Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Jak żyć

Gdy dziecko nie jest ideałem-kiedy do poradni?

Polecane posty

Gość Jak żyć

Posiadanie dziecka to nie tylko radości, to przede wszystkim mnóstwo obowiązków, a często również problemy najróżniejszego typu, od tych błachych po całkiem poważne jak niepełnosprawność czy nieuleczalna choroba. Mam pytanie do rodziców a także tych, którzy myślą o dziecku w przyszłości- czy w razie problemów z dziećmi korzystacie/skorzystalibyście z pomocy poradni, czy wizyta u pedagoga/psychologa wydaje się wam ostatecznością? Pytanie nasunęło mi się, bo przy przedszkolu, do którego chodzi moja córka, powstała poradnia psychologiczno-pedagogiczna Evoluo. Na liście problemów, którymi się zajmują moją uwagę zwróciły WCZESNE WSPOMAGANIE ROZWOJU DZIECKA Z M.IN: (PORAŻENIEM MÓZGOWYM, ABERACJĄ CHROMOSOMOWĄ, ZESPOŁEM ASPERGERA, AUTYZMEM), ale zajmują sie też dziećmi i młodzieżą z zaburzeniami uczenia się, uczą jak radzić sobie ze stresem etc. No więc jak myślicie- kiedy do pedagoga/psychologa? I jak jest u was z dostepnością pedagogów i innych specjalistów? W Warszawie oczywiście nie ma z tym problemów. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×