Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wybredna :/

suknie ślubne z allegro

Polecane posty

Gość wybredna :/

Za kilka miesiecy wychodzę za mąż i jestem na etapie poszukiwania sukni ślubnej. Przeglądałam nie raz allegro z sukniami ślubnymi, że może znajdę coś odpowiedniego dla siebie, ale widząc te suknie nie wiem jak można założyć coś takiego. Suknie które mi się podobają można policzyć na palcach jednej dłoni. Ceny również nie wiem na jakiej podstawie są tak wygórowane. Oglądając suknie w salonach za nową można już dać 1300 zł- dodam że piękną. Wiadomo każdy ma swój gust, ale jak widze suknie uzywaną za 1000zł w dodatku tak brzydką to ręcę mi opadają. Za używaną powinno się wymagać max 50%ceny a nie które PM chcą najwidoczniej jeszcze zarobic. Dodałabym linki ale każdy kto wejdzie na allegro zobaczy o czym mówie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziamadziamadzia
suknia z allegro? to już nie lepiej komis?przynajmniej możesz poprzymierzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Ja w połowie marca otwieram komis sukien ślubnych w Lublinie Zapraszam zainteresowanych ;) annaarz@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja mam wesele 29października już nie moge sie doczekać.Suknie kupiłam w salonie Eliza we Wrocławiu księżniczkę za jedyne 1500zL, ceny rewelacyjne bo suknie tam są od 900zł imax 1800 zł naprawde jakościowe są super, orkiester z art music i kamerzysta zwww.macfilms.pl 1300zł ze wszystkim, brauje mi tort i alkohol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotograferotomankoni
ja kiedyś znalazłam piękną za 450 nowa... ale kurde, to chyba byłoby zbyt piękne, żeby prawdą było :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wybredenej
to w jakim stylu suknie ci się podobają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×