Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość RozkwinaRoku

Czy ktoś jest w stanie zrozumieć tego FACETA !!!???????? Mam kurde pecha :(

Polecane posty

Gość RozkwinaRoku

Od razu się przyznam że można mnie nazwać żdzirą, ale nie o to chodzi.....Kochałam się ze swoim facetem ( stosunek przerywany) i tego samego dnia zerwalismy ze sobą....3 dni póżniej spotkałam swoją dawną miłość no i jakoś tak się potoczyło że wylądaowaliśmy w łóżku ( stosunek przerywany) Miesiąc póżniej okazało się że jestem w ciąży :( Nie wiem czemu ale jakoś tak pomyślałam że ojcem jest mój był.....Spotkałam się też z dawną miłością, mówię mu jak jest, że jestem w ciąży i koleś mnie z nóg zwalił. Przyznał się mi że on nie jest pewny czy wtedy zdąrzył i że nie może mi przysiąść na życie mamy że nie uleciało mu. I do tego jeszcze stwierdził że woli się nastawić że to on jest ojcem, żeby potem nie doznać szoku....Nie mogę zrozumieć faceta, czy w końcu on wie że nie zdąrzył i że to on jest ojcem czy tylko histeryzuje....Jestem w kropce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calineczka6
RozkwinaRoku Ile ma lat były i obecny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calineczka6
RozkwinaRoku Ile ma lat były i obecny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calineczka6
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stosunek przerywany to nie jest metoda antykoncepcji!!! mozesz byc w ciazy zarowno z 1 jak i 2. i nie wazne czy ktorys nie zdarzyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radek z kafe
Poszukaj trzeciego,póki czas..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia lub Laura
No to masz dziewczyno problem :O A facet czuje przecież czy się spuścił czy nie! Przynajmniej mój czuje i ma nad tym pełną kontrolę ;) Moja znajoma miała podobną sytuację, tyle że ona bzykała się jednego miesiąca z 3 kolesiami i z żadnym się nie zabezpieczała :O zaszła oczywiście w ciążę i nie wiedziała z którym. W 5 chyba miesiącu miała inwazyjne badania prenatalne i podczas nich zostało pobrane DNA dziecka do badania, zrobiła testy i już wiedziała kto jest ojcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yuha
czuję, że to będą bliźniaki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×