Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nike17

cellulitis

Polecane posty

hej błagam powiedzcie mi jak najlepiej pozbyć się cellulitu?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ćwiczyć i stosować dietę
mnie pomaga balsam Hean z Carrfoura za 8 zeta plus dieta i dużo ruchu stosuję od 4 tygodni dietę białkową, schudłam 4 kilo i zapomniałam co to cellulit wyszczuplały mi biodra i uda nogi ładnie szczupleją od długich i szybkich spacerów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też słyszałam, że dieta białkowa działa "przeciwcellulitowo". Sama chodzę na zajęcia fitness "cellulit killer" i widzę znaczącą poprawę stanu moich ud i pośladków... kremy i balsamy traktowałabym raczej jako wspomagacze, same niewiele mogą raczej zdziałać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kak
Każda kobieta, która boryka się z cellulitem i już od dłuższego czasu poszukuje metod pozbycia się efektu, z pewnością zauważyła, że znane firmy kosmetyczne i farmaceutyczne prześcigają się z oferowaniem coraz nowszych i udoskonalonych produktów. W dzisiejszych czasach nikt już nie narzeka na brak produktów antycellulitowych. Pojawia się raczej problem kłopot z wyborem tego najbardziej odpowiedniego. Choć wybierać można spośród specyfików przeznaczonych do stosowania doustnego takie jak tabletki na cellulit, jak i stosowania miejscowego, to właśnie te drugie - kosmetyki - cieszą się największą popularnością. Polecam Revitol Cellulite Cream. Efekty są zauważalne po regularnym stosowaniu tego produktu. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o zwalczaniu cellulitu to zajrzyj na stronę http://cwiczenianacellulit.info.pl/2011/01/04/usuwanie-cellulitu-kremami/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z własnego doświadczenia wiem, że ani dieta, ani ćwiczenia nie pomagają zwalczyć cellulit do końca - pielęgnowana skóra jest oczywiście jędrniejsza, ale problem nie znika. Ja od jakiegoś czasu zastanawiam się nad zabiegiem - wolę trochę zaoszczędzić i zapłacić za coś, co przyniesie efekt. Najlepsze opinie ma metoda usuwania cellulitu za pomocą fal akustycznych - sprawdzałam na stronie stop-cellulit.com zasadę działania i przewidywane efekty, i jestem skłonna temu zaufać. Przynajmniej przerwy między zabiegami są krótkie i efekty pojawiają się prawie od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak wszystko zależy w jakim stadium ma się cellulitis. jak ktoś ma w niewielkim stopniu to warto sprobować diety, wprowadzić w swoje życie więcej ruchu, masować swoje pupy i uda itp :) jeśli cellulitis jest bardzo zaawansowany to faktycznie lepiej odłożyć i zrobić zabiegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eelina72
taaa ja miałam 10 tych zabiegów dźwiękowych po pierwszych trzech było rewelacyjnie(albo mi się wydawało) zaczęło to pioruństwo znikać jak zaczęło tak i przestało dalsze zabiegi nic nie zmieniły kasa poszła z ...dźwiękiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Veronicax0 CELLULIT KILLER - Podczas zajęć ćwiczone są wszystkie części ciała, które narażone są na powstawanie na nich cellulitu. Celem zajęć jest wzmocnienie tych partii ciała, ich ujędrnienie oraz wyrzeźbienie bardzo pomagają i polecam. Ja ćwiczę np w Everybody Fitness Club w Warszawie.:) nie wiem, gdzie jeszcze odbywają się takie zajęcia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mischaaa, mozliwe wiec, ze sie spotkalysmy, aczkowiek dopiero co sie zapisalam wiec niekoniecznie :P Poniewaz cos dlugo nie odpowiadalas, wiec postanowilam zaczerpnac pomocy wujka google i jako pierwsza wyskoczyla mi wlasnie Twoja silownia. Co wiecej - pracuje w millenium plaza, a jakos nigdy nie zwrocilam uwagi, ze mam tam silke w zasiegu reki :P Poweszylam troche, poszlam na spotkanie, no i sie zapisalam w koncu. Zajecia rzeczywiscie super, a jeszcze chodze na latino oprocz tego ;) jestem baaaardzo wdzieczna, ze tu napisalas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w ogole to stosuje taka gąbke specjalna do masowania podczas kąpieli - chyba troche pomaga. i zel do kapieli anty-cellulitowy. Codziennie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×