Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Franc Mejer

Ulubione piwo kobiet

Polecane posty

w przypadku koncernowych to chyba lepsza droga, nie ma czym się delektować;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od dziś dla zrównoważenia tych plebejskich nawyków będę je piła w kapeluszu z dużym rondem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kup sobie jakieś belgijskie klasztorne dubbel albo tripel, nalej schłodzone do 10-12*C (nie mniej) do w miarę szerokiego pokala, tak aby czuć aromat uwierz mi że inaczej spojrzysz na piwo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda, bo wiem, że nie łatwo oprzeć się mojemu urokowi osobistemu:P Czemu postanowilaś pościć Wronku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
płyn fermentowany z dodatków niesłodowych zacieranych syntetycznymi enzymami, w technologii THG i po fermentacji rozcieńczane, w tankofermentatorach wielkości wieżowca, zamiast lagerowania (dojrzewania) filtrowane i pasteryzowane... To nie jest piwo, tylko płyn piwopodobny;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie piwo.
Jestem kobieta i uwielbiam piwo. ulubione "ze sklepowych" to kasztelan niepasteryzowany Piwa z sokiem nie lubie, tak samo jak wszelkich smakowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witkacy płyn fermentowany z dodatków niesłodowych zacieranych syntetycznymi enzymami, w technologii THG i po fermentacji rozcieńczane, w tankofermentatorach wielkości wieżowca, zamiast lagerowania (dojrzewania) filtrowane i pasteryzowane... To nie jest piwo, tylko płyn piwopodobny zeee cooo:D:D:D? Dobra juz nic nie tłumacz, i tak nie pojmę;):P Dark, czasami trzeba;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio piłam jakieś piwo z Namysłowa miodowe :) i było pyszne :) cale szczęście że mieliśmy tylko dwa takie i nie miałam szansy upić sie na dobre :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro trzeba, to trudno Wronku:) Nie lubię piwa niepasteryzowanego. Lubię polskie, najgorsze siki typu Lech, Warka...Cóż poradzić? Jedno zboczenie mniej, czy więcej...Kto by to liczył:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobre piwo, gdzie aromaty pochodzą od drożdży górnej fermentacji, robione jest ze słodu a nie sztucznie zacieranego ziarna...;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kucharka poczwarka
moim ostatnim odkryciem jest czeskie piwo Starovar - limetkowe, malinowe i jabłkowe - każde przepyszne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witkacy, widać, że jesteś świadomym konsumentem piwa:) Dla mnie piwo to i tak margines, najchętniej upijam się burbonem klasy średniej:D i dlatego na nim też znam się dużo lepiej niż na piwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale najgorsze piwo jakie piłam to jakieś miejscowe piwsko w Karpaczu :o aż pięć łyków dalam radę :p nawet mój facet nie wypił całego, a normalnie wypiłby swoje i moje jeszcze skoro zostawiłam :p Nazywało sie chyba Karkonosz i było sprzedawane w takich karczmach góralskich z jednej sieci, których jest kilka w centrum Karpacza :o fuuuj nigdy więcej :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja lubię Lecha, Desperadosa, czeski Staropramen i Dębowe mocne.Pewnie dzisiaj będe piwko pić podczas oglądania meczu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×