Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

www.m.pl

Do studiujacych kierunki ekonomiczne

Polecane posty

W tym roku mam licencjat z politologii. Raczej nie chce już kontynuować tego kierunku na magisterce. Myślałam o pójście w stronę kierunku ekonomicznego, np. ekonomia. Co o tym myślicie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shazz
możesz iść :) i jeden i drugi kierunek to nauki społeczne w zasadzie, więc nawet będzie pasowało. mój były facet po lic z politologii poszedł na mgr na ekonomię właśnie. tyle, że on zrezygnował szybko, chyba mu było za ciężko hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się trochę boję, że mogłabym sobie nie poradzić. Z drugiej strony chyba warto spróbować czegoś nowego niż kontynuować kierunek, który uważam za lekko nie trafiony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania 45m
studia gówno dają, strata czasu, lepiej skończ technykum elektromechanyczne i będzie pracka i płacka a tak po takich badziewno-gupich kiernkach będziesz lepić pierogi za 4 złote netto za godzinę bez urlopu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie każdy się nadaje na bycie elektromechanikiem, a poza tym jest to zawód bardziej dla mężczyzn niż dla kobiet. Owszem studia gówno dają jak ktoś myśli, że po otrzymaniu dyplomu zasypią go ofertami pracy. Wszystko zależy od siebie samego. Znam ludzi, którzy po dobrych kierunkach nie mają pracy bo nie mają chociażby ikry czy charyzmy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkiiikkkaaa
Ja skończyłam ekonomię i dużo zarabiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie myślę o magisterce z ekonomii. Potem chciałabym pójść na podyplomówkę z wyceny nieruchomości i może próbować w tym kierunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgjklgu.juhio;
ja studiuje ekonomie, jest ciezko, duzo matmy. Nie olecam typowym humanistom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×