Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Franc Mejer

Ulubione piwo kobiet

Polecane posty

no te 6 tygodni to absolutne minimum technologiczne, ale za to starczy na dłużej;):D dwie, dwie i pół kratówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, tylko, że mecz Polska-Rosja już dzisiaj:D Swoją drogą to ciekawe jakie ludzie potrafią znaleźć okoliczności łagodzące dla nałogów i słabości:) Ksiądz jest zupełnie niepotrzebny kiedy jedną rozrywkę można usprawiedliwić inną. Zdezaktualizował się. Gdyby płacili mi za pisanie głupot, albo rozmyślania filozoficzne byłabym bogata, a tak trzeba się niestety wziąć się za robotę;)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radler Warka, z niższym % alkoholu, idealne piwo dla kobiet, zwłaszcza na upały bo doskonale orzeźwia no i co najważniejsze w końcu mogę wypić piwo z moim facetem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość binias
zachęcona waszymi rekomendacjami dotyczącymi Radlera z Warki (mix piwa z lemoniadą) postanowiłam zakupić. O dziwo było w sklepie i nie było problemów ze znalezieniem. Schłodzone smakuje fajnie, jest lekko słodkawo - kwaskowate. Przyjemnie się piło, nie męczyłam go zbyt długo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Różowa1995
Reeds jabłkowy ,cytrynowy i imbirowy,warka cytrynowa,desperados,strong,gingers a uwielbiam ponad wszystko somersby!!! Noi winko czerwone i białe słodkie lub owocowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też lubię Radlera :) Cieszę się, ze już trafił do Polski, bo za granicą jest znany już od dawna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkdjiohcnmdcb
złoty denar za 2 zł :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia177
Dorka, ale piwo jest na polskie, tylko receptura niemiecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogolnie pijam tylko czerwone wina ale przy specjalnej okazji na przyklad mecze , upalne lato , plaza lubie piwo WSZYSTKIE POLSKIE PIWA SA U MNIE NA TOPIE oraz jedno z moich faworytow to Estrella

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia177, wiem, właśnie o recepturę mi chodziło, cieszę się, że w Polsce ktoś już w końcu zaczyna produkować takie mixy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia177
Wiem, że Niemcy jak już robią własnoręcznie to często zastępują lemoniadę Colą. Ciekawe czy u nas też coś podobnego się pojawi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm... nie wiem jak to mogłoby smakować, kola jest słodka, lemoniada jednak trochę kwaskowatego smaku w sobie ma, co moim zdaniem do piwa bardzo pasuje... ale poczekamy, zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też Radler bardziej smakuje, fajny jest mętny, z lodem i cytryną świetnie wygląda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje ulubione piwo wiążę się z moim ulubionym miejscem. Uważam, że każde piwo smakuje źle, jeśli pijesz je w słabym lokalu bez przyjaciół. Zawsze chodzę do tego samego miejsca na piwko (Rozdroże w Warszawie), a kupuję przeważnie tyskie z sokiem malinowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×