Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość yadihra

25kg w 4 miesiace!!!! musi sie udac!!!

Polecane posty

Kurcze strasznie zalatana jestem, dlatego nie pisze :O a i z odchudzaniem troche popuscilam i dopiero od dzisiaj zacisnelam pasa na nowo ;) Mam zamiar teraz sie ladnie trzymac i licze na to, ze za jakis tydzien chociaz kilosik spadnie. A co u Ciebie yadihra, jak sie trzymasz? Pozdrowka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze to bylam chora przez ten tydzien i wogole odpuscilam sobie zeby wyzdrowiec i znowu zaczac swoja diete-dzis bylam pierwszy raz od tygodnia na silowni i powiem ze myslalam ze sie wykoncze-dawno mnie tam nie bylo chyba:( jutro musze isc jeszcze raz bo pasuje nadrobic wszystko!!! az strach sie wazyc!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawkowa kropka
Dziewczyny, podoba mi sie bardzo Wasz topik :) Trzeba go tylko nieco ozywic:) Bede tu zagladac, obiecuje :) Tez sie odchudzam od poniedziałku,waze 84 kilo przy 163..dramat :( Przytyłam po ciazy i nei moge zrzucic. Kiedys wazylam 20 kilo mniej i czulam sie bosko. Teraz chce zrzucic na poczatek minimum 14kilo:) Moze z Wasza pomoca sie uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie, ze sie uda!!! do wakacji jeszcze sporo czasu zostalo-dopiero marzec jest :) pozytywne nastawienie jest najwazniejsze!!!!! a czy planujesz jakas diete? albo cwiczenia? ja ostatnio kupilam sobie pilke do jogi i cwicze brzuszki na niej-podobno samo utrzymanie sie na pilce jak sie lezy na plecach duzo daje bo pracuja miesnie brzuszne-no zobaczymy:) a w jakim wieku jest Twoje dzieciatko? pozdrawiam mocniutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
woooo hooooo wazylam sie dzisiaj po okolo 1,5 tyg przerwy i ku mojemu zaskoczeniu zgubilam 1.5kg:) szczerze powiedziawszy to troszke oszukiwalam przez te 1,5 tyg a i tak udalo mi sie schudnac:) zycze powodzenia dziewczyny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nastepne 0,5kg mniej-szczerze to oczekiwalam troszke wiecej ale lepszy rydz niz nic jak sie to mowi :) do mojego pierwszego celu tylko 5 kg!!! 10ibs :) po drugim porodzie wazylam 13st 13ibs a teraz waze dokladnie 11 st 11 ibs ale odmiana :) nie ma szans w te wakacje bede chodzic w krociotkich spodenkach bez obciachu!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elfik78
Witajcie dziewczyny gratuluje wam waszych sukcesów w odchudzaniu i ja podjełam decyzje ,że musze schudnąc mam dużą nadwage ,waze 95 kg przy wzroście 170.Jak większość z nas tyje po ciąży i mi też dużo zostało,wiele diet stosowałam ale efekt był marny.Jak tak czytam wasze wypowiedzi ,pomyślałam ,że z kimś chudnąć bedzie łatwiej.Zaczełam z dniem 1 stycznia ,ale miałam małe grzeszki,dziś chcę zacząc na nowo żeby móc tesz wam sie pochwalić moimi osiegnęciami.pomórzcie mi żebym wytrwała ,trzymajcie kciuki ,ja też za was trzymam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibka30
dziewczyny zumba rewelacja dla duszy i ciala....sama na niej schudlam 9 kg w 5tyg i stosujac diete polecam,ja mialam swietna instruktorke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bibka30 ale ja nie mam gdzie tu chodzic bo na wsi mieszkam a jak w domu se tancze to zaraz ktos wlazi i sie zle czuje to tez ja mam podobne zdanie cio do tanca to lepsze jak aeroby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elfik78
hej werka jak ci sie to udało tyle schudnąc ,mój cel to 70 kg,wierze ,że mi sie uda ,musze w to wierzyć ,cieżko zmienić swoje przyzwyczajenia ,ale musi sie udać.chce pieknie wyglądać na komuni mojego synka w czerwcu .dzieki ,że trzymasz kciuki ,napisz coś wiecej o swojej dioecie i co jeszcze robisz ,że tracisz kilogramy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik ja jak kazdy mam swoje wzloty i upadki tylko ze po upadku sie podnosze i walcze dalej nie tak ze zjem to 5 dni odpuszcze i potem juz leci tylko jade dalej jakby sie nic nie stalo ale sama dieta nie wystarczy tu sie zgodze trzeba sie ruszac i koniec bez tego ani rusz rozne diety se sprawdzam ale ostatnio waga stala bo z cwiczen zrezygnowalam araczej nie moglam takze trzeba sie ruszac wtedy sa efekty no teraz jestem na sb i jestem zadowolona z niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elfik78
werka własnie,poczytałam o tej diecie sb,ja też ją wyprubóje ,musze próbowac wszystkiego,masz racje że bez ruchu rezultatu nie bedzie .od poniedziałku dzieci do szkoły wiec nie autem tylko piechotką ,mam nadzieje że pogoda dopisze ,a do szkoły mamy ok. 2 km.kiedyś dużo chodziłam ,ale niestety lenistwo i tak kilogramy zaczeły sie odkładać.napisze ci opóżniej o moich rezultatach w póżniejszym czasie ,powodzenia dla ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio 3 mam kciuki jak cos to wpadaj na moj topik tam tez pisze o swojej sb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość addfffvsdav
tak mozliwe, moja kolezanka schudla na diecie 30 kilo, w3 miesiace,stosowala diete nie wiem jak sie nazywa ,ale codziennie co innego jadla przez chyba 12 dni czy cos takiego,ale ja tej diety nie stosuje ja jestem na dukanie, Latwiejsza i tez skuteczna,ale ja bede dukana stosowala 1 faze , 10 dnia i potem przerwa dwa dni i zas 1 faza z dukana, tez mam zamiar schudnac 15 kilo, 20 nie smie nawet pomyslec,ale moze:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elfik78
HEJ DZIEWUCHY ,spotkałam dawno niewidzianą kolezanke bo ponad rok i oczom nie wierzyłam jak ona schudła 20 kg .A mianowicie nie jadła w poniedziałki i piątki nic tylko piła soki typu kubuś,pomidorowe itd. geste żeby nie czuć głodu ,a w kolejne dni jadła wszystko rewelacja ,ja tez tak zrobie zobaczymy czy sie uda.pozdrawiam wszystkie zmagajace sie z kilogramami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gajowka
hej dziewczyny , mam ten sam problem , po dwoch ciazach przytylo mi sie 20kg urodzilam rok po roku dwoch wspanialych chlopcow ale teraz czas wziasc sie za siebie mam 174cm wzrostu i waze 95kg moj cel to 75kg (narazie :) ) podajcie jakies przepisy na smaczne zdrowe i nie tuczace dania pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko tematu, na moim blogu pisała dziewczyna, która dzięki mojej diecie i ćwiczeniom schudła 28 kg w 4 miesiące (ze 105 do 77)! Macie może ochotę poznać mój plan odchudzania? Moją dietę przetestowały czytelniczki bloga! http://nareszciesmuklamagda.pinger.pl/ http://nareszciesmuklamagda.pinger.pl/ http://nareszciesmuklamagda.pinger.pl/ http://nareszciesmuklamagda.pinger.pl/ http://nareszciesmuklamagda.pinger.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja Serafinowicz
Pamiętajcie, że że jeżeli pojawi się jakiś problem, możecie śmiało pisać do dietetyka online. Specjalista jest do waszej dyspozycji. Prawda, że wygodne? Na stronie elavia.pl jest przydzielona specjalna strefa, w której możesz zadać pytanie ekspertowi, a także zobaczyć odpowiedzi na zadane już pytania :) Pozdrawiam, Alicja eRzecznik marki Elavia 4321 Slim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×