to się wypychała z powrotem bo mnie bolało i zaciskałam mięśnie :D cyrk normalnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×